2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Moravský Bikemaraton 2008 - výsledky: 30 km
Zpět na přehled závodu
Vypsané kategorie: děti do 15 let
Délka: 30 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie:
Všechny
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Poř
Kat
PK
Jméno
Tým/Obec
Kola
Čas
Mezičas
Body
1.
MS
1.
Doležal Milan
TJ Favorit Brno
01:16:27.4
20
2.
MS
2.
Machulka Kamil
Edie Team Vsetín
01:17:15.4
17
3.
MS
3.
Markos Tanas
Bike Team Zlaté Hory
01:19:32.4
15
4.
MS
4.
Fusek Martin
Edie Team Vsetín
01:19:44.9
13
5.
MS
5.
Mikeš Jakub
BT Kola Kaňkovský
01:20:44.1
12
6.
MS
6.
Schneider Martin
Mapei Cyklo Kaňkovský
01:22:57.1
11
7.
MS
7.
Köver Ondřej
Cykloklub Morava
01:22:59.5
10
8.
MS
8.
Kolář Pavel
CK Skuteč
01:23:46.6
9
9.
MS
9.
Pešek Jaroslav
CK Skuteč
01:23:46.9
8
10.
MS
10.
Valečka Daniel
CK Skuteč
01:23:51.6
7
11.
MS
11.
Dovrtěl David
Cyklo Žopy
01:24:32.5
6
12.
MS
12.
Urbášek Jan
TJ Cyklistika Uničov
01:26:24.4
5
15.
MS
13.
Wagner Robin
Caska Invest Zábřeh
01:27:17.4
4
16.
MS
14.
Závrbský Ladislav
Trob Racing Team
01:27:48.2
3
18.
MS
15.
Smrček Jan
OHSTO
01:28:07.1
2
19.
MS
16.
Juhaniak Ondřej
C.A.C Šumperk
01:28:28.0
1
25.
MS
17.
Štancl Daniel
Factor Bike Team
01:31:43.2
0
28.
MS
18.
Brokeš Rostislav
Cykloklub Rampušák
01:32:55.2
0
29.
MS
19.
Pavlík Michal
CK Slovan Moravská Třebová
01:32:55.6
0
31.
MS
20.
Holinka David
Nemile
01:33:41.1
0
32.
MS
21.
Janalík Marek
LK Baník Ostrava
01:33:43.7
0
34.
MS
22.
Tempír Tomáš
Dekhome Cannondale
01:33:56.4
0
40.
MS
23.
Hilšer Miroslav
Olomouc
01:37:16.8
0
46.
MS
24.
Sovadina Martin
Cyklo Žopy
01:39:32.6
0
49.
MS
25.
Eliáš David
Bike Team Zlaté Hory
01:40:52.5
0
60.
MS
26.
Kruš Marek
01:43:30.4
0
62.
MS
27.
Marada František
Cykloklub Morava
01:44:25.5
0
65.
MS
28.
Petřek Michal
Mapei Cyklo Kaňkovský
01:46:37.3
0
72.
MS
29.
Obšil Tomáš
OHSTO
01:50:00.8
0
73.
MS
30.
Cimburek Michal
Verdem Dolní Roveň
01:50:20.4
0
79.
MS
31.
Řyšavý Tomáš
Cyklo Kassai Boskovice
01:51:48.5
0
84.
MS
32.
Valigura Martin
Cykloklub Morava
01:52:43.1
0
85.
MS
33.
Kusý Robert
Omega Martin
01:53:43.5
0
95.
MS
34.
Kališ František
Bike Team Zlaté Hory
01:57:36.3
0
100.
MS
35.
Smolicha Tomáš
Cyklo TJ Písečná
02:00:31.1
0
104.
MS
36.
Stratil Filip
Cykloklub Morava
02:01:55.2
0
106.
MS
37.
Smrček Petr
Pískov
02:02:49.6
0
109.
MS
38.
Dušek Zdenek
Česká Třebová
02:06:26.5
0
119.
MS
39.
Hotový Michal
Postřelmov
02:10:55.4
0
140.
MS
40.
Drexler Filip
Přáslavice
02:15:11.0
0
MS
Karas Tomáš
Veselí nad Moravou
DNF
MS
Jablončík Lukáš
Proxima
DNF