2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Svatá Trojice Bikemaraton 2008 - výsledky: 68 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 68 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava 2:53:57 20
2.MA2.Boudný PavelDekhome Cannondale 2:58:57 17
3.MA3.Cigler JakubProfil MRX 3:01:36 15
4.MA4.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 3:04:55 13
5.MA5.Sedlář JakubZamo Lapierre 3:09:41 12
6.MA6.Unzeitig MartinCykloklub Morava 3:12:45 11
7.MB1.Fiala RadekWitzenmann Opava 3:14:08 20
8.MB2.Pražák KamilDevoss 3:14:56 17
9.MA7.Haitl FrantišekBikezone - Hraničtí bikeři 3:15:19 10
10.MA8.Strašil LukášPell's 3:16:23 9
11.MB3.Roubíček LukášVřesina 3:16:46 15
12.MB4.Planička RobertSilný Team Uničov 3:17:16 13
13.MA9.Zlámal TomášSK Piranha Bike 3:17:17 8
14.MC1.Herman RadimBikezone - Hraničtí bikeři 3:20:04 20
15.MA10.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 3:21:26 7
16.MC2.Šťasta LiborBike 04 3:22:47 17
17.MC3.Mynář JiříMTB Ondřejník 3:27:10 15
18.MB5.Krejčí VladislavCykloklub Morava 3:28:06 12
19.MA11.Keprt JanSK Nadoraz 3:28:38 6
20.MA12.Kunz OndřejGhost - mojekolo.cz 3:28:54 5
21.MB6.Janda JiříCyklo Polách a syn 3:29:00 11
22.MC4.Horký LubomírCyklo Polách a syn 3:29:08 13
23.MA13.Vitešník AdamBike sport Uničov 3:30:30 4
24.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 3:30:47 20
25.MB7.Šlejhar PavelKouklas Team 3:31:38 10
26.MC5.Čejka PetrCykloklub Morava 3:31:59 12
27.MA14.Turek LukášGhost - mojekolo.cz 3:32:00 3
28.MC6.Stuchlík PetrStalak Team 3:33:17 11
29.MC7.Žváček MiroslavCykloklub Morava 3:33:48 10
30.MC8.Buksa JiříOdlo Specialized 3:34:20 9
31.MD2.Dvořáček HynekTJ Baník Ostrava 3:34:53 17
32.MD3.Derunov OldřichDevoss 3:37:37 15
33.MC9.Hudeček DušanJeseník 3:38:54 8
34.MC10.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 3:39:48 7
35.MA15.Vávra LukášGhost - mojekolo.cz 3:40:16 2
36.MC11.Michal RobertOstrava 3:44:35 6
37.MB8.Rozinek FilipKouklas Team 3:44:36 9
38.MA16.Hrubý DanielGhost - mojekolo.cz 3:46:30 1
39.MA17.Šimeček RomanGhost - mojekolo.cz 3:48:02 0
40.MA18.Bín TomášSK Piranha Bike 3:48:40 0
41.MD4.Kouřil JiříJeseník 3:50:33 13
42.ZA1.Strašilová VeronikaPell's 3:52:07 20
43.MA19.Kysilko FilipSki areál Šanov 3:52:59 0
44.MA20.Mazák LukášSK Piranha Bike 3:54:04 0
45.MA21.Žerava MartinRotor Plzeň 3:54:10 0
46.MB9.Zawada MartinOstrava 3:54:32 8
47.MD5.Krkoška JiříMTB Ondřejník 3:55:37 12
48.MD6.Vidlák LubomírPell's 3:59:58 11
49.MD7.Leicht JiříASPV Těchonín 4:03:03 10
50.MA22.Heliks MichalHoral Šumperk 4:07:34 0
51.MD8.Brückner IvanBohdíkov 4:08:02 9
52.MA23.Ferianček JanBT Kola Kaňkovský 4:11:34 0
53.MB10.Plesník PetrA2 CZ 4:12:25 7
54.MC12.Cajthaml JiříDekhome Cannondale 4:12:26 5
55.MD9.Mynář VáclavDatasw 4:13:47 8
56.MB11.Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh 4:15:43 6
57.MD10.Kubín DanielHoral Šumperk 4:17:21 7
58.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 4:17:39 20
59.MC13.Jakeš AlešZáchranná služba Zábřeh 4:22:42 4
60.MB12.Procházka MarekCyklo Polách a syn 4:24:47 5
61.MB13.Paluda MilošGhost - mojekolo.cz 4:25:49 4
62.MB14.Kamrád JosefGhost - mojekolo.cz 4:25:50 3
63.MC14.Žváček MojmírJeseničtí orli 4:29:46 3
64.MC15.Paloncý PavelKlub vytrvalostních sportů 4:36:43 2
65.MC16.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský 4:41:28 1
66.MD11.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 4:52:48 6
67.MB15.Ščučila RomanSKP Šumperk 4:53:09 2
68.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 5:03:54 17
69.ZB3.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 5:40:43 15
70.MA24.Hofschneider JanŠumperk 5:44:29 0