2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2009 - výsledky: Muži 27 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD
Délka: 27 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 1:02:55 20
2.MA2.Hynek JanMapei Cyklo Kaňkovský 1:05:17 17
3.MB1.Zlámal TomášSK Piranha Bike 1:06:08 20
4.MB2.Krejčí VladislavCykloklub Morava 1:06:20 17
5.MB3.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:06:43 15
6.MB4.Vaňous JanFelt race team 1:07:13 13
7.MB5.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:07:33 12
8.MA3.Franer JakubBike Sport servis Opava 1:07:47 15
9.MB6.Valigura MartinCykloklub Morava 1:08:11 11
10.MB7.Planička RobertSilný Team Uničov 1:08:12 10
11.MA4.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:09:22 13
12.MB8.Horák RenéCyklo TJ Písečná 1:09:23 9
13.MC1.Vala MartinCykloklub Stará Ves 1:10:07 20
14.MA5.Koňarik DavidDama Sport 1:10:23 12
15.MB9.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 1:10:24 8
16.MA6.Buksa DominikOdlo Specialized 1:10:55 11
17.MC2.Horký LubomírCyklo Polách a syn 1:11:05 17
18.MB10.Voleský JosefBike servis Choceň 1:12:08 7
19.MA7.Pech JiříSlunečnice 1:12:24 10
20.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 1:12:38 20
21.MA8.Horký DavidCyklo Polách a syn 1:12:39 9
22.MB11.Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna 1:12:53 6
23.MC3.Machalický MilanSK Toma Olomouc 1:13:28 15
24.MA9.Vitešník AdamCykloklub Stará Ves 1:13:47 8
25.MB12.Václavík PavelVelum Zábřeh 1:14:08 5
26.MC4.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:14:15 13
27.MC5.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:14:33 12
28.MB13.Chuděj MarekCyklo Jeseník 1:14:43 4
29.MB14.Květák JiříCyklo Jeseník 1:14:49 3
30.MA10.Machala JanCyklo TJ Písečná 1:15:31 7
31.MB15.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná 1:16:18 2
32.MC6.Žváček MiroslavDolní Studénky 1:16:35 11
33.MC7.Hudeček DušanJeseničtí orli 1:16:36 10
34.MD2.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná 1:16:37 17
35.MB16.Černoch JakubeSeNBáci 1:17:22 1
36.MD3.Podešva PavelDuko Rýmařov 1:17:54 15
37.MA11.Mrůzek MichalSundance Opava 1:18:17 6
38.MA12.Bín TomášSK Piranha Bike 1:19:01 5
39.MC8.Skácel JiříŠumperk 1:19:15 9
40.MC9.Ženčák JaroslavBuldoci Rapotín 1:19:18 8
41.MD4.Eliáš JosefCirlibaba 1:19:26 13
42.MD5.Zmuda JanLoko Krnov 1:19:56 12
43.MA13.Stein MartinNovatop Lapierre 1:20:13 4
44.MC10.Felkl LuděkStudio 2001 1:20:13 7
45.MD6.Trojek KarelVelum Zábřeh 1:20:40 11
46.MC11.Buksa JiříOdlo Specialized 1:21:52 6
47.MC12.Polách IvanPostřelmov 1:21:53 5
48.MB17.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 1:22:00 0
49.MD7.Král Jiříblue SSU 1:22:34 10
50.MB18.Hauk MartinDolní Studénky 1:22:35 0
51.MB19.Smolicha DavidNový Malín 1:22:41 0
52.MC13.Hnát AlešDuko Rýmařov 1:22:45 4
53.MC14.Hynek ZdeněkBiker's team Jeseník 1:22:46 3
54.MC15.Juřík KamilCyklo Jeseník 1:22:47 2
55.MD8.Misina AndrzejLKS Gosciecin 1:23:17 9
56.MC16.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 1:23:25 1
57.MC17.Žváček MojmírJeseničtí orli 1:23:31 0
58.MD9.Brückner IvanBohdíkov 1:23:54 8
59.MB20.Vašinka PetrBike Team Zlaté Hory 1:25:17 0
60.MB21.Cendelín KamilRuda nad Moravou 1:25:45 0
61.MB22.Plesník PetrLes Nice 1:25:48 0
62.MD10.Leicht JiříASPV Těchonín 1:25:55 7
63.MD11.Kukula ZdeněkVíno Karabina 1:26:25 6
64.MD12.Kuběnka OldřichSki Břidličná 1:28:19 5
65.MB23.Kukula MarcelVíno Karabina 1:28:45 0
66.MB24.Zezula TomášNový Malín 1:29:37 0
67.MD13.Škop VladimírVíno Karabina 1:30:32 4
68.MB25.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 1:30:39 0
69.MB26.Doležel JaromírPusté Žibřidovice - Pekařov 1:31:20 0
70.MA14.Sobala PetrCyklo TJ Písečná 1:34:43 3
71.MC18.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský 1:35:38 0
72.MC19.Bartfay PavelBuldoci Rapotín 1:36:12 0
73.MB27.Knotek VladimíreSeNBáci 1:36:31 0
74.MD14.Rychta OtmarCPV Krnov 1:38:24 3
75.MD15.Hejtmánek LadislavBPS Šumperk 1:38:53 2
76.MB28.Černý RobertCyklo TJ Písečná 1:40:12 0
77.MC20.Uchytil AloisHC Permoni Zlaté Hory 1:40:19 0
78.MA15.Kozák KamilWagner 1:41:43 2
79.MB29.Hajný PetrOutsider Bruntál 1:42:50 0
80.MB30.Churý MartineSeNBáci 1:43:16 0
81.MD16.Komárek BedřichHlubočky 1:43:45 1
82.MB31.Pohl TomášCyklo TJ Písečná 1:44:06 0
83.MB32.Kačín Miroslav 1:44:14 0
84.MB33.Kopecký BohumilASPV Těchonín 1:48:19 0
85.MB34.Knotek TomášeSeNBáci 1:48:52 0
86.MB35.Neuwirth TomášeSeNBáci 1:48:57 0
87.MC21.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:51:40 0
88.MC22.Adamík JiříÁda bike sport Brno 1:54:18 0
 MD Pech JiříSlunečnice DNF  
 MD Kolář RobertSki Petříkov DNF  
 MC Navařík RobertNava sport DNF  
 MD Krmela FrantišekBuldoci Rapotín DNF  
 MA Trojek KarelTristyle Šumperk DNF