2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2010 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozLešSenLhoKarJeřHynRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Vala MartinCykloklub Stará Ves201715202019,51830132610198,5
2.Kohout TomášBike sport Uničov20202017040020409177
3.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná13811121216,516,512011171812139(147)
4.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský131522,522,5302213,508138,5
5.Jílek MartinCyklo Polách a syn15201719,520346125,5
6.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk17121313244,512228117,5
7.Tomášek MichalCredo team1110111113,51516001610103,5
8.Doležel JaromírCyklo Jeseník7510712120915141091
9.Horký LubomírCyklo Polách a syn1715121517012788
10.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák11131013,5101020787,5
11.Žváček MiroslavSilný Team Uničov267,51730480,5
12.Hrubý PetrBikesport Šumperk1322,5340469,5
13.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice10984682007101164
14.Navařík RobertNava sport201524359
15.Krňávek PetrVelum Zábřeh15107878655
16.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice750796008121054
17.Hudeček DušanCyklo Jeseník111318342
18.Směšný PavelCredo team109910,52540,5
19.Květák JiříCyklo Jeseník1715232
20.Dytrt AlešBiatlon Letohrad30130
Šimera PetrCaffé Nannini Cenytisku30130
Kubíček MartinBlansko30130
23.Petruš LubomírACS Drak Vrbno13015328
24.Kaněra PavelAxitDoldy25,5125,5
Červenka PavelDT Swiss25,5125,5
Šťasta LiborPell's Hard Bikers25,5125,5
Mazel PetrVeus Vyškov25,5125,5
28.Skácel JiříC.A.C Šumperk1212224
Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory1014224
30.Švehla MiloslavHervis22,5122,5
31.Ženčák JaroslavBuldoci Rapotín20120
32.Petrůj PavelAgnesi MTB Team19,5119,5
Konvalinka JosefBike 0419,5119,5
34.Lihan MarekPower Sport plus18118
Hons LiborHroubovice18118
Špaček JiříSilný Team Uničov18118
37.Suchomel MilanDH Brutal team890317
Stuchlík PetrStalak Team17117
Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná656317
40.Bravenec JiříCK Jih16,5116,5
Gebel PetrSuperior Riders16,5116,5
42.Sláma RichardPBV MTB Team Brno15115
Herman RadimProstřední Bečva15115
Palička Dušan15115
45.Jurček JaroslavManiac Pedals13,5113,5
46.Hnát AlešDuko Rýmařov94213
47.Hotový PavelCyklo Polách a syn12112
Hübl PavelBikesport Team Mohelnice12112
Ravas AndrejH-Triatlon Team Skalica12112
50.Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O11111
Polách MilanPostřelmov11111
52.Hejtmánek CtiborALW10,5110,5
Jurča JánMyjava10,5110,5
54.Dombai ZdeněkZábřeh010210
55.Mynář JiříMTB Ondřejník919
Jílek PetrBikesport Team Mohelnice919
Sedláček GambaAuto Gamba9029
Jurča PavelNapajedla919
59.Žváček MojmírOceloví letci818
Uvízl KarelZábřeh818
61.Krhovský BohumilUherské Hradiště7,517,5
62.Čunderle LudvíkSK Nadoraz717
63.Bucifal VáclavManiac Pedals616
Plachý JiříZlín-Malenovice616
65.Teplička OlegStará Turá4,514,5
66.Filip Daniel414
67.Michav RobertOstrava313
Bednařík PavelCT Hvozdná313
Mlčoch JosefSkala 2010313
70.Burian RadimMMB1,511,5
Němeček RenéManiac Pedals1,511,5
72.Hons MilošHroubovice010
Adamík JiříCredo team0020
Ondráček LiborOlomouc010
Matějík PetrBT Kola Kaňkovský010
Tesař PavelMikolajice010
Lazecký PetrNovatop Lapierre010
Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský010
Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský010
Kundrata JanACK Kyjov-Boršov010
Potáček MilanVěteřov boys010
Mečiar JozefLazany010
Omelka PavelOstrožská Nová Ves010
Kempný PetrKlub dobrého vína010
Buksa JiříČS Specialized010
Polehna ZdenekUherské Hradiště010
Bukvald PavelKyjov010
Žáček MichalVelryba bike team010
Hýbl JaroslavDimpex Kosov010
Václavek JaroslavRodak010
Navara IvoBikesport Team Mohelnice010
Novák MartinSOK Kratochvíl010
Unzeitig LadislavZábřeh010
Šalša ZbyněkKyjov010
Jína PavelOlomouc0020
Knápek PetrKN Project010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1015 ms