2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Okolo Háječku 2007 - výsledky: Zborov editovat

Vypsané kategorie: všichni od 16 let
Délka: 15 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava 0:41:21 20
2.MB1.Vaňous JanFelt race team 0:42:10 20
3.MB2.Kouřil DanielOn road racing team 0:43:35 17
4.MA2.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 0:44:30 17
5.MB3.Krejčí VladislavCykloklub Morava 0:44:31 15
6.MJ1.Lacina Jaroslav2K bike club Odry 0:44:45 20
7.MC1.Vala MartinRýmařov 0:45:38 20
8.MB4.Valigura MartinCykloklub Morava 0:45:58 13
9.MJ2.Axmann DavidSK Štíty 0:47:04 17
10.MB5.Kessler JiříCirlibaba 0:47:10 12
11.MJ3.Mádr JiříTC Sport Desná 0:47:15 15
12.MC2.Hrubý PetrCaska Invest Zábřeh 0:47:20 17
13.MC3.Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O 0:47:25 15
14.MA3.Šváb JiříCykloklub Morava 0:47:45 15
15.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 0:48:40 20
16.MC4.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 0:49:01 13
17.MJ4.Fabián JakubKrálíky 0:49:49 13
18.MJ5.Borák MartinCyklo Polách a syn 0:50:35 12
19.MJ6.Linhart PetrDama Sport 0:51:30 11
20.MA4.Kousal LukášCykloklub Morava 0:51:40 13
21.MD2.Homola MiroslavCykloklub Morava 0:52:28 17
22.MJ7.Směšný JanSki Snow Surf Sport 0:52:33 10
23.MA5.Skála JiříRádio Haná 0:52:39 12
24.MD3.Goldman JaromírSNS Krnov 0:52:43 15
25.MA6.Medlík Janblue SSU 0:54:17 11
26.MD4.Leicht JiříASPV Těchonín 0:54:20 13
27.MD5.Brückner IvanMTB Bohdíkov 0:55:26 12
28.MC5.Petřík IvanSilný Team Uničov 0:55:28 12
29.MJ8.Smolík JiříSK Salith Sumtex Šumperk 0:56:10 9
30.MC6.Kvapilík Josef 0:56:30 11
31.ZA1.Valouchová MarieCyklo Polách a syn 0:56:35 20
32.MC7.Plesník KarelCyklo Kaňkovský 0:57:41 10
33.MC8.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 0:57:52 9
34.MA7.Mazák LukášSK Piranha Bike 0:58:30 10
35.MC9.Medlík Radekblue SSU 0:59:11 8
36.MD6.Kubín DanielHoral Šumperk 0:59:35 11
37.MC10.Křivák PetrVemblödi 1:00:20 7
38.MA8.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk 1:01:00 9
39.MD7.Rýznar MiroslavAZ Ekotherm 1:04:15 10
40.ZA2.Voráčová Naďablue SSU 1:04:45 17
41.MB6.Hrubý PavelCaska Invest Zábřeh 1:06:12 11
42.ZB1.Komárková EvaCyklo Polách a syn 1:08:30 20
43.ZA3.Gieselová PavlínaCykloklub Morava 1:09:10 15
44.ZB2.Medlíková Miloslavablue SSU 1:09:50 17
45.ZB3.Leichtová ZdenkaASPV Těchonín 1:10:25 15
46.MB7.Kopecký BohumilASPV Těchonín 1:10:25 10
47.MD8.Vlk MiroslavCykloklub Rampušák 1:15:15 9
48.ZB4.Mikešová ŠtěpánkaCyklo Kaňkovský 1:19:17 13
49.MA9.Kulatý Ondřej 1:30:53 8
 MJ Vostrčil DavidKrálíky DNF  
 MB Hekele EmilRádio Haná DNF  
 MA Dudík JaroslavŠvihsport team DNF  
 MB Kulík VladislavCykloklub Morava DNF