2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bozeňovský Minimaraton 2009 - výsledky: Hlavní závod 40 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ,ZA,ZB,ZJ
Délka: 40 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Planička RobertSilný Team Uničov 1:22:12 20
2.MB2.Valigura MartinCykloklub Morava 1:22:23 17
3.MB3.Vaňous JanFelt race team 1:22:53 15
4.MB4.Krejčí VladislavCykloklub Morava 1:22:55 13
5.MB5.Kohout TomášSporton Šumperk 1:24:44 12
6.MA1.Horký DavidCyklo Polách a syn 1:24:45 20
7.MA2.Krause David 1:25:10 17
8.MC1.Horký LubomírCyklo Polách a syn 1:26:15 20
9.MA3.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:27:27 15
10.MA4.Mazák LukášSK Piranha Bike 1:28:58 13
11.MB6.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 1:29:09 11
12.MJ1.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 1:29:13 20
13.MB7.Michalic JanVemblödi 1:30:55 10
14.MB8.Kessler JiříCirlibaba 1:31:47 9
15.MB9.Hampl Pavel 1:31:49 8
16.MJ2.Kukrle Michael 1:31:50 17
17.MJ3.Goláň Tomáš 1:32:17 15
18.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 1:33:40 20
19.MA5.Jorda RadekBT Kola Kaňkovský 1:33:42 12
20.MJ4.Večeř MartinC.A.C Šumperk 1:35:36 13
21.MA6.Montág PetrBikesport Team Mohelnice 1:35:50 11
22.MB10.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 1:37:12 7
23.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 1:37:19 20
24.MD2.Brückner IvanBohdíkov 1:38:15 17
25.MD3.Trojek KarelVelum Zábřeh 1:38:30 15
26.MC2.Štancl JiříÚstí nad Orlicí 1:38:40 17
27.MB11.Cendelín KamilRuda nad Moravou 1:39:00 6
28.MB12.Nečas MiroslavOn road racing team 1:39:12 5
29.MB13.Kopa MichalCyklo Polách a syn 1:39:14 4
30.MB14.Smolicha DavidNový Malín 1:40:01 3
31.MD4.Axman JaroslavTroubelice 1:40:34 13
32.MB15.Zezula TomášNový Malín 1:40:42 2
33.MJ5.Grézl MartinVemblödi 1:41:04 12
34.MC3.Kukrle MiroslavMohelnice 1:44:14 15
35.MC4.Formánek Martin 1:44:39 13
36.MB16.Václavek Jaroslav 1:48:10 1
37.MA7.Nelešovský JanStomix 1:49:19 10
38.MA8.Plhák Jarda 1:50:33 9
39.ZA1.Vaňousová Iva 1:51:32 20
40.MB17.Marek Petr 1:51:33 0
41.MC5.Jílek PetrBikesport Team Mohelnice 1:51:47 12
42.MD5.Jirásko ZdeněkMohelnice 1:54:36 12
43.MB18.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice 1:57:24 0
44.MC6.Holinka RadekNemile 1:57:35 11
45.MC7.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 1:57:44 10
46.MD6.Keprt JanSK Nadoraz 1:58:10 11
47.MC8.Segl JaroslavMost 1:58:15 9
48.MB19.Kukula MarcelNový Malín 2:00:15 0
49.MA9.Pecher Pavel 2:00:51 8
50.ZB2.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 2:02:54 17
51.MC9.Palich Zbyněk 2:05:53 8
52.MA10.Zachoval TomášBořitov 2:06:18 7
53.MJ6.Jablončík LukášProxima 2:07:04 11
54.MB20.Papula Pavel 2:07:13 0
55.ZB3.Papulová Jitka 2:07:16 15
56.ZB4.Jedelská AndreaZábřeh 2:10:13 13
57.MC10.Došlík Ivan 2:10:27 7
58.MD7.Žouželka Jaroslav 2:12:44 10
59.ZA2.Mizerová OlgaCykloklub Morava 2:13:37 17
60.MB21.Fedora RomanStomix 2:13:38 0
61.MB22.Polák Marek 2:19:49 0
 MA Plhák Michal DNF  
 MA Prokop Michal DNF  
 MD Caha BohuslavBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Janda JiříCyklo Polách a syn DNF