2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2007 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie:
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B   Juniorky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
8.MC1.Otepka Igor 01:56:17.8 20
12.MC2.Berger JiříCK Carla-Kupkolo 01:56:42.9 17
21.MC3.Vala MartinRýmařov 01:59:55.1 15
37.MC4.Mattuš MilanMerida Biking Team 02:04:07.9 13
57.MC5.Smola MilošLesaffre Česko 02:08:22.9 12
68.MC6.Marada JosefCykloklub Morava 02:10:33.5 11
70.MC7.Matějík PetrCzech Kamuflage Team 02:10:40.3 10
93.MC8.Smejkal ViktorSkol Choceň 02:14:38.9 9
97.MC9.Bačík Pavel2K bike club Odry 02:15:46.2 8
110.MC10.Jína PavelOlomouc 02:17:39.4 7
113.MC11.Piterka MiroslavC.A.C Šumperk 02:18:26.1 6
115.MC12.Havlíček KarelIn Bike Litovel 02:18:34.4 5
119.MC13.Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc 02:19:07.2 4
121.MC14.Sláma RichardPBV MTB Team Brno 02:19:54.4 3
122.MC15.Petřík IvanSilný Team Uničov 02:19:55.9 2
125.MC16.Maixner JaroslavLanškroun 02:20:36.2 1
133.MC17.Plesník KarelCyklo Kaňkovský 02:21:45.4 0
141.MC18.Klein AntonínMTB Červená Voda 02:23:26.1 0
151.MC19.Kohoutek RadekLitovel 02:25:35.9 0
159.MC20.Křivák PetrVemblödi 02:26:56.5 0
161.MC21.Šmoldas LuděkC.A.C Šumperk 02:26:59.3 0
163.MC22.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 02:27:09.8 0
168.MC23.Kocurek BobCirlibaba 02:28:00.6 0
173.MC24.Tempir MildaMaxidek Cannondale 02:28:19.5 0
175.MC25.Hajn DanielSkol Choceň 02:28:26.8 0
176.MC26.Trkal Jaroslav 02:28:28.3 0
177.MC27.Hel MilanOlomouc 02:28:34.1 0
181.MC28.Rolenc StanislavCK Slovan Moravská Třebová 02:30:04.8 0
192.MC29.Pich PetrZlaté Hory 02:31:07.7 0
193.MC30.Schwarz ZdeněkRaFaMaZ 02:31:08.9 0
195.MC31.Stejskal Petr 02:31:28.0 0
197.MC32.Kučera PetrMTB Olšany 02:31:34.4 0
200.MC33.Volek Pavel 02:31:41.9 0
208.MC34.Smetana JaroslavCykloklub Morava 02:33:13.2 0
210.MC35.Švehla MiroslavBike Sport servis Opava 02:33:28.5 0
211.MC36.Doležal RudolfCykloklub Morava 02:33:28.7 0
214.MC37.Krňávek PetrVelum Zábřeh 02:34:27.0 0
216.MC38.Žerníček VojtěchDubicko 02:34:28.5 0
217.MC39.Musil PetrPísečná u Žamberka 02:34:31.2 0
223.MC40.Krňávek RudolfRapotín 02:35:28.1 0
224.MC41.Koukol MartinSlušnej oddíl 02:35:34.5 0
226.MC42.Škvarka Jozef 02:35:54.4 0
231.MC44.Křeček Miroslav 02:36:50.8 0
245.MC45.Šenk Libor 02:40:10.5 0
246.MC46.Mazák ZdeněkTJ Sokol Hrabenov 02:40:21.2 0
255.MC47.Zaoral MiroslavCyklo Kaňkovský 02:42:27.2 0
257.MC48.Macášek IgorOmega Martin 02:42:29.0 0
260.MC49.Škopík LiborManiac Pedals 02:42:34.8 0
262.MC50.Handlíř JanBrno 02:42:45.9 0
263.MC51.Sláma Zdeněk 02:42:56.2 0
266.MC52.Dospiva LadislavBikesport Šumperk 02:43:12.6 0
274.MC53.Knápek PetrKN Project 02:44:15.2 0
282.MC54.Čmuchálek Tomáš 02:45:56.0 0
285.MC55.Oláh KarčiBike One 02:47:00.4 0
286.MC56.Štancl JiříÚstí nad Orlicí 02:47:02.0 0
290.MC57.Palich ZbyněkOmega Martin 02:48:20.7 0
293.MC58.Nétek Rostislav 02:48:39.5 0
294.MC59.Rabinský Vladimír 02:48:47.3 0
296.MC60.Brumar HubertOlomouc 02:49:18.7 0
301.MC61.Koloušek MilošOmega Martin 02:50:18.4 0
308.MC62.Pavelka JiříHervis 02:51:57.3 0
311.MC63.Kachyňa LubomírCzech Kamuflage Team 02:52:46.2 0
318.MC64.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 02:53:20.5 0
319.MC65.Bláha Milos 02:53:33.9 0
337.MC66.Morozov VáclavAlimpek 02:57:15.6 0
340.MC67.Mazal JiříVemblödi 02:57:39.5 0
342.MC68.Spurník Mirko 02:57:44.6 0
345.MC69.Bartoš PavelBrníčko 02:57:53.6 0
346.MC70.Hladký MiroslavCykloklub Morava 02:57:58.3 0
355.MC71.Solník JanJestřebí 03:00:56.7 0
356.MC72.Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc 03:01:31.9 0
360.MC73.Nerušil RobertUničov 03:03:49.8 0
362.MC74.Šin LadislavZábřeh 03:04:02.6 0
364.MC75.Lepka Miloslav 03:04:49.7 0
366.MC76.Pospíšil Aleš 03:05:02.1 0
367.MC77.Schnaubelt JiříSK Black Street 03:05:44.8 0
370.MC78.Zatloukal LubomírRetech Team 03:07:52.5 0
373.MC79.Horňák DušanCertas 03:08:32.6 0
375.MC80.Janosch RichardRaFaMaZ 03:09:14.6 0
383.MC81.Lipavský MiroslavPfahnl Backmittel 03:11:59.5 0
385.MC82.Gabko JanAlimpek 03:12:29.5 0
387.MC83.Dohnálek DušanCyklo Přílepy 03:13:06.6 0
388.MC84.Jiřík VítCertas 03:13:22.9 0
395.MC85.Hřivnáč LubomírTepelná čerpadla IV 03:16:03.1 0
400.MC86.Křížek JosefMelites 03:17:26.1 0
402.MC87.Berezňák MilanJapek 03:17:41.2 0
406.MC88.Vlachinský ZdeněkBranopac CZ 03:18:45.1 0
407.MC89.Zýbal AntonínBranopac CZ 03:19:12.4 0
413.MC90.Šulc IvanCertas 03:23:00.4 0
420.MC91.Stadlbauer PetrLitovel 03:25:58.0 0
426.MC92.Kubík PetrHostinné 03:33:17.2 0
429.MC93.Flášar JiříHradní páni 03:36:07.1 0
430.MC94.Kádek LászlóMaMa-Trek Komárno 03:37:05.2 0
433.MC95.Grepl VincencMadt Sport Klapka 03:46:22.3 0
434.MC96.Kýra Jindřich 03:47:15.8 0
435.MC97.Pospíšil MiloslavSulko 03:47:50.1 0