2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2008 - výsledky: Hlavní závod 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
12.MC1.Šimera PetrCenytisku.cz 03:12:55.901:55:49.920
20.MC2.Šťasta LiborBike 04 03:19:31.101:59:43.417
28.MC3.Vala MartinCykloklub Stará Ves 03:23:32.401:58:06.215
29.MC4.Žváček MiroslavSK Nadoraz 03:23:46.602:01:01.713
37.MC5.Uherka DaliborCykloklub Morava 03:25:52.202:04:06.812
40.MC6.Čejka PetrCykloklub Morava 03:27:01.402:04:47.411
50.MC7.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 03:33:29.602:04:24.310
52.MC8.Marada JosefCykloklub Morava 03:36:03.002:09:12.89
56.MC9.Sekerka Karelbikecentrum.eu 03:37:55.402:10:40.88
60.MC10.Malínek LuděkDama Sport 03:41:04.202:08:08.87
64.MC11.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 03:42:40.002:13:15.66
66.MC12.Hejtmánek CtiborALW 03:43:20.302:14:40.25
73.MC13.Klapka VlastíkMadt Sport Klapka 03:47:40.802:17:54.24
76.MC14.Cajthaml JiříDekhome Cannondale 03:48:50.002:12:47.63
78.MC15.Vlach MiroslavSpartak Police 03:49:15.402:12:48.72
85.MC16.Kučera RadomilDurativa 03:58:24.902:18:55.01
92.MC17.Hansgut RudolfTriSK Olomouc 04:04:28.002:23:16.60
96.MC18.Urbášek JiříGoofy Ociz Team 04:05:35.002:22:48.30
97.MC19.Skříček RomanAspot 04:06:39.802:24:24.50
100.MC20.Doležal RudolfCykloklub Morava 04:07:31.602:25:37.10
113.MC21.Janalík RadimLK Baník Ostrava 04:16:28.202:28:57.70
114.MC22.Tychtl MiroslavACK Kyjov-Boršov 04:16:57.202:29:09.80
115.MC23.Nisner IgorManiac Pedals 04:17:21.202:23:10.80
116.MC24.Fojtíček Karel 04:17:22.502:27:32.80
127.MC25.Bucifal VáclavManiac Pedals 04:29:24.102:39:44.60
128.MC26.Rumíšek JanManiac Pedals 04:31:24.402:20:52.10
129.MC27.Paloncý PavelKlub vytrvalostních sportů 04:32:36.302:35:37.30
130.MC28.Šmida BohumírHnojice 04:34:49.702:52:49.60
137.MC29.Kusý ĽubošOmega Martin 04:58:17.702:56:26.60
139.MC30.Průcha Pavel 05:04:29.902:47:35.90
 MC Weihrich IvoVelké Heraltice-1DNF  
 MC Štěpánek PetrCK Slovan Moravská Třebová-1DNF  
 MC Horký LubomírCyklo Polách a syn-2DNF