2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Časovka na Senovou 2009 - výsledky: Časovka editovat

Vypsané kategorie: všichni od 13 let
Délka: 7 km
Čas: 10:00
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 0:21:39 20
2.MB1.Zlámal TomášSK Piranha Bike 0:22:13 20
3.MB2.Valigura MartinCykloklub Morava 0:22:36 17
4.MJ1.Směšný JanStudio 2001 0:22:48 20
5.MB3.Planička RobertSilný Team Uničov 0:22:52 15
6.MB4.Krejčí VladislavCykloklub Morava 0:23:12 13
7.MB5.Janda JiříCyklo Polách a syn 0:23:16 12
8.MC1.Vala MartinCykloklub Stará Ves 0:23:56 20
9.MB6.Kohout TomášSporton Šumperk 0:24:02 11
10.MA2.Mazák LukášSK Piranha Bike 0:24:27 17
11.MC2.Žváček MiroslavDolní Studénky 0:24:29 17
12.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 0:24:43 20
13.MA3.Borák MartinCyklo Polách a syn 0:24:48 15
14.MB7.Kessler JiříCirlibaba 0:25:13 10
15.MB8.Vošický PavelDama Sport 0:25:22 9
16.MB9.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 0:25:31 8
17.MA4.Valenta Jiří 0:25:34 13
18.MJ2.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 0:25:50 17
19.MD2.Eliáš JosefCirlibaba 0:25:51 17
20.MS1.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský 0:25:56 20
21.MA5.Vitešník AdamCykloklub Stará Ves 0:25:58 12
22.MD3.Mikulka JosefŠumperk 0:26:21 15
23.MB10.Václavík PavelVelum Zábřeh 0:26:27 7
24.MB11.Urban Rostislav 0:26:42 6
25.MC3.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 0:26:47 15
26.MC4.Machalický MilanSK Toma Olomouc 0:26:48 13
27.MC5.Ženčák JaroslavBuldoci Rapotín 0:27:46 12
28.MC6.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 0:27:57 11
29.MB12.Hampl Pavel 0:27:59 5
30.MD4.Brückner IvanBohdíkov 0:28:36 13
31.MB13.Kopa MichalCyklo Polách a syn 0:28:54 4
32.MD5.Trojek KarelVelum Zábřeh 0:29:14 12
33.MB14.Plesník PetrLes Nice 0:29:16 3
34.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 0:29:27 20
35.MD6.Kukula ZdeněkVíno Karabina 0:29:28 11
36.MS2.Valigura MartinTJ Cyklistika Uničov 0:29:29 17
37.MB15.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík 0:29:49 2
38.MD7.Novák JosefČervená Voda 0:29:54 10
39.MJ3.Durchánek JanCykloklub Morava 0:30:11 15
40.MS3.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 0:30:24 15
41.MC7.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 0:30:40 10
42.MB16.Cendelín KamilRuda nad Moravou 0:30:42 1
43.MC8.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský 0:31:16 9
44.MC9.Klein AntonínČervená Voda 0:31:41 8
45.MB17.Blaha JiříOknoplast 0:32:31 0
46.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 0:32:32 17
47.MC10.Čerok Petr 0:33:47 7
48.MD8.Keprt JanSK Nadoraz 0:33:55 9
49.MB18.Doležel JaromírPusté Žibřidovice - Pekařov 0:34:12 0
50.MS4.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 0:34:22 13
51.MA6.Koňarik DavidDama Sport 0:35:46 11
52.ZS1.Mudříková KateřinaTJ Bohumín Kolík 0:38:59 20
53.ZB3.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 0:39:11 15
54.ZS2.Kukulová MartinaCyklo Polách a syn 0:40:01 17
55.ZA1.Petříková HanaŠumvald 0:40:22 20
56.MD9.Riedl VáclavChromeč 0:45:35 8
57.ZS3.Jakubová DominikaBT Kola Kaňkovský 0:46:27 15
 MB Smolicha DavidNový Malín DNF