2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Karpatský Pedál 2008 - výsledky: maraton 50 km editovat

Vypsané kategorie: MJ,MA,MB,MC,MD,ZJ,ZA,ZB
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Holík RadovanToyota Dolák HZ Cyklo 02:21:05.40 20
2.MB1.Hajný RomanSvatobořice 02:29:56.73 20
3.MB2.Švajda MartinDT Swiss 02:31:26.61  17
4.MJ1.Směšný JanSki Snow Surf Sport 02:34:41.40 20
5.MB3.Sklář MarcelBrno 02:34:43.40 15
6.MA2.Galda ZdeněkVsetín 02:35:32.21 17
7.MJ2.Horký DavidCaska Invest Zábřeh 02:38:18.25 17
8.MA3.Vitešník AdamBike sport Uničov 02:39:29.57 15
9.MA4.Mrvík PetrHorní Němčí 02:39:31.64 13
10.MC1.Horký LubomírCyklo Polách a syn 02:41:15.23 20
11.MB4.Hynčica PetrHodonín 02:43:28.70 13
12.MC2.Mančík Stanislav 02:44:29.76 17
13.MB5.Tomčala PavelVeselí nad Moravou 02:45:43.81 12
14.MC3.Synek Aleš 02:45:45.54 15
15.MA5.Hladníček TomášVlachova Lhota 02:46:28.98 12
16.MB6.Krnáč VítězslavOstrava 02:47:43.62 11
17.MB7.Šima MilošStará Turá 02:48:33.92 10
18.MB8.Procinger MarekVelké Pavlovice 02:49:44.90 9
19.MC4.Kocián ViktorZnojmo 02:50:45.95 13
20.MC5.Čejka PetrCykloklub Morava 02:51:37.82 12
21.MB9.Viskup PeterStará Myjava 02:51:57.28 8
22.MC6.Petrůj PavelHorní Lideč 02:54:48.84 11
23.MA6.Harnoš PetrVeselí nad Moravou 02:57:00.87 11
24.MA7.Sadílek TomášBřeclav 02:57:03.59 10
25.MA8.Dubovecký AndrejZlín 03:00:46.12 9
26.ZB1.Petrůjová BohumilaHorní Lideč 03:01:49.56 20
27.MC7.Kučera RadomilOstrožská Nová Ves 03:02:25.28 10
28.MC8.Valouch OldřichHovězí 03:03:47.45 9
29.MC9.Javora StanislavHvozdná 03:03:55.64 8
30.MB10.Dobeš VítězslavVeselí nad Moravou 03:04:13.11 7
31.MB11.Žáček DanielNové Mesto nad Váhom 03:05:25.95 6
32.MC10.Jurček JaroslavManiac Pedals 03:07:54.54 7
33.MB12.Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk 03:08:33.84 5
34.MB13.Hlávka MartinVelké Pavlovice 03:10:26.79 4
35.ZA1.Javorová LucieHvozdná 03:11:32.39 20
36.ZA2.Heričová IvanaBrno 03:11:58.26 17
37.MC11.Lukašík PetrZlín 03:13:22.65 6
38.MD1.Slach ZdeněkOstrožská Nová Ves 03:13:42.89 20
39.MD2.Kroutilík JaroslavVyškov 03:15:31.03 17
40.MC12.Kučera TomášVeselí nad Moravou 03:17:19.40 5
41.MB14.Slačálek Radek 03:17:36.79 3
42.MC13.Bednařík RostislavHvozdná 03:18:24.96 4
43.MC14.Teplička OlegStará Turá 03:19:03.26 3
44.ZA3.Syslová EvaZnojmo 03:19:56.86 15
45.MB15.Herák VladimírBrno 03:20:17.42 2
46.MA9.Rumíšek JanManiac Pedals 03:21:02.23 8
47.MC15.Vašíček MilanZlín 03:21:25.34 2
48.MB16.Štefánek PetrManiac Pedals 03:21:48.90 1
49.MB17.Lunda Petr 03:22:24.78 0
50.MA10.Hycl TomášHodonín 03:23:08.73 7
51.ZA4.Válková LenkaCyklo Polách a syn 03:27:12.12 13
52.MA11.Sedlář PetrLuhačovice 03:27:52.21 6
53.MC16.Bucifal VáclavManiac Pedals 03:30:05.70 1
54.MD3.Grossman JaroslavPolešovice 03:32:14.98 15
55.MA12.Alán MarekVyškov 03:32:20.34 5
56.MD4.Prukl AntonínLouka 03:34:37.36 13
57.MB18.Cileček MartinKostelany 03:35:10.93 0
58.MJ3.Profota MartinVacenovice 03:37:06.18 15
59.MC17.Jakubů JiříPraha 03:38:05.62 0
60.MB19.Klimek RomanKostelec 03:38:46.73 0
61.MA13.Mikeš JiříSK Salith Sumtex Šumperk 03:43:25.11 4
62.MD5.Tomis JiříStará Turá 03:44:16.59 12
63.MA14.Divila AdamLuhačovice 03:49:39.03 3
64.MB20.Mareček BronislavTvarožná Lhota 03:50:16.57 0
65.MB21.Pelucha LukášTvarožná Lhota 03:50:27.42 0
66.MB22.Jagoš PavelVelká nad Veličkou 03:52:50.46 0
67.MA15.Dlouhý VáclavOstrava - Hrabůvka 03:56:51.89 2
68.MA16.Machů JakubZlín 04:01:56.07 1
69.MB23.Orsák Martin 04:08:40.31 0
70.MA17.Bačík PetrStrážnice 04:21:51.73 0
71.ZB2.Mikešová ŠtěpánkaBT Kola Kaňkovský 04:22:02.43 17
72.MB24.Konečný PavelBřeclav 04:23:40.54 0
73.MJ4.Studénka JanCykloklub Morava 04:23:45.67 13
74.MB25.Macek MartinStrážnice 04:42:48.89 0
75.ZB3.Ptáková LenkaBohumín 05:06:58.57 15
76.MD6.Čadek JiříBrno 05:06:59.79 11