2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2007 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie:
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B   Juniorky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Berger TomášCarla 01:48:33.7 20
2.MA2.Kovář Tomáš1.FC Mošting 01:48:51.1 17
3.MB1.Kohout TomášVemblödi 01:50:25.2 20
4.MA3.Mlodynia LukaszBrzeg 01:51:05.7 15
5.MB2.Hurych Antonín 01:52:44.8 17
6.MA4.Marvan JanMerida Biking Team 01:53:46.5 13
7.MB3.Toman LubošCarla 01:54:06.8 15
8.MC1.Otepka Igor 01:56:17.8 20
9.MJ1.Chytil JanOtrokovice 01:56:20.1 20
10.MJ2.Kašing AdamBike 2000 01:56:34.0 17
11.MB4.Pražák KamilDevoss 01:56:42.4 13
12.MC2.Berger JiříCK Carla-Kupkolo 01:56:42.9 17
13.MJ3.Horký DavidCaska Invest Zábřeh 01:56:43.1 15
14.MA5.Jakubech JaroslavPekáreň Brojo 01:56:47.1 12
15.MJ4.Lacina Jaroslav2K bike club Odry 01:56:50.1 13
16.MA6.Svěntý RadekInsportline 01:57:30.6 11
17.MA7.Špak MichalCyklo Kaňkovský 01:57:35.3 10
18.MB5.Fišnar JiříTC Sport Desná 01:58:34.5 12
19.MA8.Volenský JosefCC Choceň 01:58:36.7 9
20.MB6.Vágner MichalČeská Třebová 01:59:17.4 11
21.MC3.Vala MartinRýmařov 01:59:55.1 15
22.MA9.Viščor DavidHaPe Brno 01:59:56.8 8
23.MA10.Válek AdamOn road racing team 01:59:58.5 7
24.MA11.Žák IvoProxima 02:00:18.0 6
25.MB7.Mattuš PavelMerida Biking Team 02:00:32.8 10
26.MJ5.Lukeš TomášVortex Bike Team 02:01:12.1 12
27.MJ6.Solanský Radek2K bike club Odry 02:01:13.1 11
28.MJ7.Mádr JiříTC Sport Desná 02:01:15.4 10
29.MA12.Konečný JanCyklo Kaňkovský 02:01:45.3 5
30.MJ8.Borák MartinCyklo Polách a syn 02:01:58.7 9
31.MB8.Horký LubomírCyklo Polách a syn 02:02:24.1 9
32.MA13.Kusý RichardOmega Martin 02:03:06.8 4
33.MA14.Liberda MilanCyklo Kaňkovský 02:03:17.9 3
34.MB9.Planička RobertSilný Team Uničov 02:03:49.3 8
35.MA15.Plch TomášCyklosport M.Rella 02:03:56.7 2
36.MA16.Cedidla OndřejLesaffre Česko 02:04:05.9 1
37.MC4.Mattuš MilanMerida Biking Team 02:04:07.9 13
38.MJ9.Mazák TomášSilný Team Uničov 02:04:09.3 8
39.MB10.Klech Richard 02:04:14.4 7
40.MD1.Běhal JiříCyklo Kaňkovský 02:04:54.9 20
41.MB11.Janíček PetrVápenka Vitošov 02:04:57.5 6
42.MB12.Ehrlich VáclavHorní Police 02:05:11.7 5
43.MJ10.Vostrčil DavidKrálíky 02:05:15.3 7
44.MD2.Fajta PavelCSC Šumperk 02:05:37.4 17
45.MA17.Šustr JiříMaxidek Cannondale 02:06:49.8 0
46.MA18.Kašparů JanVaradero 02:06:50.4 0
47.MA19.Wolf JiříCyklo sport Stratílek 02:07:06.0 0
48.MA20.Chlebníček JiříCykloklub Morava 02:07:08.6 0
49.MA21.Gröger Martin 02:07:32.1 0
50.MA22.Zlámal JosefCyklo Kaňkovský 02:07:33.6 0
51.MB13.Lazecký PavelBike One 02:07:35.1 4
52.MD3.Klíma ZdeněkEkol Team Brno 02:07:41.6 15
53.MJ11.Hlavsa TomášBike Team Zlaté Hory 02:07:46.1 6
54.MB14.Fiala MartinOpava 02:07:55.4 3
55.MB15.Kulík VladislavCykloklub Morava 02:08:04.4 2
56.MB16.Herzán RadimCykloklub Morava 02:08:04.5 1
57.MC5.Smola MilošLesaffre Česko 02:08:22.9 12
58.MB17.Foltys JiříOpava 02:08:23.3 0
59.MB18.Kohout MilanPraha - Žižkov 02:08:23.7 0
60.MB19.Kohoutek PetrCertas 02:08:43.6 0
61.MJ12.Krause DavidCykloservis Petr 02:09:01.4 5
62.MB20.Bauer PavelRK Cyklos 02:09:02.5 0
63.MJ13.Machala JanCyklo TJ Písečná 02:09:18.0 4
64.MD4.Mikulka JosefKSB Šumperk 02:09:19.8 13
65.MB21.Lepka TomášProxima 02:09:47.1 0
66.MB22.Štěpánek ZbyněkMaxidek Cannondale 02:09:57.3 0
67.MJ14.Čech OndřejBike Sport servis Opava 02:10:05.9 3
68.MC6.Marada JosefCykloklub Morava 02:10:33.5 11
69.MB23.Lah RobertHorka nad Moravou 02:10:38.8 0
70.MC7.Matějík PetrCzech Kamuflage Team 02:10:40.3 10
71.MB24.Lah AloisHorka nad Moravou 02:10:42.1 0
72.MD5.Vychodil LubomírSilný Team Uničov 02:10:46.6 12
73.MA23.Cigler JakubBike 2000 02:10:55.7 0
74.MD6.Frkal MiroslavBike One 02:11:09.8 11
75.MA24.Koutný ČestmírOlomouc 02:11:29.0 0
76.MJ15.Konečný FrantišekBike Sport servis Opava 02:11:47.9 2
77.MA25.Sekerka KarelS-Team Olomouc 02:11:48.4 0
78.MB25.Zeman RadekBike One 02:11:52.3 0
79.MJ16.Hlavsa RadekBike Team Zlaté Hory 02:12:08.1 1
80.MA26.Medek MiroslavDolany 02:12:12.7 0
81.MB26.Hruška MartinUfo Bike 02:13:13.5 0
82.MD7.Kohoutek VratislavKopřivnice 02:13:17.4 10
83.MB27.Fiala RadekWitzenmann Opava 02:13:18.1 0
84.MB28.Kachyňa Miroslav 02:13:19.8 0
85.MB29.Košec MartinBike One 02:13:22.0 0
86.MJ17.Hromčík LukášNivnice 02:13:23.7 0
87.MB30.Jakubec AlešKrpál Opava 02:13:24.8 0
88.MA27.Kubát ZdeněkMystic Bike Prostějov 02:13:24.8 0
89.MB31.Grygar RomanBike One 02:13:47.2 0
90.MA28.Burda OndřejCykloklub Morava 02:13:51.2 0
91.MA29.Bačík Petr2K bike club Odry 02:13:53.3 0
92.MA30.Mahr Kamil 02:14:04.3 0
93.MC8.Smejkal ViktorSkol Choceň 02:14:38.9 9
94.MB32.Jakeš Miroslav 02:14:43.3 0
95.MA31.Stein MartinBike One 02:14:56.2 0
96.MB33.Samohýl LiborTlumačov 02:14:57.8 0
97.MC9.Bačík Pavel2K bike club Odry 02:15:46.2 8
98.MB34.Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk 02:15:47.3 0
99.MB35.Knaurek MartinHaPe Brno 02:15:48.5 0
100.MA32.Zlámal TomášSK Piranha Bike 02:16:05.3 0
101.ZA1.Kassaiová MartinaCyklo Kassai Boskovice 02:16:09.4 20
102.MJ18.Krňávek MichalCirlibaba 02:16:29.8 0
103.MJ19.Langer LukášTJ Sigma Hranice 02:16:58.1 0
104.MB36.Drexler PavelSilný Team Uničov 02:17:00.9 0
105.MB37.Krčmář RomanUničov 02:17:01.0 0
106.MB38.Doležel Tomáš 02:17:31.0 0
107.MJ20.Směšný JanSki Snow Surf Sport 02:17:31.0 0
108.ZA2.Konečná VeronikaBike Sport servis Opava 02:17:31.1 17
109.MJ21.Linhart PetrDama Sport 02:17:37.8 0
110.MC10.Jína PavelOlomouc 02:17:39.4 7
111.MA33.Žahourek MartinProxima 02:17:52.1 0
112.MA34.Němec MiroslavWitzenmann Opava 02:18:18.3 0
113.MC11.Piterka MiroslavC.A.C Šumperk 02:18:26.1 6
114.MB39.Handl TomášJantaři 02:18:31.1 0
115.MC12.Havlíček KarelIn Bike Litovel 02:18:34.4 5
116.MA35.Havlíček PetrLazy Swines 02:18:35.9 0
117.MB40.Weihrich IvoVelké Heraltice 02:19:00.6 0
118.MA36.Zapletal RomanKladky 02:19:01.9 0
119.MC13.Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc 02:19:07.2 4
120.MJ22.Švehla JiříBike Sport servis Opava 02:19:23.0 0
121.MC14.Sláma RichardPBV MTB Team Brno 02:19:54.4 3
122.MC15.Petřík IvanSilný Team Uničov 02:19:55.9 2
123.MB42.Hejtmánek CtiborALW 02:20:02.0 0
124.MB41.Pěnkava RadomilVápenka Vitošov 02:20:02.0 0
125.MC16.Maixner JaroslavLanškroun 02:20:36.2 1
126.MB43.Michalic JanVemblödi 02:20:37.5 0
127.MB44.Drozd TomášSK Conti-RSC 02:20:39.1 0
128.MJ23.Kohoutek MartinKopřivnice 02:20:45.7 0
129.MA37.Gočaltovský Martin 02:20:51.7 0
130.MJ24.Smolík JiříSK Salith Sumtex Šumperk 02:21:10.8 0
131.MB45.Bojko JanOstrava 02:21:20.8 0
132.MB46.Plesník PetrLes Nice 02:21:23.3 0
133.MC17.Plesník KarelCyklo Kaňkovský 02:21:45.4 0
134.MB47.Hrek Vitaliy 02:22:01.5 0
135.ZA3.Valouchová MarieCyklo Polách a syn 02:22:07.6 15
136.MA38.Kapoun Pavel 02:22:16.2 0
137.MB48.Veselý OndřejCarla 02:22:24.8 0
138.MB49.Řehák Miroslav 02:22:35.8 0
139.ZA4.Šaichová MiroslavaCyklosport M.Rella 02:22:46.3 13
140.MA39.Kuk MilanCarla 02:22:48.0 0
141.MC18.Klein AntonínMTB Červená Voda 02:23:26.1 0
142.MA40.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 02:23:29.2 0
143.MA41.Keprt JanFrýsport 02:23:30.8 0
144.MJ25.Grepl RadimMadt Sport Klapka 02:23:30.9 0
145.MA42.Skála JiříRádio Haná 02:23:44.4 0
146.ZA5.Slováčková HanaCyklo Kaňkovský 02:23:53.9 12
147.MA43.Suchánek PetrSulko 02:23:57.4 0
148.MA44.Vít OndřejHaPe Brno 02:24:33.7 0
149.MB50.Konečný VladimírCyklo TJ Písečná 02:24:47.9 0
150.MB51.Valenta Josef 02:24:53.7 0
151.MC19.Kohoutek RadekLitovel 02:25:35.9 0
152.MA45.Prchal VáclavOlomouc 02:25:38.0 0
153.MB52.Koc Jiří 02:25:39.2 0
154.MB53.Musil RadekLiberec 02:25:39.7 0
155.MD8.Semotam JiříPresbeton Nova 02:25:42.6 9
156.ZA6.Mahrová IvanaCyklosport M.Rella 02:26:03.0 11
157.MB54.Háva JanCyklosport M.Rella 02:26:24.7 0
158.MD9.Axman JaroslavTroubelice 02:26:43.8 8
159.MC20.Křivák PetrVemblödi 02:26:56.5 0
160.MA46.König JiříCykloklub Morava 02:26:56.7 0
161.MC21.Šmoldas LuděkC.A.C Šumperk 02:26:59.3 0
162.MB55.Veselík PetrPfahnl Backmittel 02:27:06.0 0
163.MC22.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 02:27:09.8 0
164.MB56.Trunečka ZbyněkBBB Mohelnice 02:27:35.5 0
165.ZA7.Vostrejžová PavlaBrno 02:27:58.9 10
166.MA47.Nemrava IvoCyklo Kaňkovský 02:27:59.3 0
167.MB57.Kassai LubomírCyklo Kassai Boskovice 02:28:00.2 0
168.MC23.Kocurek BobCirlibaba 02:28:00.6 0
169.MJ26.Zapletal JanCirlibaba 02:28:01.7 0
170.MB58.Přibyl VáclavVemblödi 02:28:02.5 0
171.MA48.Ferianček JanCyklo Kaňkovský 02:28:07.2 0
172.MA49.Zapletal MartinŠternberk 02:28:19.2 0
173.MC24.Tempir MildaMaxidek Cannondale 02:28:19.5 0
174.MA50.Všetula MichalVnorovy 02:28:21.1 0
175.MC25.Hajn DanielSkol Choceň 02:28:26.8 0
176.MC26.Trkal Jaroslav 02:28:28.3 0
177.MC27.Hel MilanOlomouc 02:28:34.1 0
178.MA51.Žižlavský MartinBělkovice-Lašťany 02:29:23.5 0
179.MB59.Hanzal Radek 02:29:45.9 0
180.MB60.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 02:30:04.0 0
181.MC28.Rolenc StanislavCK Slovan Moravská Třebová 02:30:04.8 0
182.MB61.Šlížek PetrTriSK Olomouc 02:30:05.7 0
183.MA52.Spurný David 02:30:08.1 0
184.MA53.Nemrava PetrVápenka Vitošov 02:30:13.9 0
185.MA54.Glogar Daniel 02:30:14.1 0
186.MA55.Řehák ZdenekLesaffre Česko 02:30:23.1 0
187.MD10.Šaich MiroslavHlubočky - Mariánské Hory 02:30:39.1 7
188.MB62.Koblasa PavelDrnovice 02:30:39.2 0
189.MA56.Kamenský Radek 02:30:39.4 0
190.MA57.Šenk Ondřej 02:30:50.1 0
191.ZA8.Hřebíčková HanaŠumperk 02:30:51.9 9
192.MC29.Pich PetrZlaté Hory 02:31:07.7 0
193.MC30.Schwarz ZdeněkRaFaMaZ 02:31:08.9 0
194.MB63.Zemánek PavelCyklo Kassai Boskovice 02:31:13.9 0
195.MC31.Stejskal Petr 02:31:28.0 0
196.MB64.Kelnar AlesOpava 02:31:29.2 0
197.MC32.Kučera PetrMTB Olšany 02:31:34.4 0
198.MB65.Černý RobertCyklo TJ Písečná 02:31:38.2 0
199.MD11.Drobňák MilanManiac Pedals 02:31:41.8 6
200.MC33.Volek Pavel 02:31:41.9 0
201.MA58.Staš Martin 02:32:06.7 0
202.MB66.Jakubík Hynek 02:32:38.3 0
203.MA59.Ševčík RadekJantaři 02:32:38.3 0
204.MA60.Pazourek KamilŠumperk 02:32:39.4 0
205.MA61.Smékal MilanCyklo TJ Písečná 02:32:48.1 0
206.MB67.Hotový PavelCyklo Polách a syn 02:33:11.7 0
207.MB68.Hudetz MichaelKrálíky 02:33:11.8 0
208.MC34.Smetana JaroslavCykloklub Morava 02:33:13.2 0
209.MD12.Alexander VladimírLukavice 02:33:16.0 5
210.MC35.Švehla MiroslavBike Sport servis Opava 02:33:28.5 0
211.MC36.Doležal RudolfCykloklub Morava 02:33:28.7 0
212.MA62.Koutný JičíZábřeh 02:34:03.5 0
213.MB69.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 02:34:05.0 0
214.MC37.Krňávek PetrVelum Zábřeh 02:34:27.0 0
215.MA63.Lata JiříRetech Team 02:34:28.5 0
216.MC38.Žerníček VojtěchDubicko 02:34:28.5 0
217.MC39.Musil PetrPísečná u Žamberka 02:34:31.2 0
218.MB70.Mikes DavidProxima 02:34:36.3 0
219.MB71.Knápek JaroslavProxima 02:35:01.0 0
220.MB72.Doležel AlešDolany 02:35:14.1 0
221.MD13.Říčný FrantišekRaFaMaZ 02:35:23.2 4
222.MB73.Jáně FrantišekZábřeh 02:35:24.8 0
223.MC40.Krňávek RudolfRapotín 02:35:28.1 0
224.MC41.Koukol MartinSlušnej oddíl 02:35:34.5 0
225.ZA9.Uhrová MonikaMTB Team Otrokovice 02:35:35.2 8
226.MC42.Škvarka Jozef 02:35:54.4 0
227.MD43.Stöhr RadekSK Conti-RSC 02:36:16.5 0
228.MB74.Holub JanDolní újezd 02:36:40.5 0
229.MB75.Štrobl KarelKrpál Opava 02:36:41.2 0
230.MB76.Kulatý MartinBikesport Team Mohelnice 02:36:41.7 0
231.MC44.Křeček Miroslav 02:36:50.8 0
232.MB77.Řepecký TomášVortex Bike Team 02:37:25.7 0
233.MB78.Ulmann PetrŠumvald 02:37:30.6 0
234.MB79.Koňárek PetrRýmařov 02:37:33.6 0
235.MB80.Boček VítězslavRaFaMaZ 02:37:41.6 0
236.MA64.Klein SvatoplukCykloklub Morava 02:38:12.9 0
237.MD14.Blažek JanAlimpek 02:38:48.5 3
238.MB81.Otáhal Miroslav 02:38:49.8 0
239.MA65.Pyszko OldřichKarviná 02:38:50.6 0
240.MA66.Frkal RadekBike One 02:39:01.2 0
241.MB82.Petřík JaroslavVemblödi 02:39:30.2 0
242.MA67.Blahák Tomᚊumvald 02:39:44.1 0
243.MA68.Alán MarekSK Salith Sumtex Šumperk 02:40:00.9 0
244.MJ27.Solník JanJestřebí 02:40:04.0 0
245.MC45.Šenk Libor 02:40:10.5 0
246.MC46.Mazák ZdeněkTJ Sokol Hrabenov 02:40:21.2 0
247.MJ28.Schneider OndřejCK Slovan Moravská Třebová 02:40:46.0 0
248.MA69.Kristek OndřejZábřeh 02:40:48.6 0
249.MD15.Suchánek LiborSulko 02:41:39.9 2
250.MB83.Jansa PetrMoravská Třebová 02:41:48.0 0
251.ZA10.Rydlová RadkaRK Cyklos 02:41:51.1 7
252.MB84.Vičan PetrRK Cyklos 02:41:51.4 0
253.MB85.Hrubý Luboš 02:42:24.3 0
254.MB86.Štursa MarekCertas 02:42:27.2 0
255.MC47.Zaoral MiroslavCyklo Kaňkovský 02:42:27.2 0
256.MB87.Stoček PetrBike 2000 02:42:28.3 0
257.MC48.Macášek IgorOmega Martin 02:42:29.0 0
258.MB88.Sláma MartinOmega Martin 02:42:29.0 0
259.MB89.Nejezchleba Pavel 02:42:30.5 0
260.MC49.Škopík LiborManiac Pedals 02:42:34.8 0
261.MB90.Španner JiříTriSK Olomouc 02:42:38.3 0
262.MC50.Handlíř JanBrno 02:42:45.9 0
263.MC51.Sláma Zdeněk 02:42:56.2 0
264.MB91.Maier PetrCirlibaba 02:42:56.7 0
265.MJ29.Mikula JakubProxima 02:43:07.6 0
266.MC52.Dospiva LadislavBikesport Šumperk 02:43:12.6 0
267.MA70.Hýbl OndřejRovensko 02:43:18.7 0
268.MD16.Hándl PřemyslŠumperk 02:43:22.2 1
269.MA71.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk 02:43:24.5 0
270.ZA11.Voráčová Naďablue SSU 02:43:24.9 6
271.MA72.Morozov OndřejAlimpek 02:43:25.5 0
272.MA73.Navara MilanBrno - Kohoutky 02:43:40.8 0
273.MD17.Němčík VítězslavCyklosport Němčík 02:44:11.0 0
274.MC53.Knápek PetrKN Project 02:44:15.2 0
275.MA74.Moravec LukášMoravec pekárny 02:44:18.6 0
276.MB92.Hastík DaliborSulko 02:44:31.1 0
277.MD18.Němec Jiří2K bike club Odry 02:44:52.8 0
278.MB93.Šimek MartinŠumperk 02:44:56.4 0
279.MB94.Haertl Martin 02:45:04.4 0
280.MA75.Baláš JanOlomouc 02:45:05.6 0
281.MA76.Blecha JakubKarviná 02:45:07.5 0
282.MC54.Čmuchálek Tomáš 02:45:56.0 0
283.MA77.Král OndřejKunovice 02:45:57.9 0
284.MA78.Muzička LukášKrpál Opava 02:46:26.1 0
285.MC55.Oláh KarčiBike One 02:47:00.4 0
286.MC56.Štancl JiříÚstí nad Orlicí 02:47:02.0 0
287.MB95.Voldán Jiří 02:47:11.6 0
288.MD19.Zavadil Jiří 02:47:14.9 0
289.MD20.Janíček ZdeněkCykloklub Rampušák 02:48:17.3 0
290.MC57.Palich ZbyněkOmega Martin 02:48:20.7 0
291.MA79.Šima MilanMTB Team Otrokovice 02:48:20.7 0
292.MB96.Šima RadekMTB Team Otrokovice 02:48:23.2 0
293.MC58.Nétek Rostislav 02:48:39.5 0
294.MC59.Rabinský Vladimír 02:48:47.3 0
295.MB97.Vlček RobertAlimpek 02:48:56.5 0
296.MC60.Brumar HubertOlomouc 02:49:18.7 0
297.MB98.Jílek MartinLeština 02:49:25.2 0
298.MD21.Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk 02:49:38.5 0
299.ZA12.Bílá LenkaProxima 02:49:48.5 5
300.MB99.Matula MiroslavVemblödi 02:49:49.6 0
301.MC61.Koloušek MilošOmega Martin 02:50:18.4 0
302.ZA13.Bundilová AndreaOlomouc 02:50:29.2 4
303.ZJ1.Macášková MartinaOmega Martin 02:50:43.1 20
304.MB100.Kuruc Lukás 02:50:45.1 0
305.MA80.Smutný JanVnorovy 02:51:03.7 0
306.MA81.Vlachynsky AlešProxima 02:51:35.4 0
307.MA82.Schwarzer Emil 02:51:57.2 0
308.MC62.Pavelka JiříHervis 02:51:57.3 0
309.MB101.Pekař PetrPaseka 02:52:39.4 0
310.MB102.Fartág RadekJapek 02:52:44.7 0
311.MC63.Kachyňa LubomírCzech Kamuflage Team 02:52:46.2 0
312.MB103.Paprskář MilanŠternberk 02:52:47.4 0
313.MB104.Hrstka Zdenek 02:52:49.1 0
314.MB105.Menzel RadekJavorník 02:52:58.4 0
315.MA83.Štelbavský MilošCykloklub Morava 02:53:08.0 0
316.ZA14.Bilachová TerezaChallenger Bike Team 02:53:08.2 3
317.MA84.Urbášek LiborMelites 02:53:16.0 0
318.MC64.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 02:53:20.5 0
319.MC65.Bláha Milos 02:53:33.9 0
320.MA85.Kameník JanCykloklub Morava 02:53:34.2 0
321.MA86.Zavadsky EmilZábřeh 02:53:42.3 0
322.MA87.Jarmar RadekNemile 02:53:46.0 0
323.MA88.Slováček PavelVeselí nad Moravou 02:53:48.6 0
324.ZJ2.Doležalová RomanaBrno 02:54:07.8 17
325.ZA15.Šoberová PavlínaBranka u Opavy 02:54:13.6 2
326.MB106.Urbánek Miroslav 02:54:37.7 0
327.MJ30.Flášar OndřejHradní páni 02:54:42.1 0
328.MB107.Ceral TomášVemblödi 02:54:58.0 0
329.MB108.Smrž Radovan 02:54:59.7 0
330.ZB1.Mikešová ŠtěpánkaCyklo Kaňkovský 02:55:15.2 20
331.MB109.Zejfart KarelCykloklub Morava 02:55:38.7 0
332.MD22.Gajdůšek Josef 02:56:39.9 0
333.MD23.Musil Stanislav 02:56:44.6 0
334.ZA16.Ptáčková VeronikaGoofy Ociz Team 02:56:55.2 1
335.MD24.Kochwaster FrantišekRak Janco 02:57:00.1 0
336.MB110.Taska Pavel 02:57:07.5 0
337.MC66.Morozov VáclavAlimpek 02:57:15.6 0
338.ZJ3.Hladká DarinaCykloklub Morava 02:57:25.1 15
339.MB111.Valeček KamilUfo Bike 02:57:29.6 0
340.MC67.Mazal JiříVemblödi 02:57:39.5 0
341.MB112.Volík IvanJeseník 02:57:39.8 0
342.MC68.Spurník Mirko 02:57:44.6 0
343.MB113.Uhlíř PavelPřerov 02:57:48.8 0
344.MB114.Petřík JosefLetohrad 02:57:51.8 0
345.MC69.Bartoš PavelBrníčko 02:57:53.6 0
346.MC70.Hladký MiroslavCykloklub Morava 02:57:58.3 0
347.MB115.Čepa PetrMohelnice 02:58:35.5 0
348.ZA17.Schnaubeltová DanaSK Black Street 02:58:35.9 0
349.MB116.Uherka VlastimilSiemens 02:58:54.3 0
350.MA89.Šifl JakubBranopac CZ 02:59:08.9 0
351.MD25.Kiml Jiří 02:59:28.0 0
352.MA90.Nečas DanielZábřeh 02:59:31.1 0
353.MB117.Ott MiroslavVemblödi 02:59:49.8 0
354.MA91.Obrusník JanTepelná čerpadla IV 03:00:53.2 0
355.MC71.Solník JanJestřebí 03:00:56.7 0
356.MC72.Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc 03:01:31.9 0
357.MB118.Novotný Stanislav 03:01:43.0 0
358.MB119.König RadekSudkov 03:01:49.4 0
359.MB120.Maček JaromírSlušnej oddíl 03:03:39.3 0
360.MC73.Nerušil RobertUničov 03:03:49.8 0
361.MA92.Valenta Martin 03:03:52.7 0
362.MC74.Šin LadislavZábřeh 03:04:02.6 0
363.MJ31.Konečný JakubCykloklub Morava 03:04:22.4 0
364.MC75.Lepka Miloslav 03:04:49.7 0
365.MA93.Moša MichalOpava 03:04:55.5 0
366.MC76.Pospíšil Aleš 03:05:02.1 0
367.MC77.Schnaubelt JiříSK Black Street 03:05:44.8 0
368.MB121.Nykodym Bohumír 03:07:05.9 0
369.MA94.Krátký RadimPfahnl Backmittel 03:07:21.9 0
370.MC78.Zatloukal LubomírRetech Team 03:07:52.5 0
371.MB122.Chudada TomášRetech Team 03:07:52.7 0
372.MA95.Nastoupil MichalVápenka Vitošov 03:07:52.7 0
373.MC79.Horňák DušanCertas 03:08:32.6 0
374.MA96.Nedvěd JakubDubicko 03:08:59.3 0
375.MC80.Janosch RichardRaFaMaZ 03:09:14.6 0
376.MD26.Tureček JanACK Kyjov-Boršov 03:09:22.3 0
377.MB123.Novák IvoManiac Pedals 03:10:16.1 0
378.MB124.Hrubý PavelCaska Invest Zábřeh 03:10:49.2 0
379.MB125.Krliš JiříCyklo Kaňkovský 03:11:38.7 0
380.MA97.Frühauf Pavel 03:11:53.7 0
381.ZB2.Košcová SimonaBike One 03:11:56.6 17
382.MB126.Vlašánek KamilAlimpek 03:11:58.0 0
383.MC81.Lipavský MiroslavPfahnl Backmittel 03:11:59.5 0
384.MB127.Matoušek KarelJapek 03:12:07.7 0
385.MC82.Gabko JanAlimpek 03:12:29.5 0
386.MA98.Besta LiborNemile 03:12:54.1 0
387.MC83.Dohnálek DušanCyklo Přílepy 03:13:06.6 0
388.MC84.Jiřík VítCertas 03:13:22.9 0
389.MB128.Bič RadekNezkušené Lolitky 03:13:26.1 0
390.MB129.Lukeš JanCarla 03:14:36.7 0
391.ZA18.Truhlářová KateřinaMoravská Třebová 03:14:52.4 0
392.MB130.Kočí JaroslavVelká nad Veličkou 03:14:56.7 0
393.MD27.Mazánek JiříMoravec pekárny 03:15:12.5 0
394.MD28.Keprt JanFamily Frost 03:15:56.6 0
395.MC85.Hřivnáč LubomírTepelná čerpadla IV 03:16:03.1 0
396.MB131.Bouška Ondřej 03:16:16.7 0
397.MD29.Moravec VladimírMoravec pekárny 03:16:30.7 0
398.MA99.Semrád JiříCertas 03:16:34.1 0
399.MD30.Hofschneider VladimírOlomouc 03:16:35.7 0
400.MC86.Křížek JosefMelites 03:17:26.1 0
401.MD31.Michálek František 03:17:27.7 0
402.MC87.Berezňák MilanJapek 03:17:41.2 0
403.ZB3.Paloncýová MariaKlub vytrvalostních sportů 03:18:05.0 15
404.MB132.Hudeček Nikola 03:18:19.9 0
405.MD32.Vlk MiroslavCykloklub Rampušák 03:18:40.2 0
406.MC88.Vlachinský ZdeněkBranopac CZ 03:18:45.1 0
407.MC89.Zýbal AntonínBranopac CZ 03:19:12.4 0
408.MD33.Rýznar JosefCykloklub Rampušák 03:19:36.8 0
409.MB133.Blažek JanAlimpek 03:20:48.7 0
410.ZJ4.Konečná ZuzanaReno Ivančice 03:20:49.1 13
411.MB134.Pejzl MartinTriSK Olomouc 03:20:56.8 0
412.MD34.Žouželka JaroslavCykloklub Morava 03:21:34.4 0
413.MC90.Šulc IvanCertas 03:23:00.4 0
414.ZB4.Uhlířová AlenaPřerov 03:23:49.2 13
415.MD35.Bohuslav Caha 03:25:23.7 0
416.MB135.Svoboda MarekMelites 03:25:24.5 0
417.ZA19.Vraštilová AndreaOlomouc 03:25:32.4 0
418.ZA20.Liberdová PetraHlubočky 03:25:32.5 0
419.MD36.Fučík Zdeněk 03:25:37.6 0
420.MC91.Stadlbauer PetrLitovel 03:25:58.0 0
421.MB136.Vepřek MilanLitovel 03:25:59.8 0
422.MB137.Zavadil MilanAlimpek 03:26:32.1 0
423.MB138.Gábriš Peter 03:27:04.3 0
424.ZB5.Dohnálková DanaCyklo Přílepy 03:27:05.7 12
425.MA100.Zajíc LukášHostinné 03:33:17.0 0
426.MC92.Kubík PetrHostinné 03:33:17.2 0
427.MD37.Šuba JosefDolany 03:34:31.0 0
428.MJ32.Kádek LászlóMaMa-Trek Komárno 03:34:36.0 0
429.MC93.Flášar JiříHradní páni 03:36:07.1 0
430.MC94.Kádek LászlóMaMa-Trek Komárno 03:37:05.2 0
431.MB139.Deisler GerhardMaMa-Trek Komárno 03:37:05.3 0
432.MB140.Špičák LiborPraha 03:45:58.7 0
433.MC95.Grepl VincencMadt Sport Klapka 03:46:22.3 0
434.MC96.Kýra Jindřich 03:47:15.8 0
435.MC97.Pospíšil MiloslavSulko 03:47:50.1 0
436.ZA21.Mošová ŠárkaOpava 03:50:39.6 0
437.MA101.Pavlík JaroslavAlimpek 03:51:59.4 0
438.MB141.Beneš Tomáš 03:55:36.9 0
439.MA102.Sikora David 03:55:37.5 0
440.MB142.Zbořil TomášSlušnej oddíl 03:58:21.3 0
441.MB143.Kujevský Pavel1.FC Mošting 04:00:39.2 0
442.MA103.Wagner Petr1.FC Mošting 04:02:13.5 0
443.MD38.Kubeš VladimírPfahnl Backmittel 04:10:56.5 0
444.ZB6.Hladká IvanaCykloklub Morava 04:18:47.4 11
445.MB144.Dušek DavidČeská Třebová 04:37:04.6 0
446.ZB7.Dušková DagmarČeská Třebová 04:37:04.6 10
 MB Pospíšil PetrŠóral bike DNF  
 MA Beneš RadekŠtěpánkovice DNF  
 ZA22.Pospíšilová MarkétaŠóral bike DNF 0