2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2008 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie: MJ,ZJ
Délka: 50 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Junioři   Juniorky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
6.MJ1.Svoboda MilanScott Scania Team Kolín 01:45:26.6 20
7.MJ2.Skalický PavelŽamberk 01:45:28.5 17
8.MJ3.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport 01:46:36.5 15
9.MJ4.Damek MilanCenytisku.cz 01:47:43.9 13
13.MJ5.Horký DavidCaska Invest Zábřeh 01:49:22.4 12
16.MJ6.Kozel MichalTJ Favorit Brno 01:50:16.8 11
17.MJ7.Kunc JanCK Carla-Kupkolo 01:50:17.3 10
29.MJ8.Kovářík DavidTJ Baník Ostrava 01:56:14.3 9
31.MJ9.Borák MartinCyklo Polách a syn 01:56:16.6 8
42.MJ10.Vostrčil DavidCK MTB Hlinsko 01:59:19.7 7
44.MJ11.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 01:59:57.6 6
46.MJ12.Linhart PetrDama Sport 02:00:43.5 5
50.MJ13.Toman LukášCK Carla-Kupkolo 02:01:32.7 4
54.MJ14.Ročeň PatrikCK Skuteč 02:02:47.2 3
59.MJ15.Kohoutek MartinKopřivnice 02:04:13.0 2
61.MJ16.Krause DavidCykloservis Petr 02:04:50.9 1
62.MJ17.Smrček MartinZvole 02:04:58.4 0
63.MJ18.Langer LukášHraničtí bikeři 02:05:34.7 0
69.MJ19.Lefebure NielsCykloklub Morava 02:07:11.1 0
81.MJ20.Grézl MartinVemblödi 02:08:31.4 0
89.MJ21.Musil LukášEdie Team Vsetín 02:10:24.4 0
91.MJ22.Solař ErikEdie Team Vsetín 02:10:53.4 0
100.MJ23.Wiedermann DavidSulko 02:12:26.4 0
146.MJ24.Rakušan VojtěchSK Maxbike Orlová 02:19:23.6 0
162.MJ25.Vašíček PetrC.A.C Šumperk 02:21:18.8 0
180.MJ26.Flášar OndřejHradní páni 02:23:15.6 0
207.MJ27.Žváček MilanZábřeh 02:26:58.5 0
215.MJ28.Zapletal JanCirlibaba 02:27:55.0 0
219.MJ29.Večeř MartinRapotín - Petrov nad Desnou 02:28:44.3 0
242.MJ30.Kyselý TomášBT Kola Kaňkovský 02:33:45.0 0
245.MJ31.Směšný JanSki Snow Surf Sport 02:34:01.3 0
255.MJ32.Mikula JakubProxima 02:34:43.2 0
256.MJ33.Hluštík RobinOpava 02:35:05.9 0
257.MJ34.Zálešák PatrikManiac Pedals 02:35:11.4 0
258.MJ35.Juřena MilanManiac Pedals 02:35:13.2 0
264.MJ36.Babiánek DavidTovačov 02:36:07.2 0
265.MJ37.Hanusek TomášMadt Sport Klapka 02:37:17.6 0
266.MJ38.Sitta MartinNemile - Lupěné 02:37:18.0 0
293.MJ39.Mánek ErikTroubelice 02:41:36.7 0
309.MJ40.Vokoun Pavel 02:43:28.2 0
312.MJ41.Janalík RadimLK Baník Ostrava 02:44:32.2 0
329.MJ42.Smažák RadimManiac Pedals 02:46:49.8 0
332.MJ43.Hrabovský JaroslavMankovice 02:47:44.0 0
343.MJ44.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 02:48:56.0 0
344.ZJ1.Olahová MartinaOpava 02:49:04.4 20
346.MJ45.Studénka JanCykloklub Morava 02:49:11.2 0
350.ZJ2.Kramplová TerezaTriSK Olomouc 02:49:52.6 17
352.ZJ3.Hladká DarinaCykloklub Morava 02:50:05.6 15
357.MJ46.Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství 02:51:34.2 0
368.MJ47.Badal LukášVašíček pekařství a cukrářství 02:54:27.0 0
382.MJ48.Plhák PetrBílá Lhota 02:56:09.7 0
388.ZJ4.Gawlíková HanaSK Jiří Team Ostrava 02:59:17.6 13
398.MJ49.Konečný JakubCykloklub Morava 03:04:20.6 0
429.MJ50.Smažák DavidManiac Pedals 03:21:38.5 0
436.ZJ5.Skřebská KateřinaVemblödi 03:26:22.9 12
451.MJ51.Dušek MichalCykloklub Morava 03:37:49.5 0
460.MJ52.Zbožínek Michal4 Fun r1d1ng 03:55:40.1 0
465.MJ53.Uherka Miloš 04:39:56.4 0
 ZJ Coufalová TerezaKrálíky DNF