2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Karpatský Pedál 2009 - výsledky: Hlavní závod 50 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ,ZA,ZB,ZJ
Délka: 50 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Koziel David 2:12:46.01 20
2.MA2.Mosny Peter 2:20:49.06 17
3.MC1.Červenka PavelZlín 2:21:06.36 20
4.MA3.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:21:19.17 15
5.MA4.Vitešník AdamCykloklub Stará Ves 2:23:19.83 13
6.MC2.Mazel Petr 2:24:07.35 17
7.MB1.Švajda MartinFryšták 2:24:10.56 20
8.MB2.Hertl PeterSkalica 2:24:40.90 17
9.MA5.Huspenina Vít 2:26:03.98 12
10.MB3.Skřivánek Libor 2:26:29.96 15
11.MB4.Hynčica PetrHodonín 2:28:13.75 13
12.MJ1.Linhart PetrDama Sport 2:30:00.40 20
13.MB5.Korytář Radim 2:31:25.57 12
14.MC3.Horký LubomírCyklo Polách a syn 2:31:36.25 15
15.MB6.Čermák Jan 2:32:38.86 11
16.MC4.Čejka PetrCykloklub Morava 2:34:24.21 13
17.MC5.Němeček RenéVeselí nad Moravou 2:37:44.03 12
18.MC6.Dlabaja Radek 2:40:04.13 11
19.MC7.Krhovský Karel 2:40:07.45 10
20.MA6.Tůma Zbyněk 2:40:29.88 11
21.MA7.Petříček TomášKvasice 2:40:33.32 10
22.MB7.Pakan Vlado 2:40:36.85 10
23.MC8.Jurča PavelNapajedla 2:40:56.30 9
24.MB8.Cenek Jiří 2:41:01.85 9
25.MA8.Harnoš PetrVeselí nad Moravou 2:41:12.20 9
26.MC9.Synek Aleš 2:41:28.14 8
27.MD1.Rašovský JiříKuřim 2:41:30.59 20
28.MJ2.Profota MartinVacenovice 2:41:42.28 17
29.ZA1.Mazalová Lenka 2:42:11.49 20
30.MA9.Machů JakubZlín 2:42:12.01 8
31.MA10.Ohlídal MichalCvrčovice 2:42:16.78 7
32.MA11.Dubovecký AndrejZlín 2:43:23.50 6
33.MC10.Plachý Josef 2:43:25.18 7
34.MC11.Lihan MarekOstrovánky 2:44:06.78 6
35.MC12.Mančík Stanislav 2:46:44.20 5
36.MB9.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík 2:47:50.82 8
37.MC13.Plachý JiříZlín-Malenovice 2:48:39.56 4
38.MB10.Libenský David 2:50:33.10 7
39.MB11.Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk 2:50:44.45 6
40.MJ3.Semela Kamil 2:50:47.41 15
41.MJ4.Popelka Michal 2:52:12.21 13
42.MB12.Štepanovský Igor 2:53:12.34 5
43.MC14.Kučera RadomilOstrožská Nová Ves 2:53:48.25 3
44.MD2.Valúch KarolHolíč 2:54:17.21 17
45.MB13.Petrla Michal 2:55:35.77 4
46.MB14.Jašek Petr 2:55:47.85 3
47.MB15.Daniel IvanSkalica 2:56:57.43 2
48.MD3.Tychtl MiroslavKyjov 2:58:10.41 15
49.MB16.Horváth Boris 2:59:17.53 1
50.MD4.Hertl PeterSkalica 2:59:33.40 13
51.MA12.Ingr Jaroslav 3:00:36.04 5
52.MD5.Vašíček Jaroslav 3:01:13.28 12
53.MB17.Lunda Petr 3:01:33.86 0
54.MD6.Grossman JaroslavPolešovice 3:01:47.40 11
55.MB18.Slačálek Radek 3:02:01.70 0
56.MA13.Rumíšek JanManiac Pedals 3:04:42.42 4
57.MC15.Rumíšek JanManiac Pedals 3:05:41.01 2
58.MC16.Haviernik Marián 3:05:45.14 1
59.MD7.Slach ZdeněkOstrožská Nová Ves 3:05:56.06 10
60.MC17.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský 3:06:55.62 0
61.MA14.Drastich Vojtěch 3:08:31.56 3
62.MB19.Smyčka Marián 3:10:51.82 0
63.MA15.Musil Marek 3:11:16.75 2
64.MB20.Cileček JosefKostelany nad Moravou 3:11:28.98 0
65.MC18.Bucifal VáclavManiac Pedals 3:12:14.36 0
66.MD8.Prukl AntonínLouka 3:13:10.18 9
67.MD9.Tomis JiříStará Turá 3:15:00.45 8
68.MJ5.Veleta Jakub 3:15:44.79 12
69.MJ6.Bittner Martin 3:16:17.34 11
70.MD10.Kroutilík JaroslavVyškov 3:19:13.67 7
71.MB21.Wiesner Roman 3:21:02.01 0
72.ZB1.Matulová Jana 3:21:55.15 20
73.MC19.Polehna ZdenekUherské Hradiště 3:26:14.00 0
74.MA16.Grebeníček Jan 3:27:01.35 1
75.MD11.Valášek Pavel 3:28:05.03 6
76.MA17.Mikeš JiříSK Salith Sumtex Šumperk 3:30:06.10 0
77.MB22.Kolárik Miroslav 3:31:04.04 0
78.MB23.Černák Peter 3:33:11.55 0
79.MB24.Hoza Michal 3:34:58.40 0
80.ZB2.Henčlová KamilaZlín 3:34:59.98 17
81.MB25.Jagoš PavelVelká nad Veličkou 3:39:45.14 0
82.MB26.Veleta Martin 3:41:20.85 0
83.MB27.Benda BohumilHodonín 3:43:35.20 0
84.MB28.Černý Radim 3:44:40.23 0
85.MA18.Němec Jiří 3:45:29.93 0
86.MB29.Orsák Martin 3:48:20.03 0
87.MB30.Kukuča Rastislav 3:49:21.67 0
88.MC20.Potúček Štefan 3:53:14.10 0
89.MB31.Tůma Luděk 3:53:56.92 0
90.MJ7.Řezníček Dalibor 3:56:03.84 10
91.MC21.Mosny Peter 3:57:07.16 0
92.MA19.Alán MarekVyškov 4:02:35.08 0
93.MD12.Vašík Jaroslav 4:03:03.55 5
94.ZA2.Petříková HanaŠumvald 4:03:19.00 17
95.ZB3.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 4:05:05.33 15
96.MJ8.Škopík JakubVeselí nad Moravou 4:07:58.25 9
97.MC22.Geržičák Jan 4:08:15.44 0
98.MC23.Řezníček Libor 4:23:47.02 0
99.MB32.Bačík PetrStrážnice 4:36:34.81 0
100.MA20.Šišák OndřejPolešovice 4:39:54.38 0
 MB Horák David DNF  
 MA Hron JiříPolešovice DNF  
 MD Dvouletý VladimírNedakonice DNF  
 MD Řehulka Josef DNF  
 MD Kalich Eddy DNF  
 MD Fanta Josef DNF  
 MJ Směšný JanStudio 2001 DNF