2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2007 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie:
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B   Juniorky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Berger TomášCarla 01:48:33.7 20
2.MA2.Kovář Tomáš1.FC Mošting 01:48:51.1 17
4.MA3.Mlodynia LukaszBrzeg 01:51:05.7 15
6.MA4.Marvan JanMerida Biking Team 01:53:46.5 13
14.MA5.Jakubech JaroslavPekáreň Brojo 01:56:47.1 12
16.MA6.Svěntý RadekInsportline 01:57:30.6 11
17.MA7.Špak MichalCyklo Kaňkovský 01:57:35.3 10
19.MA8.Volenský JosefCC Choceň 01:58:36.7 9
22.MA9.Viščor DavidHaPe Brno 01:59:56.8 8
23.MA10.Válek AdamOn road racing team 01:59:58.5 7
24.MA11.Žák IvoProxima 02:00:18.0 6
29.MA12.Konečný JanCyklo Kaňkovský 02:01:45.3 5
32.MA13.Kusý RichardOmega Martin 02:03:06.8 4
33.MA14.Liberda MilanCyklo Kaňkovský 02:03:17.9 3
35.MA15.Plch TomášCyklosport M.Rella 02:03:56.7 2
36.MA16.Cedidla OndřejLesaffre Česko 02:04:05.9 1
45.MA17.Šustr JiříMaxidek Cannondale 02:06:49.8 0
46.MA18.Kašparů JanVaradero 02:06:50.4 0
47.MA19.Wolf JiříCyklo sport Stratílek 02:07:06.0 0
48.MA20.Chlebníček JiříCykloklub Morava 02:07:08.6 0
49.MA21.Gröger Martin 02:07:32.1 0
50.MA22.Zlámal JosefCyklo Kaňkovský 02:07:33.6 0
73.MA23.Cigler JakubBike 2000 02:10:55.7 0
75.MA24.Koutný ČestmírOlomouc 02:11:29.0 0
77.MA25.Sekerka KarelS-Team Olomouc 02:11:48.4 0
80.MA26.Medek MiroslavDolany 02:12:12.7 0
88.MA27.Kubát ZdeněkMystic Bike Prostějov 02:13:24.8 0
90.MA28.Burda OndřejCykloklub Morava 02:13:51.2 0
91.MA29.Bačík Petr2K bike club Odry 02:13:53.3 0
92.MA30.Mahr Kamil 02:14:04.3 0
95.MA31.Stein MartinBike One 02:14:56.2 0
100.MA32.Zlámal TomášSK Piranha Bike 02:16:05.3 0
111.MA33.Žahourek MartinProxima 02:17:52.1 0
112.MA34.Němec MiroslavWitzenmann Opava 02:18:18.3 0
116.MA35.Havlíček PetrLazy Swines 02:18:35.9 0
118.MA36.Zapletal RomanKladky 02:19:01.9 0
129.MA37.Gočaltovský Martin 02:20:51.7 0
136.MA38.Kapoun Pavel 02:22:16.2 0
140.MA39.Kuk MilanCarla 02:22:48.0 0
142.MA40.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 02:23:29.2 0
143.MA41.Keprt JanFrýsport 02:23:30.8 0
145.MA42.Skála JiříRádio Haná 02:23:44.4 0
147.MA43.Suchánek PetrSulko 02:23:57.4 0
148.MA44.Vít OndřejHaPe Brno 02:24:33.7 0
152.MA45.Prchal VáclavOlomouc 02:25:38.0 0
160.MA46.König JiříCykloklub Morava 02:26:56.7 0
166.MA47.Nemrava IvoCyklo Kaňkovský 02:27:59.3 0
171.MA48.Ferianček JanCyklo Kaňkovský 02:28:07.2 0
172.MA49.Zapletal MartinŠternberk 02:28:19.2 0
174.MA50.Všetula MichalVnorovy 02:28:21.1 0
178.MA51.Žižlavský MartinBělkovice-Lašťany 02:29:23.5 0
183.MA52.Spurný David 02:30:08.1 0
184.MA53.Nemrava PetrVápenka Vitošov 02:30:13.9 0
185.MA54.Glogar Daniel 02:30:14.1 0
186.MA55.Řehák ZdenekLesaffre Česko 02:30:23.1 0
189.MA56.Kamenský Radek 02:30:39.4 0
190.MA57.Šenk Ondřej 02:30:50.1 0
201.MA58.Staš Martin 02:32:06.7 0
203.MA59.Ševčík RadekJantaři 02:32:38.3 0
204.MA60.Pazourek KamilŠumperk 02:32:39.4 0
205.MA61.Smékal MilanCyklo TJ Písečná 02:32:48.1 0
212.MA62.Koutný JičíZábřeh 02:34:03.5 0
215.MA63.Lata JiříRetech Team 02:34:28.5 0
236.MA64.Klein SvatoplukCykloklub Morava 02:38:12.9 0
239.MA65.Pyszko OldřichKarviná 02:38:50.6 0
240.MA66.Frkal RadekBike One 02:39:01.2 0
242.MA67.Blahák Tomᚊumvald 02:39:44.1 0
243.MA68.Alán MarekSK Salith Sumtex Šumperk 02:40:00.9 0
248.MA69.Kristek OndřejZábřeh 02:40:48.6 0
267.MA70.Hýbl OndřejRovensko 02:43:18.7 0
269.MA71.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk 02:43:24.5 0
271.MA72.Morozov OndřejAlimpek 02:43:25.5 0
272.MA73.Navara MilanBrno - Kohoutky 02:43:40.8 0
275.MA74.Moravec LukášMoravec pekárny 02:44:18.6 0
280.MA75.Baláš JanOlomouc 02:45:05.6 0
281.MA76.Blecha JakubKarviná 02:45:07.5 0
283.MA77.Král OndřejKunovice 02:45:57.9 0
284.MA78.Muzička LukášKrpál Opava 02:46:26.1 0
291.MA79.Šima MilanMTB Team Otrokovice 02:48:20.7 0
305.MA80.Smutný JanVnorovy 02:51:03.7 0
306.MA81.Vlachynsky AlešProxima 02:51:35.4 0
307.MA82.Schwarzer Emil 02:51:57.2 0
315.MA83.Štelbavský MilošCykloklub Morava 02:53:08.0 0
317.MA84.Urbášek LiborMelites 02:53:16.0 0
320.MA85.Kameník JanCykloklub Morava 02:53:34.2 0
321.MA86.Zavadsky EmilZábřeh 02:53:42.3 0
322.MA87.Jarmar RadekNemile 02:53:46.0 0
323.MA88.Slováček PavelVeselí nad Moravou 02:53:48.6 0
350.MA89.Šifl JakubBranopac CZ 02:59:08.9 0
352.MA90.Nečas DanielZábřeh 02:59:31.1 0
354.MA91.Obrusník JanTepelná čerpadla IV 03:00:53.2 0
361.MA92.Valenta Martin 03:03:52.7 0
365.MA93.Moša MichalOpava 03:04:55.5 0
369.MA94.Krátký RadimPfahnl Backmittel 03:07:21.9 0
372.MA95.Nastoupil MichalVápenka Vitošov 03:07:52.7 0
374.MA96.Nedvěd JakubDubicko 03:08:59.3 0
380.MA97.Frühauf Pavel 03:11:53.7 0
386.MA98.Besta LiborNemile 03:12:54.1 0
398.MA99.Semrád JiříCertas 03:16:34.1 0
425.MA100.Zajíc LukášHostinné 03:33:17.0 0
437.MA101.Pavlík JaroslavAlimpek 03:51:59.4 0
439.MA102.Sikora David 03:55:37.5 0
442.MA103.Wagner Petr1.FC Mošting 04:02:13.5 0
 MA Beneš RadekŠtěpánkovice DNF