2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2009 - výsledky: Hlavní závod 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
5.MB1.Planička RobertSilný Team Uničov 3:05:59.81:50:25.420
6.MB2.Zlámal TomášSK Piranha Bike 3:07:12.61:50:24.517
9.MB3.Byrtus IvoMadt Sport Klapka 3:13:57.21:55:15.615
13.MB4.Kubánek DanielBike Sport servis Opava 3:16:20.11:55:47.713
16.MB5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 3:20:01.81:57:52.812
17.MB6.Hornych Véna 3:20:33.21:56:17.611
21.MB7.Horák RenéCyklo TJ Písečná 3:23:02.31:58:02.410
27.MB8.Rotter MichalTřebařov 3:24:48.21:59:57.49
29.MB9.Skřivánek Libor 3:26:43.31:57:38.88
30.MB10.Čermák Jan 3:26:44.91:58:03.27
33.MB11.Krejčí VladislavCykloklub Morava 3:29:15.91:50:31.56
34.MB12.Šmíd MartinMichelin 3:29:44.12:00:18.95
36.MB13.Zlámal KarelC.A.C Šumperk 3:30:29.31:58:52.44
39.MB14.Václavík PavelVelum Zábřeh 3:32:25.11:59:24.73
45.MB15.Fiala RadekWitzenmann Opava 3:35:08.82:04:57.62
47.MB16.Horák ČestmírRokytnice 3:37:17.12:03:30.51
48.MB17.Kohoutek PetrLoučany 3:37:20.62:04:52.00
49.MB18.Hampl PavelBikesport Team Mohelnice 3:38:19.32:07:43.90
51.MB19.Grygar RomanBike One 3:40:32.22:08:44.00
54.MB20.Dvouletý Richard 3:41:27.62:10:23.40
55.MB21.Onderka TomášMoravská Třebová 3:43:53.42:09:46.40
56.MB22.Daněk MiroslavDammaBike Opava 3:44:04.12:11:18.30
57.MB23.Horák Richard3atlonteam Uničov 3:44:15.12:07:19.40
58.MB24.Plesník PetrLes Nice 3:46:14.52:10:03.20
60.MB25.Adler TomášShock MTB 3:47:20.42:10:56.20
61.MB26.Nábělek AlešV P KTM cyklosport 3:47:26.62:10:21.10
64.MB27.Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová 3:53:49.72:12:13.30
66.MB28.Vaněk DavidBikesport Team Mohelnice 3:54:13.72:15:20.00
67.MB29.Fojtík Radim3 kokoti 2:13:33.42:13:33.40
68.MB30.Lazecký PetrNovatop Lapierre 3:55:47.52:15:10.10
81.MB31.Smolicha DavidNový Malín 4:01:40.72:12:02.60
84.MB32.Hejhal RadekHC Horní Benešov 4:02:32.02:19:14.10
90.MB33.Rapula Pavel 4:08:13.12:29:18.80
94.MB34.Rifler TomášOlomouc 4:14:09.52:29:31.10
101.MB35.Dřevíkovský PetrZlámanec 4:31:17.52:41:28.00
105.MB36.Jansa PetrMoravská Třebová 4:33:53.42:39:53.30
 MB Winkler JanBike Sport servis Opava DNF 0
 MB Doležel JaromírPusté Žibřidovice - Pekařov DNF 0
 MB Lah RobertMapei Cyklo Kaňkovský DNF3:21:53.20
 MB Rytíř Martin DNF 0