2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2009 - výsledky: Hlavní závod 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Koziel DavidKeramika Koziel 2:52:47.01:43:38.720
2.MA2.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 2:57:45.71:46:38.817
3.MA3.Hradil JiříZlín 3:03:51.61:46:46.215
4.MA4.Sedlář JakubNovatop Lapierre 3:03:59.51:50:57.113
5.MB1.Planička RobertSilný Team Uničov 3:05:59.81:50:25.420
6.MB2.Zlámal TomášSK Piranha Bike 3:07:12.61:50:24.517
7.MA5.Haitl FrantišekPell's 3:12:34.61:54:20.112
8.MC1.Herman RadimSC Ráječko 3:13:57.01:55:14.120
9.MB3.Byrtus IvoMadt Sport Klapka 3:13:57.21:55:15.615
10.MC2.Prokeš StanislavLipník nad Bečvou 3:14:24.31:57:16.617
12.MC3.Hons LiborHroubovice 3:15:01.51:55:48.715
13.MB4.Kubánek DanielBike Sport servis Opava 3:16:20.11:55:47.713
14.MC4.Berger JiříCK Carla-Kupkolo 3:17:57.91:58:41.413
15.MC5.Horký LubomírCyklo Polách a syn 3:19:33.01:56:15.212
16.MB5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 3:20:01.81:57:52.812
17.MB6.Hornych Véna 3:20:33.21:56:17.611
18.MA6.Hynek JanMapei Cyklo Kaňkovský 3:20:33.32:02:16.611
19.MC6.Mynář JiříMTB Ondřejník 3:21:58.01:57:51.311
20.MC7.Žváček MiroslavFortex ski Moravský Beroun 3:22:13.61:59:02.110
21.MB7.Horák RenéCyklo TJ Písečná 3:23:02.31:58:02.410
22.MC8.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 3:23:18.01:59:20.89
23.MC9.Čejka PetrCykloklub Morava 3:23:20.52:00:48.68
24.ZA1.Ševčíková JanaSK Salith Sumtex Šumperk 3:23:22.02:00:49.520
25.MC10.Lukašák ŠtefanOlomouc 3:23:24.01:57:07.27
26.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov 3:24:01.81:55:14.810
27.MB8.Rotter MichalTřebařov 3:24:48.21:59:57.49
28.MC11.Hofman JiříSK Conti-RSC 3:25:36.01:59:23.96
29.MB9.Skřivánek Libor 3:26:43.31:57:38.88
30.MB10.Čermák Jan 3:26:44.91:58:03.27
31.MD1.Frkal MiroslavBike One 3:26:47.82:01:47.420
32.MD2.Fajta PavelCSC Šumperk 3:27:30.72:00:12.817
33.MB11.Krejčí VladislavCykloklub Morava 3:29:15.91:50:31.56
34.MB12.Šmíd MartinMichelin 3:29:44.12:00:18.95
35.MC12.Sekerka KarelBT Kola Kaňkovský 3:29:53.72:02:15.05
36.MB13.Zlámal KarelC.A.C Šumperk 3:30:29.31:58:52.44
37.MA8.Hanulík VladanPardubice 3:31:01.02:03:18.59
38.MA9.Petr MichalBike Sport servis Opava 3:31:05.82:02:25.98
39.MB14.Václavík PavelVelum Zábřeh 3:32:25.11:59:24.73
40.MA10.Horký DavidCyklo Polách a syn 3:32:28.42:10:15.27
41.MC13.Hansgut RudolfTriSK Olomouc 3:32:44.22:06:35.94
42.MA11.Musil ŠtěpánKofola Sensor MTB Race Team 3:32:54.12:04:19.36
43.MA12.Machala JanCyklo TJ Písečná 3:33:52.42:03:10.85
44.MC14.Košec MartinBike One 3:34:55.22:05:17.53
45.MB15.Fiala RadekWitzenmann Opava 3:35:08.82:04:57.62
46.MC15.Hejtmánek CtiborALW 3:37:09.82:10:26.82
47.MB16.Horák ČestmírRokytnice 3:37:17.12:03:30.51
48.MB17.Kohoutek PetrLoučany 3:37:20.62:04:52.00
49.MB18.Hampl PavelBikesport Team Mohelnice 3:38:19.32:07:43.90
50.MA13.Rumíšek JanManiac Pedals 3:40:07.62:06:55.34
51.MB19.Grygar RomanBike One 3:40:32.22:08:44.00
52.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 3:40:42.82:10:01.320
53.MC16.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 3:40:55.92:09:36.01
54.MB20.Dvouletý Richard 3:41:27.62:10:23.40
55.MB21.Onderka TomášMoravská Třebová 3:43:53.42:09:46.40
56.MB22.Daněk MiroslavDammaBike Opava 3:44:04.12:11:18.30
57.MB23.Horák Richard3atlonteam Uničov 3:44:15.12:07:19.40
58.MB24.Plesník PetrLes Nice 3:46:14.52:10:03.20
59.MA14.Borák MartinCyklo Polách a syn 3:46:58.82:24:50.93
60.MB25.Adler TomášShock MTB 3:47:20.42:10:56.20
61.MB26.Nábělek AlešV P KTM cyklosport 3:47:26.62:10:21.10
62.MD3.Bažant ZdenekOlomouc 3:47:58.02:09:57.215
63.ZA2.Slováčková HanaBT Kola Kaňkovský 3:49:02.72:17:52.217
64.MB27.Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová 3:53:49.72:12:13.30
65.MA15.Kapl VladimírBikesport Team Mohelnice 3:54:12.82:15:21.02
66.MB28.Vaněk DavidBikesport Team Mohelnice 3:54:13.72:15:20.00
67.MB29.Fojtík Radim3 kokoti 2:13:33.42:13:33.40
68.MB30.Lazecký PetrNovatop Lapierre 3:55:47.52:15:10.10
69.MD4.Brückner IvanBohdíkov 3:55:52.42:14:11.113
70.ZB2.Šmoldasová JitkaC.A.C Šumperk 3:56:03.52:14:24.517
71.MD5.Vašíček JaroslavACK Kyjov-Boršov 3:57:23.62:17:36.712
72.MC17.Fojtík RostislavBike 2000 3:57:40.32:16:47.00
73.ZB3.Sovadinová SoňaTrob Racing Team 3:57:42.12:23:30.415
74.MD6.Kutňák OtaRusava Bike team 3:57:42.32:19:35.211
75.MC18.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 3:57:52.92:17:15.60
76.MC19.Hons MilošHroubovice 3:57:56.12:14:14.90
77.ZA3.Válková LenkaCyklo Polách a syn 3:58:12.12:16:59.215
78.MD7.Vedrödi GabrielBrno 4:00:50.22:19:16.610
79.MD8.Tychtl MiroslavACK Kyjov-Boršov 4:00:53.52:17:02.49
80.MC20.Šmoldas LuděkC.A.C Šumperk 4:01:31.62:17:55.70
81.MB31.Smolicha DavidNový Malín 4:01:40.72:12:02.60
82.MA16.Peza Jan 4:02:07.22:15:14.91
83.MA17.Navara MilanBrno - Kohoutky 4:02:08.62:23:30.40
84.MB32.Hejhal RadekHC Horní Benešov 4:02:32.02:19:14.10
85.MA18.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov 4:02:53.22:09:56.60
86.MA19.Lukáš Jakub 4:03:23.02:21:08.50
87.MC21.Kundrata JanACK Kyjov-Boršov 4:03:56.02:19:32.80
88.MC22.Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský 4:07:37.32:22:16.30
89.MC23.Jurček JaroslavManiac Pedals 4:07:54.02:22:13.60
90.MB33.Rapula Pavel 4:08:13.12:29:18.80
91.MA20.Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice 4:08:28.52:24:28.40
92.MA21.Grombír MartinCyklocestovatelé 4:13:39.72:20:45.30
93.MC24.Bucifal VáclavManiac Pedals 4:14:06.52:26:01.00
94.MB34.Rifler TomášOlomouc 4:14:09.52:29:31.10
95.MD9.Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc 4:17:08.52:28:16.08
96.MA22.Güttner OndřejJeseník 4:20:09.42:23:10.30
97.ZB4.Komárková EvaCyklo Polách a syn 4:21:26.32:33:19.713
98.MC25.Rumíšek JanManiac Pedals 4:21:51.12:27:58.50
99.MC26.Urbášek JiříGoofy Ociz Team 4:22:05.42:15:47.50
100.MA23.Novotný PetrKroměříž 4:26:58.62:25:39.50
101.MB35.Dřevíkovský PetrZlámanec 4:31:17.52:41:28.00
102.MD10.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 4:32:24.02:35:13.97
103.MC27.Havelka PavelKarviná 4:32:26.92:33:16.00
104.MD11.Hejtmánek LadislavKTM Šumperk 4:32:34.72:34:31.86
105.MB36.Jansa PetrMoravská Třebová 4:33:53.42:39:53.30
106.MC28.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský 4:43:30.22:47:53.50
107.MA24.Lakomý VladimírŽerotín 4:43:33.52:51:44.30
108.ZB5.Nábělková KateřinaV P KTM cyklosport 4:43:57.52:46:37.412
109.MC29.Stadtherr RadimKarviná 5:10:43.72:53:01.30
110.MD12.Lisa OttoSilné Orrero 5:13:02.82:55:07.15
111.ZB6.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 5:27:59.52:56:59.911
 ZA Petříková HanaBike sport Uničov DNF 0
 MC Novák JiříDolní Sukolom DNF 0
 ZA Nenadálová HanaExtrem team Vystrkov DNF2:18:38.10
 MB Lah RobertMapei Cyklo Kaňkovský DNF3:21:53.20
 MC Stejskal DušanIVT Náchod DNF3:55:22.10
 MB Rytíř Martin DNF 0
 MC Ondráček LiborBudweiser Budvar DNF 0
 MA Tomek JosefSKC Prostějov DNF 0
 MB Winkler JanBike Sport servis Opava DNF 0
 MB Doležel JaromírPusté Žibřidovice - Pekařov DNF 0