2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Temenický Klapušák 2009 - výsledky: 4 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 4 kola
Čas: 14:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Hynek JanMapei Cyklo Kaňkovský 1:06:25 20
2.MA2.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 1:08:39 17
3.MA3.Buksa DominikOdlo Specialized 1:10:59 15
4.MB1.Krejčí VladislavCykloklub Morava 1:12:08 20
5.MB2.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:12:09 17
6.MB3.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř 1:12:10 15
7.MB4.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:12:27 13
8.MB5.Kohout TomášSporton Šumperk 1:13:00 12
9.MA4.Horký DavidCyklo Polách a syn 1:13:34 13
10.MB6.Valigura MartinCykloklub Morava 1:13:53 11
11.MA5.Franer JakubBike Sport servis Opava 1:14:30 12
12.MB7.Horák RenéCyklo TJ Písečná 1:16:35 10
13.MA6.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:17:08 11
14.MC1.Vala MartinCykloklub Stará Ves 1:18:27 20
15.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:18:50 10
16.MJ1.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 1:18:59 20
17.MC2.Čejka PetrCykloklub Morava 1:20:04 17
18.MA8.Mazák LukášSK Piranha Bike 1:20:26 9
19.MB8.Hotový PavelCyklo Polách a syn 1:20:38 9
20.MC3.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:20:41 15
21.MB9.Václavík PavelVelum Zábřeh 1:21:00 8
22.MJ2.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 1:21:22 17
23.MC4.Machalický MilanSK Toma Olomouc 1:21:40 13
24.MC5.Navařík RobertNava sport 1:21:50 12
25.MB10.Kessler JiříCirlibaba 1:22:34 7
26.MJ3.Madaj RenéCyklo Jeseník 1:22:56 15
27.MC6.Hudeček DušanJeseničtí orli 1:24:08 11
28.MA9.Bín TomášSK Piranha Bike 1:25:38 8
29.MJ4.Wiedermann David 1:27:16 13
30.MB11.Grepl PetrCyklo Jeseník 1:27:21 6
31.MB12.Winkler JanBike Sport servis Opava 1:27:22 5
32.MJ5.Večeř MartinC.A.C Šumperk 1:28:20 12
33.MB13.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 1:28:36 4
34.MC7.Novák JiříDolní Sukolom 1:29:06 10
35.MJ6.Hlavsa TomášBike Team Zlaté Hory 1:29:30 11
36.MJ7.Hlavsa RadekCyklo TJ Písečná 1:30:14 10
37.MC8.Juřík KamilCyklo Jeseník 1:30:44 9
38.MB14.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík 1:31:24 3
39.MJ8.Ivan JiříSKM Zlaté Hory 1:31:27 9
40.MB15.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory 1:31:45 2
41.MA10.Sobala PetrCyklo TJ Písečná 1:32:14 7
42.MC9.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 1:32:20 8
43.MB16.Vašinka PetrBike Team Zlaté Hory 1:32:23 1
44.MB17.Pohl TomášCyklo TJ Písečná 1:32:40 0
45.MC10.Skácel JiříŠumperk 1:32:51 7
46.MC11.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský 1:33:09 6
47.MB18.Smolicha DavidNový Malín 1:33:17 0
48.MC12.Žváček MojmírJeseničtí orli 1:33:27 5
49.MC13.Hnát AlešDuko Rýmařov 1:33:58 4
50.MA11.Sehnal MartinB4 Team 1:34:43 6
51.MB19.Plesník PetrLes Nice 1:36:01 0
52.MB20.Kopa MichalCyklo Polách a syn 1:36:27 0
53.MB21.Zezula TomášNový Malín 1:36:32 0
54.MC14.Polách MilanPostřelmov 1:37:03 3
55.MB22.Osladil KamilBuldoci Rapotín 1:37:24 0
56.MC23.Juchelka PatrikJeseničtí orli 1:37:46 0
57.MB24.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 1:39:28 0
58.MB25.Pekař MiroslavB4 Team 1:41:19 0
59.MB26.Cendelín KamilRuda nad Moravou 1:41:26 0
60.MA12.Nelešovský JanStomix 1:43:56 5
61.MC15.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:45:47 2
62.MB27.Knotek VladimíreSeNBáci 1:47:03 0
63.MB28.Tomášek MichalPetrov 1:48:37 0
64.MB29.Doležel JaromírPusté Žibřidovice - Pekařov 1:57:12 0
65.MB30.Fedora RomanStomix 1:59:16 0
66.MB31.Černý RobertCyklo TJ Písečná 2:01:39 0
67.MB32.Knotek TomášeSeNBáci 2:05:14 0
 MB Neuwirth TomášeSeNBáci DNF  
 MB Kačín Miroslav DNF  
 MC Buksa JiříOdlo Specialized DNF  
 MC Kirschner LadislavJeseničtí orli DNF  
 MJ Eliáš DavidBike Team Zlaté Hory DNF  
 MJ Durchánek JanCykloklub Morava DNF