2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2009 - výsledky: 34.5 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 3 kola
Čas: 14:30
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn31:21:57 20
2.MB1.Zelenka RadekDama Sport31:23:04 20
3.MA2.Koňarik DavidDama Sport31:24:04 17
4.MB2.Valigura MartinCykloklub Morava31:24:40 17
5.MB3.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory31:26:33 15
6.MB4.Planička RobertSilný Team Uničov31:28:11 13
7.MB5.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn31:28:38 12
8.MB6.Kohout TomášSporton Šumperk31:29:49 11
9.MB7.Horák RenéCyklo TJ Písečná31:31:01 10
10.MC1.Hrubý PetrCaska Invest Zábřeh31:31:34 20
11.MB8.Kessler JiříCirlibaba31:31:52 9
12.MA3.Borák MartinCyklo Polách a syn31:32:23 15
13.MB9.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice31:32:25 8
14.MA4.Unzeitig MartinCykloklub Morava31:32:34 13
15.MC2.Machalický MilanSK Toma Olomouc31:33:03 17
16.MB10.Vošický PavelDama Sport31:33:22 7
17.MC3.Čejka PetrCykloklub Morava31:33:23 15
18.MC3.Žváček MiroslavDolní Studénky31:33:23 15
19.MA5.Fišnar RomanScott Scania Team Kolín31:35:07 12
20.MB11.Václavík PavelVelum Zábřeh31:35:22 6
21.MC5.Malínek LuděkDama Sport31:35:22 12
22.MB12.Fišnar JiříTC Sport Desná31:36:18 5
23.MC6.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk31:37:17 11
24.MB13.Hauk MartinDolní Studénky31:37:26 4
25.MA6.Kořínek AlešC.A.C Šumperk31:37:31 11
26.MC7.Soldán ZdeněkCirlibaba31:42:45 10
27.MB14.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory31:45:03 3
28.MA7.Machala JanCyklo TJ Písečná31:45:40 10
29.MA8.Stöhr OndřejSK Conti-RSC31:46:22 9
30.MB15.Hotový PavelSTR Zábřeh31:46:40 2
31.MD8.Stöhr RadekSK Conti-RSC31:47:24 9
32.MA9.Blažek MartinZábřeh31:47:57 8
33.MC9.Konopa MilanSki Snow Surf Sport31:48:12 8
34.MB16.Plesník PetrLes Nice31:48:42 1
35.MC10.Cajthaml JiříStudio 200131:51:19 7
36.MB17.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory31:57:00 0
37.MB18.Konárek JaroslavCirlibaba32:03:08 0
38.MC11.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský32:06:33 6
39.MA10.Jakeš PetrValašské Meziříčí32:07:49 7
40.MB19.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík32:08:00 0
41.MB20.Hrubý PavelTJ Bohumín Kolík32:14:46 0
42.MB21.Jon Miroslav32:18:37 0
43.MB22.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice32:21:03 0
44.MA11.Fusek Václav32:40:00 6
 MC Knápek PetrSTR Zábřeh DNF  
 MC Minář FrantišekSTR Zábřeh DNF