2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2008 - výsledky: Hlavní závod 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Bachman MilanPell's 02:51:31.701:46:08.120
2.MA2.Satinský TomášScott Scania Team Kolín 02:53:22.701:46:21.617
3.MB1.Hartl KarelKellys Racing team 02:54:43.901:46:59.020
4.MB2.Mlynář ZdeněkMax Cursor 02:56:12.301:49:31.717
5.MA3.Ivanov NikolaTJ Baník Ostrava 02:56:44.901:46:30.315
6.MA4.Zitta PavelKolor servis team 03:02:23.901:47:35.413
7.MA5.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 03:02:51.301:50:51.412
8.MA6.Šíbl RadoslavBikezone.cz 03:03:49.401:50:27.911
9.MA7.Hornych MiroslavLee Cougan 03:08:38.601:52:55.710
10.MB3.Krejčí VladislavCykloklub Morava 03:09:36.101:52:53.015
11.MB4.Vaňous JanSK Žamberk Tessuti sport 03:10:35.301:52:56.313
12.MC1.Šimera PetrCenytisku.cz 03:12:55.901:55:49.920
13.MA8.Gladiš TomášBikezone.cz 03:13:12.501:43:31.99
14.MB5.Fiala RadekWitzenmann Opava 03:13:53.101:54:52.412
15.MB6.Čermák Jan 03:16:12.401:58:52.411
16.MA9.Unzeitig MartinCykloklub Morava 03:16:13.701:59:44.18
17.MA10.Zlámal TomášSK Piranha Bike 03:16:46.701:57:55.77
18.MB7.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 03:17:05.601:58:06.910
19.MB8.Veselka OldřichCNC Interservice Zlín 03:18:52.202:01:32.79
20.MC2.Šťasta LiborBike 04 03:19:31.101:59:43.417
21.MA11.Jeřábek OldřichPajv 03:20:57.501:55:45.36
22.MB9.Černý MartinBranopac CZ 03:21:01.001:59:41.78
23.MA12.Knebel RadimSK Valašské království 03:21:35.401:58:06.35
24.MB10.Horák RenéCyklo TJ Písečná 03:22:29.101:58:58.27
25.MB11.Beneš Jiřícyklotrenink.com 03:22:33.302:06:57.76
26.MB12.Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová 03:22:36.501:59:40.95
27.MB13.Pražan JanTrimill Cyklo Team 03:23:03.302:03:29.24
28.MC3.Vala MartinCykloklub Stará Ves 03:23:32.401:58:06.215
29.MC4.Žváček MiroslavSK Nadoraz 03:23:46.602:01:01.713
30.MA13.Mindek TomášMarathon Team Klimkovice 03:23:46.901:58:44.24
31.MA14.Keprt JanSK Nadoraz 03:23:51.002:03:44.33
32.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 03:24:35.102:01:03.420
33.MB14.Kadlčák RichardElem bike Zlín 03:24:42.502:01:17.73
34.MB15.Hynčica PetrBranopac CZ 03:24:50.001:59:42.72
35.MA15.Barták RadimTrob Racing Team 03:25:47.502:03:12.62
36.MA16.Friedel JanMarathon Team Klimkovice 03:25:48.402:00:59.91
37.MC5.Uherka DaliborCykloklub Morava 03:25:52.202:04:06.812
38.MA17.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 03:26:32.502:01:21.50
39.MA18.Navrátil JanHelia Bruntál 03:26:53.802:04:21.90
40.MC6.Čejka PetrCykloklub Morava 03:27:01.402:04:47.411
41.MA19.Koňarik DavidDama Sport 03:27:01.902:09:41.60
42.MD2.Dvořáček HynekTJ Baník Ostrava 03:27:43.902:04:25.817
43.MB16.Winkler JanBike Sport servis Opava 03:28:42.502:04:21.11
44.MB17.Vošický PavelDama Sport 03:30:11.102:04:44.70
45.MA20.Rytíř Martin 03:30:15.401:57:56.10
46.MA21.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava 03:31:38.302:06:53.90
47.MA22.Vitešník AdamBike sport Uničov 03:31:53.502:08:52.40
48.MD3.Rašovský JiříKuřim 03:32:03.702:07:25.815
49.MA23.Bílý PetrProxima 03:32:06.302:02:17.30
50.MC7.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 03:33:29.602:04:24.310
51.ZA1.Ševčíková JanaSK Salith Sumtex Šumperk 03:34:11.002:07:23.520
52.MC8.Marada JosefCykloklub Morava 03:36:03.002:09:12.89
53.MA24.Petr MichalBike Sport servis Opava 03:36:41.302:07:24.80
54.MA25.Mazák LukášSK Piranha Bike 03:37:25.802:10:16.50
55.MD4.Zemánek Lubomír2K bike club Odry 03:37:32.502:09:27.413
56.MC9.Sekerka Karelbikecentrum.eu 03:37:55.402:10:40.88
57.MD5.Derunov OldřichDevoss 03:38:47.602:11:05.212
58.MA26.Machala JanCyklo TJ Písečná 03:39:48.602:10:29.20
59.MA27.Hanulík VladanPardubice 03:39:49.802:11:51.40
60.MC10.Malínek LuděkDama Sport 03:41:04.202:08:08.87
61.MB18.Hauk MartinDolní Studénky 03:41:05.302:10:15.90
62.MB19.Lah RobertBT Kola Kaňkovský 03:41:06.302:10:15.10
63.MA28.Fojtíček KarelTrob Racing Team 03:42:25.601:54:09.00
64.MC11.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 03:42:40.002:13:15.66
65.MB20.Beneš IvanBranopac CZ 03:43:19.702:11:50.60
66.MC12.Hejtmánek CtiborALW 03:43:20.302:14:40.25
67.MB21.Vaculík RadimContinental sport team 03:44:15.502:12:37.10
68.MA29.Medlík JanSeverka Šumperk 03:45:07.602:15:30.00
69.MB22.Prokeš RichardPustá Polom 03:45:16.502:05:26.70
70.MB23.Daněk MiroslavDammaBike Opava 03:45:22.402:11:55.00
71.MB24.Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová 03:46:49.802:13:46.40
72.MB25.Dvouletý Richard 03:47:32.102:15:32.60
73.MC13.Klapka VlastíkMadt Sport Klapka 03:47:40.802:17:54.24
74.MD6.Sikora PetrSK Šafrata Bohumín 03:48:12.602:13:27.811
75.MB26.Orálek DušanCykloFort 03:48:39.302:15:36.40
76.MC14.Cajthaml JiříDekhome Cannondale 03:48:50.002:12:47.63
77.MB27.Pánek Kamil 03:48:58.502:13:26.20
78.MC15.Vlach MiroslavSpartak Police 03:49:15.402:12:48.72
79.MA30.Mazák TomášSilný Team Uničov 03:50:14.402:10:14.30
80.MB28.Juřena PetrMMB 03:50:56.402:16:23.50
82.MB29.Vyhnal František 03:53:19.702:22:33.90
83.MB30.Šalmík PavelDuko Rýmařov 03:54:30.202:11:55.90
84.MA31.Heliks MichalHoral Šumperk 03:55:43.902:19:09.40
85.MC16.Kučera RadomilDurativa 03:58:24.902:18:55.01
86.MB31.Hotař JiříČerti Kunčina 03:58:42.302:17:49.50
87.MB32.Kohoutek PetrLoučany 04:00:09.002:24:25.80
88.MA32.Rumíšek JanManiac Pedals 04:00:29.002:20:50.20
89.MB33.Pohl TomášCyklo TJ Písečná 04:01:07.002:15:31.40
90.MA33.Šima MilanMTB Team Otrokovice 04:03:26.202:19:51.40
91.MD7.Frkal MiroslavBike One 04:03:59.202:29:41.610
92.MC17.Hansgut RudolfTriSK Olomouc 04:04:28.002:23:16.60
93.MD8.Vedrödi GabrielBrno 04:04:58.002:24:29.89
94.MD9.Mogrovics MichalOlomouc-Lošov 04:05:05.102:24:58.88
95.ZA2.Válková LenkaCyklo Polách a syn 04:05:27.502:19:49.417
96.MC18.Urbášek JiříGoofy Ociz Team 04:05:35.002:22:48.30
97.MC19.Skříček RomanAspot 04:06:39.802:24:24.50
98.MB34.Pěnkava RadomilMapei Cyklo Kaňkovský 04:07:09.702:22:47.30
99.MA34.Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice 04:07:23.202:19:59.80
100.MC20.Doležal RudolfCykloklub Morava 04:07:31.602:25:37.10
101.ZB1.Sovadinová SoňaTrob Racing Team 04:08:07.002:28:51.320
102.MB35.Jansa PetrMoravská Třebová 04:09:20.902:25:24.00
103.MD10.Goldman JaromírSNS Krnov 04:09:36.102:17:28.17
104.MD11.Bažant ZdenekOlomouc 04:09:47.702:31:28.16
105.MB36.Hampl PavelBikesport Team Mohelnice 04:10:34.002:27:33.80
106.MB37.Jakeš MilošMapei Cyklo Kaňkovský 04:11:17.602:11:23.60
107.MB38.Martínek JaroslavMapei Cyklo Kaňkovský 04:11:18.202:15:33.20
108.MA35.Sobala PetrCyklo TJ Písečná 04:11:19.602:25:07.70
109.MD12.Brückner IvanBohdíkov 04:11:26.102:23:13.65
110.MB39.Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh 04:11:29.202:25:36.30
111.MD13.Grzempa GrzegorzStart Bielsko-Biała 04:14:26.402:28:43.04
112.MD14.Slach ZdeněkDurativa 04:14:27.402:29:04.63
113.MC21.Janalík RadimLK Baník Ostrava 04:16:28.202:28:57.70
114.MC22.Tychtl MiroslavACK Kyjov-Boršov 04:16:57.202:29:09.80
115.MC23.Nisner IgorManiac Pedals 04:17:21.202:23:10.80
116.MC24.Fojtíček Karel 04:17:22.502:27:32.80
117.ZA3.Muchová BarboraEdie Team Vsetín 04:18:53.402:31:21.515
118.MB40.Koleňák VlastimilManiac Pedals 04:19:19.702:28:06.70
119.MD15.Kouřil JiříJVS Jeseník 04:19:58.102:12:06.42
120.MD16.Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc 04:20:21.602:32:38.41
121.MD17.Vašíček JaroslavACK Kyjov-Boršov 04:20:41.402:34:06.90
122.MA36.Grombír MartinCyklocestovatelé 04:21:20.702:25:48.20
123.MA37.Hladký MiroslavCykloklub Morava 04:24:28.802:33:33.20
124.MD18.Hejtmánek LadislavBPS Šumperk 04:24:32.002:31:20.20
125.MD19.Pernica JosefPerpo Bludov 04:26:35.902:37:01.70
126.ZA4.Hartlová LenkaHranice 04:26:36.502:35:41.513
127.MC25.Bucifal VáclavManiac Pedals 04:29:24.102:39:44.60
128.MC26.Rumíšek JanManiac Pedals 04:31:24.402:20:52.10
129.MC27.Paloncý PavelKlub vytrvalostních sportů 04:32:36.302:35:37.30
130.MC28.Šmida BohumírHnojice 04:34:49.702:52:49.60
131.MD20.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 04:35:19.102:39:14.00
132.MB41.Khin TomášKrnov 04:35:36.402:37:30.80
133.MB42.Mikes DavidProxima 04:35:36.402:39:23.30
134.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:48:16.602:51:00.617
135.MB43.Hecl MilošCyklo TJ Písečná 04:57:35.202:47:31.20
136.ZB3.Gieselová PavlínaCykloklub Morava 04:58:17.502:58:21.715
137.MC29.Kusý ĽubošOmega Martin 04:58:17.702:56:26.60
138.MB44.Štefánek PetrManiac Pedals 04:58:54.102:57:42.20
139.MC30.Průcha Pavel 05:04:29.902:47:35.90
140.MA38.Holec LukášLesní kolaři Javorník 05:11:06.503:19:59.50
141.ZB4.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 05:20:44.603:07:35.513
 MC Horký LubomírCyklo Polách a syn-2DNF  
 MC Štěpánek PetrCK Slovan Moravská Třebová-1DNF  
 MB Dvořák DušanTatenice-1DNF  
 MB Plesník PetrA2 CZ-2DNF  
 MA Franer JakubSundance Opava-1DNF  
 MB Fojtík Radim3 kokoti-1DNF  
 MA Procházka LukášLesní kolaři Javorník-2DNF  
 MA Krejčí Ivo-2DNF  
 ZA Voráčová NaďaCSC Šumperk-1DNF  
 MC Weihrich IvoVelké Heraltice-1DNF  
 MD Mička MilošMoravská Třebová-1DNF  
 MB Muselík Petr-1DNF  
 MB Knap TomášV Team-1DNF