2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Moravský Bikemaraton 2008 - výsledky: 30 km
Zpět na přehled závodu
Vypsané kategorie: děti do 15 let
Délka: 30 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie:
Všechny
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Poř
Kat
PK
Jméno
Tým/Obec
Kola
Čas
Mezičas
Body
1.
MS
1.
Doležal Milan
TJ Favorit Brno
01:16:27.4
20
2.
MS
2.
Machulka Kamil
Edie Team Vsetín
01:17:15.4
17
3.
MS
3.
Markos Tanas
Bike Team Zlaté Hory
01:19:32.4
15
4.
MS
4.
Fusek Martin
Edie Team Vsetín
01:19:44.9
13
5.
MS
5.
Mikeš Jakub
BT Kola Kaňkovský
01:20:44.1
12
6.
MS
6.
Schneider Martin
Mapei Cyklo Kaňkovský
01:22:57.1
11
7.
MS
7.
Köver Ondřej
Cykloklub Morava
01:22:59.5
10
8.
MS
8.
Kolář Pavel
CK Skuteč
01:23:46.6
9
9.
MS
9.
Pešek Jaroslav
CK Skuteč
01:23:46.9
8
10.
MS
10.
Valečka Daniel
CK Skuteč
01:23:51.6
7
11.
MS
11.
Dovrtěl David
Cyklo Žopy
01:24:32.5
6
12.
MS
12.
Urbášek Jan
TJ Cyklistika Uničov
01:26:24.4
5
13.
ZS
1.
Machulková Barbora
Edie Team Vsetín
01:26:39.6
20
15.
MS
13.
Wagner Robin
Caska Invest Zábřeh
01:27:17.4
4
16.
MS
14.
Závrbský Ladislav
Trob Racing Team
01:27:48.2
3
18.
MS
15.
Smrček Jan
OHSTO
01:28:07.1
2
19.
MS
16.
Juhaniak Ondřej
C.A.C Šumperk
01:28:28.0
1
25.
MS
17.
Štancl Daniel
Factor Bike Team
01:31:43.2
0
28.
MS
18.
Brokeš Rostislav
Cykloklub Rampušák
01:32:55.2
0
29.
MS
19.
Pavlík Michal
CK Slovan Moravská Třebová
01:32:55.6
0
31.
MS
20.
Holinka David
Nemile
01:33:41.1
0
32.
MS
21.
Janalík Marek
LK Baník Ostrava
01:33:43.7
0
33.
ZS
2.
Sikorová Michaela
TJ TŽ Třinec
01:33:49.7
17
34.
MS
22.
Tempír Tomáš
Dekhome Cannondale
01:33:56.4
0
37.
MP
1.
Musil Filip
Edie Team Vsetín
01:36:22.9
20
38.
MP
2.
Anděl Jan
VSK Vsetín
01:36:34.4
17
40.
MS
23.
Hilšer Miroslav
Olomouc
01:37:16.8
0
41.
MP
3.
Zeťák Michael
Edie Team Vsetín
01:37:23.3
15
46.
MS
24.
Sovadina Martin
Cyklo Žopy
01:39:32.6
0
49.
MS
25.
Eliáš David
Bike Team Zlaté Hory
01:40:52.5
0
53.
ZM
1.
Krzyžanková Lenka
TJ TŽ Třinec
01:41:51.7
20
54.
MP
4.
Solař Kryštof
Edie Team Vsetín
01:41:52.1
13
56.
ZM
2.
Stočková Nikol
Bike 2000
01:42:57.2
17
60.
MS
26.
Kruš Marek
01:43:30.4
0
62.
MS
27.
Marada František
Cykloklub Morava
01:44:25.5
0
65.
MS
28.
Petřek Michal
Mapei Cyklo Kaňkovský
01:46:37.3
0
72.
MS
29.
Obšil Tomáš
OHSTO
01:50:00.8
0
73.
MS
30.
Cimburek Michal
Verdem Dolní Roveň
01:50:20.4
0
75.
MM
1.
Hejtmánek Marek
C.A.C Šumperk
01:50:34.5
20
76.
MP
5.
Plesník Kristián
BT Kola Kaňkovský
01:50:35.2
12
79.
MS
31.
Řyšavý Tomáš
Cyklo Kassai Boskovice
01:51:48.5
0
84.
MS
32.
Valigura Martin
Cykloklub Morava
01:52:43.1
0
85.
MS
33.
Kusý Robert
Omega Martin
01:53:43.5
0
90.
ZP
1.
Kozelská Petra
Bike 2000
01:56:34.4
20
93.
MP
6.
Bárta Tomáš
Bikesport Team Mohelnice
01:57:26.4
11
95.
MS
34.
Kališ František
Bike Team Zlaté Hory
01:57:36.3
0
100.
MS
35.
Smolicha Tomáš
Cyklo TJ Písečná
02:00:31.1
0
104.
MS
36.
Stratil Filip
Cykloklub Morava
02:01:55.2
0
106.
MS
37.
Smrček Petr
Pískov
02:02:49.6
0
108.
MP
7.
Valigura Jiří
Cykloklub Morava
02:06:00.5
10
109.
MS
38.
Dušek Zdenek
Česká Třebová
02:06:26.5
0
112.
ZM
3.
Planičková Eva
Bikesport Team Mohelnice
02:08:07.6
15
115.
ZP
2.
Krupová Lucie
Velociped Walkers
02:08:37.0
17
119.
MS
39.
Hotový Michal
Postřelmov
02:10:55.4
0
120.
ZS
3.
Brokešová Jana
Cykloklub Rampušák
02:11:21.9
15
121.
ZM
4.
Langerová Linda
Navibike Hranice
02:11:37.7
13
122.
ZP
3.
Cendelínová Lucie
Ruda nad Moravou
02:11:50.1
15
126.
ZP
4.
Pilchovská Aneta
SK Šafrata Bohumín
02:12:32.8
13
128.
MP
8.
Václavek Martin
Nemile
02:12:35.3
9
131.
MP
9.
Citora Luki
02:13:11.0
8
140.
MS
40.
Drexler Filip
Přáslavice
02:15:11.0
0
141.
ZP
5.
Holinková Radka
Nemile
02:16:26.3
12
144.
MM
2.
Marada Václav
Cykloklub Morava
02:16:49.3
17
145.
ZM
5.
Jakubová Dominika
BT Kola Kaňkovský
02:17:35.5
12
146.
MM
3.
Dvořák David
Maniac Pedals
02:17:49.8
15
150.
ZP
6.
Závrbská Magdalena
Přílepy
02:19:56.5
11
152.
MP
10.
Šebesta Dominik
Cykloklub Morava
02:21:52.9
7
155.
ZS
4.
Sedláčková Monika
SKC Prostějov
02:22:43.0
13
157.
ZP
7.
Macková Barbora
Cirlibaba
02:27:12.7
10
163.
MP
11.
Jílek Ondřej
Šumperk
02:33:17.0
6
170.
MP
12.
Gabryš Lubomír
Koloděje
02:56:41.8
5
171.
ZM
6.
Gabryšová Petra
Koloděje
02:57:52.6
11
175.
MP
13.
Jiřík Petr
Olomouc
03:13:03.1
4
MS
Jablončík Lukáš
Proxima
DNF
MS
Karas Tomáš
Veselí nad Moravou
DNF
ZS
Šnirychová Markéta
Dolany
DNF