2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Mladší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Bárta Tomáš
Bikesport Team Mohelnice
17
20
17
17
20
17
17
20
25,5
22,5
40
15
20
20
34
15
239
(322)
2.
Šebesta Dominik
Bikesport Team Mohelnice
15
17
13
15
20
15
17
30
30
34
16,5
17
15
26
14
222,5
(280,5)
3.
Plesník Kristián
BT Kola Kaňkovský
13
15
15
13
17
15
30
25,5
0
15
13
24
12
182,5
(195,5)
4.
Valigura Jiří
TJ Cyklistika Uničov
13
12
20
15
30
13,5
30
7
133,5
5.
Jílek Ondřej
Cyklo Polách a syn
20
20
13
18
17
40
6
128
6.
Moravec Jakub
JaR Sport Letohrad
25,5
24
22
3
71,5
7.
Břenek Václav
Fenix team Jeseník
12
13
26
3
51
=
Winkler Vojtěch
SK Salith Sumtex Šumperk
11
12
8
20
4
51
9.
Štolc Josef
Cirlibaba
12
10
7
18
4
47
10.
Bednář Jiří
Mladá Boleslav
11
11
10
13
4
45
=
Peškar Jan
Bikesport Team Mohelnice
10
6
13
16
4
45
12.
Zeťák Michael
Bike Pro Racing ValMez
30
1
30
13.
Herman Ondrej
Bike Pro Racing ValMez
25,5
1
25,5
14.
Kret Petr
TJ Bohumín Kolík
12
12
2
24
15.
Němý Krištof
Stará Turá
22,5
1
22,5
=
Václavek Martin
Rodak
12
10,5
2
22,5
=
Semerád Ondřej
Skivelo neslyšících Olomouc
22,5
1
22,5
=
Novák Radek
Těšetice
22,5
1
22,5
19.
Gronych Jiří
Bike Team Zlaté Hory
22
1
22
20.
Jablončík Marek
Bohutín
9
12
2
21
21.
Žalčík Kim
Fenix team Jeseník
20
1
20
=
Cikryt Michal
Vikýřovice
20
1
20
23.
Solař Kryštof
Bike Pro Racing ValMez
19,5
1
19,5
24.
Macek Daniel
Les Nice
9
10
2
19
25.
Nováček Karel
eSeNBáci
15
1
15
26.
Moravec Štěpán
13
1
13
27.
Macek Jan
Slušnej oddíl
12
1
12
=
Winkler Filip
Bikesport Team Mohelnice
12
1
12
29.
Zapletal Dominik
Bouzov
11
1
11
=
Petruš Štepán
ACS Drak Vrbno
11
1
11
31.
Nemerád Jonáš
Olomouc
9
1
9
32.
Nikolas Adam
Proxima
8
1
8
33.
Slivečka Ondřej
Kunovice
7
1
7
34.
Meixner Stanislav
Proxima
5
1
5
35.
Diviš Jiří
Proxima
4
1
4
36.
Kohout Tomáš
Sporton Šumperk
0
1
0
=
Bartoník Jiří
Rapotín
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 483 ms