2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2008 - výsledky: Hlavní závod 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Bachman MilanPell's 02:51:31.701:46:08.120
2.MA2.Satinský TomášScott Scania Team Kolín 02:53:22.701:46:21.617
5.MA3.Ivanov NikolaTJ Baník Ostrava 02:56:44.901:46:30.315
6.MA4.Zitta PavelKolor servis team 03:02:23.901:47:35.413
7.MA5.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 03:02:51.301:50:51.412
8.MA6.Šíbl RadoslavBikezone.cz 03:03:49.401:50:27.911
9.MA7.Hornych MiroslavLee Cougan 03:08:38.601:52:55.710
13.MA8.Gladiš TomášBikezone.cz 03:13:12.501:43:31.99
16.MA9.Unzeitig MartinCykloklub Morava 03:16:13.701:59:44.18
17.MA10.Zlámal TomášSK Piranha Bike 03:16:46.701:57:55.77
21.MA11.Jeřábek OldřichPajv 03:20:57.501:55:45.36
23.MA12.Knebel RadimSK Valašské království 03:21:35.401:58:06.35
30.MA13.Mindek TomášMarathon Team Klimkovice 03:23:46.901:58:44.24
31.MA14.Keprt JanSK Nadoraz 03:23:51.002:03:44.33
35.MA15.Barták RadimTrob Racing Team 03:25:47.502:03:12.62
36.MA16.Friedel JanMarathon Team Klimkovice 03:25:48.402:00:59.91
38.MA17.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 03:26:32.502:01:21.50
39.MA18.Navrátil JanHelia Bruntál 03:26:53.802:04:21.90
41.MA19.Koňarik DavidDama Sport 03:27:01.902:09:41.60
45.MA20.Rytíř Martin 03:30:15.401:57:56.10
46.MA21.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava 03:31:38.302:06:53.90
47.MA22.Vitešník AdamBike sport Uničov 03:31:53.502:08:52.40
49.MA23.Bílý PetrProxima 03:32:06.302:02:17.30
53.MA24.Petr MichalBike Sport servis Opava 03:36:41.302:07:24.80
54.MA25.Mazák LukášSK Piranha Bike 03:37:25.802:10:16.50
58.MA26.Machala JanCyklo TJ Písečná 03:39:48.602:10:29.20
59.MA27.Hanulík VladanPardubice 03:39:49.802:11:51.40
63.MA28.Fojtíček KarelTrob Racing Team 03:42:25.601:54:09.00
68.MA29.Medlík JanSeverka Šumperk 03:45:07.602:15:30.00
79.MA30.Mazák TomášSilný Team Uničov 03:50:14.402:10:14.30
84.MA31.Heliks MichalHoral Šumperk 03:55:43.902:19:09.40
88.MA32.Rumíšek JanManiac Pedals 04:00:29.002:20:50.20
90.MA33.Šima MilanMTB Team Otrokovice 04:03:26.202:19:51.40
99.MA34.Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice 04:07:23.202:19:59.80
108.MA35.Sobala PetrCyklo TJ Písečná 04:11:19.602:25:07.70
122.MA36.Grombír MartinCyklocestovatelé 04:21:20.702:25:48.20
123.MA37.Hladký MiroslavCykloklub Morava 04:24:28.802:33:33.20
140.MA38.Holec LukášLesní kolaři Javorník 05:11:06.503:19:59.50
 MA Procházka LukášLesní kolaři Javorník-2DNF  
 MA Krejčí Ivo-2DNF  
 MA Franer JakubSundance Opava-1DNF