2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Časovka na Dlouhé stráně 2009 - výsledky: Časovka editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ,ZA,ZB,ZJ
Délka:
19°C na startu, 14°C v cíli, polojasno, mírný vítr
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Starší žáci   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 51:41 20
2.MB1.Valigura MartinCykloklub Morava 52:33 20
3.MA2.Koňarik DavidDama Sport 53:18 17
4.MB2.Zlámal TomášSK Piranha Bike 54:20 17
5.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn 54:30 20
6.MB3.Vaňous JanFelt race team 55:07 15
7.MC2.Vala MartinCykloklub Stará Ves 56:03 17
8.MB4.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 57:04 13
9.MB5.Janda JiříCyklo Polách a syn 57:08 12
10.MA3.Axmann DavidHýbl team 57:33 15
11.MJ1.Směšný JanStudio 2001 57:48 20
12.MB6.Kašpar TomášTC Sport Desná 58:04 11
13.MJ2.Hýbl JaroslavSki Klub Šumperk 58:05 17
14.MC3.Machalický MilanSK Toma Olomouc 58:15 15
15.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 58:18 10
16.MB8.Fišnar JiříTC Sport Desná 58:40 9
17.MA4.Borák MartinCyklo Polách a syn 59:01 13
18.MA5.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov 59:17 12
19.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 59:25 20
20.MC4.Horký LubomírCyklo Polách a syn 59:27 13
21.MJ3.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 59:46 15
22.MS1.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov 1:00:28 20
23.MJ4.Linhart PetrDama Sport 1:00:31 13
24.MB9.Kessler JiříCirlibaba 1:00:46 8
25.MC5.Čejka PetrCykloklub Morava 1:01:15 12
26.MA6.Navrátil JanHelia Bruntál 1:01:16 11
27.MB10.Vošický PavelDama Sport 1:01:26 7
28.MB11.Václavík PavelVelum Zábřeh 1:02:23 6
29.MB12.Jelínek JaroslavŠumperk 1:02:30 5
30.MC6.Navařík RobertNava sport 1:02:40 11
31.MA7.Bín TomášSK Piranha Bike 1:02:43 10
32.MD2.Eliáš JosefCirlibaba 1:04:11 17
33.MB13.Hauk MartinDolní Studénky 1:04:43 4
34.MS2.Valigura MartinTJ Cyklistika Uničov 1:06:23 17
35.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 1:09:13 20
36.MD3.Brückner IvanBohdíkov 1:09:15 15
37.MC7.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 1:09:30 10
38.MJ5.Macháček ZdeněkSki Klub Šumperk 1:09:33 12
39.MD4.Axman JaroslavTroubelice 1:10:00 13
40.MB14.Plesník PetrLes Nice 1:11:02 3
41.MS3.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 1:11:58 15
42.MA8.Montág PetrBikesport Team Mohelnice 1:12:04 9
43.MC8.Vaňous MartinFelt race team 1:13:18 9
44.MD5.Lisa OttoSilný Team Uničov 1:17:20 12
45.ZA1.Štýbnarová RadkaCykloklub Morava 1:17:35 20
46.MS4.Navařík RobertNava sport 1:18:08 13
47.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 1:19:50 17
48.MB15.Cremaschini GianprimoAlpilate team 1:25:41 2
49.MA9.Blažek MartinZábřeh 1:26:24 8
50.MC9.Dohnal PavelŠumperk 1:26:51 8
51.MS5.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 1:28:20 12
52.MD6.Keprt JanSK Nadoraz 1:36:26 11
 MJ Durchánek JanCykloklub Morava DNF