2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Časovka na Senovou 2008 - výsledky: Časovka editovat

Vypsané kategorie: MS,MJ,MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 7 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Starší žáci   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 0:21:11 20
2.MA2.Unzeitig MartinCykloklub Morava 0:22:39 17
3.MB1.Krejčí VladislavCykloklub Morava 0:22:55 20
4.MB2.Kašpar TomášTC Sport Desná 0:23:23 17
5.MC1.Vala MartinCykloklub Stará Ves 0:23:27 20
6.MB3.Valigura MartinCykloklub Morava 0:23:29 15
7.MB4.Dvořák DušanTatenice 0:23:36 13
8.MB5.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 0:23:57 12
9.MJ1.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 0:24:06 20
10.MJ2.Borák MartinCyklo Polách a syn 0:24:13 17
11.MA3.Zlámal TomášSK Piranha Bike 0:24:15 15
12.MB6.Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna 0:25:05 11
13.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 0:25:13 20
14.MB7.Vošický PavelDama Sport 0:25:15 10
15.MC2.Horký LubomírCyklo Polách a syn 0:25:18 17
16.MB8.Urban Rostislav 0:25:25 9
17.MC3.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 0:25:26 15
18.MJ3.Směšný JanSki Snow Surf Sport 0:25:36 15
19.MC4.Žváček MiroslavDolní Studénky 0:25:40 13
20.MC5.Marada JosefCykloklub Morava 0:25:43 12
21.MC6.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 0:25:44 11
22.MA4.Vitešník AdamBike sport Uničov 0:25:53 13
23.MB9.Kulík VladislavCykloklub Morava 0:26:06 8
24.MC7.Cajthaml JiříDekhome Cannondale 0:27:16 10
25.MS1.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský 0:27:19 20
26.MA5.Žerava MartinRotor Plzeň 0:27:22 12
27.MB10.Lepka TomášProxima 0:27:28 7
28.MS2.Juhaniak OndřejC.A.C Šumperk 0:27:32 17
29.MC8.Ženčák JaroslavBuldoci Rapotín 0:27:37 9
30.MS3.Köver OndřejCykloklub Morava 0:28:00 15
31.MS4.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský 0:28:40 13
32.MD2.Leicht JiříASPV Těchonín 0:28:50 17
33.MB11.Václavík PavelVelum Zábřeh 0:28:52 6
34.MC9.Novák JosefČervená Voda 0:28:57 8
35.MB12.Spáčil RadekPsáře 0:29:10 5
36.MC10.Doležal Rudolf 0:29:11 7
37.MD3.Kubín DanielHoral Šumperk 0:29:30 15
38.MJ4.Nevrlý Jakub 0:29:37 13
39.MC11.Fabián ZdeněkNáchod 0:29:46 6
40.MJ5.Žváček MilanZábřeh 0:29:51 12
41.MC12.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 0:29:55 5
42.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 0:30:05 20
43.MC13.Klein AntonínČervená Voda 0:30:06 4
44.MS5.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 0:30:07 12
45.MS6.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov 0:31:22 11
46.MD4.Trojek KarelTristyle Šumperk 0:32:00 13
47.MD5.Brückner IvanBohdíkov 0:32:10 12
48.MS7.Jablončík LukášProxima 0:32:13 10
49.MB13.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík 0:32:46 4
50.MB14.Kopa MichalCyklo Polách a syn 0:32:48 3
51.MC14.Kučera PetrOlšany 0:33:01 3
52.MD6.Pernica JosefPerpo Bludov 0:33:03 11
53.MC15.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský 0:33:47 2
54.MB15.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 0:35:04 2
55.MD7.Krmela FrantišekAZ Ekotherm 0:35:23 10
56.MD8.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 0:35:48 9
57.MS8.Tejkl Tomáš 0:36:10 9
58.MD9.Smolicha JosefNový Malín 0:36:13 8
59.MS9.Valigura MartinUničov 0:38:17 8
60.MS10.Mádr RenéVelké Losiny 0:39:06 7
61.MS11.Ungermann Daniel 0:39:34 6
62.MS12.Marada František 0:40:17 5
63.MA6.Žák IvoProxima 0:42:16 11
64.MS13.Smolicha TomášCyklo TJ Písečná 0:43:30 4
65.ZB2.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 0:43:49 17
66.MD10.Osladil Stanislav 0:46:17 7