2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2007 - výsledky: 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Mlynář ZdeněkMax Cursor 02:55:08.3 20
2.MA1.Fišnar JanScott Scania Team Kolín 03:02:33.1 20
3.MB2.Hekele EmilRádio Haná 03:07:24.2 17
4.MA2.Pilčík AdamPell's 03:09:36.5 17
5.MA3.Zitta PavelCykloteam Morava 03:17:50.4 15
6.MA4.Miček TomášCykloteam Morava 03:18:21.0 13
7.MB3.Vít PavelAxitDoldy 03:18:28.5 15
8.MB4.Janoš RudyContinental sport team 03:20:18.0 13
9.MB5.Švajda MartinDT Swiss 03:20:20.6 12
10.MB6.Jílek MartinCyklo Polách a syn 03:20:24.8 11
11.MC1.Hrubý PetrBikesport Šumperk 03:20:53.1 20
12.MB7.Valigura MartinCykloklub Morava 03:21:43.1 10
13.MB8.Orálek DušanCykloFort 03:24:03.0 9
14.MB9.Horák RenéCyklo TJ Písečná 03:25:55.8 8
15.MC2.Hons LiborHroubovice 03:26:00.6 17
16.MA5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 03:26:26.1 12
17.MC3.Čejka PetrCykloklub Morava 03:27:51.1 15
18.MA6.Kouřil LukášPell's 03:28:45.1 11
19.MB10.Vošický PavelDama Sport 03:28:47.3 7
20.MA7.Heinz TomášBike Sport servis Opava 03:29:42.3 10
21.MA8.Nétek RostislavCykloklub Morava 03:30:37.5 9
22.MB11.Pánek KamilHaPe Brno 03:30:45.5 6
23.MA9.Zaoral MarekCyklo Kaňkovský 03:30:49.9 8
24.MA10.Juráček PavelAcer Bike Team 03:31:03.5 7
25.MB12.Mosig UweSpedur 03:31:08.4 5
26.MB13.Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová 03:31:10.6 4
27.MB14.Vaňous JanFelt race team 03:31:31.1 3
28.MB15.Hynčica PetrBranopac CZ 03:31:38.0 2
29.MC4.Kráčmar LubomírSilný Team Uničov 03:31:44.4 13
30.MB16.Palguta RomanDarwin 03:32:34.8 1
31.MB17.Kadlčák RichardElem bike Zlín 03:32:43.1 0
32.MC5.Schindler ZbyněkSport Club Opava 03:33:15.9 12
33.MC6.Neumann PavelSki-OB Šternberk 03:34:23.5 11
34.MA11.Vitešník AdamBike sport Uničov 03:35:54.4 6
35.MC7.Sekerka KarelS-Team Olomouc 03:36:33.9 10
36.MB18.Beneš IvanBranopac CZ 03:36:50.3 0
37.MC8.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 03:37:17.8 9
38.MB19.Šamara MartinSundance Opava 03:37:32.0 0
39.MA12.Hauk MartinDolní Studénky 03:38:02.4 5
40.MB20.Rotter MichalCK Slovan Moravská Třebová 03:39:02.9 0
41.MA13.Miček RadomírCykloteam Morava 03:39:06.1 4
42.MB21.Prokeš RichardPustá Polom 03:39:49.8 0
43.MB22.Hrabal JaromírGT Kolín 03:40:43.6 0
44.MB23.Kopáč DavidMerida Biking Team 03:40:49.4 0
45.MA14.Knebel RadimVlcarna 03:41:47.1 3
46.MB24.Černý MartinBranopac CZ 03:42:17.2 0
47.MC9.Hons MilošHroubovice 03:42:21.5 8
48.MB25.Daněk MiroslavDammaBike Opava 03:42:27.1 0
49.MA15.Sedláček PetrSMD Šumperk 03:43:55.0 2
50.MC10.Liber VlastimilTepelná čerpadla IV 03:44:34.1 7
51.MA16.Bílý PetrProxima 03:45:02.3 1
52.MB26.Veselka OldřichAuthor Tufo Ti 03:46:15.8 0
53.MC11.Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová 03:47:05.0 6
54.MB27.Žváček MiroslavSilný Team Uničov 03:49:25.0 0
55.MA17.Závodník PetrChcial bym moc 03:49:35.4 0
56.MB28.Procházka MarekCyklo Polách a syn 03:49:47.7 0
57.MB29.Chytil Bronislav 03:51:04.8 0
58.MA18.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 03:51:29.5 0
59.MC12.Cajthaml JiříMaxidek Cannondale 03:51:35.7 5
60.MA19.Thomitzek FilipTepelná čerpadla IV 03:51:57.9 0
61.MD1.Homola MiroslavCykloklub Morava 03:52:04.7 20
62.MB30.Chrobok RichardDžoko Team 03:52:13.9 0
63.MC13.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 03:53:05.9 4
64.MB31.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná 03:53:44.7 0
65.MB32.Vaculík RadimContinental sport team 03:54:19.1 0
66.MC14.Krampla Tomáš 03:54:31.7 3
67.MA20.Hanulík VladanPardubice 03:54:43.9 0
68.MC15.Ježek JiříJDJ Team 03:55:28.7 2
69.MB33.Pohl TomášCyklo TJ Písečná 03:56:11.9 0
70.ZA1.Hoppová LucieTepelná čerpadla IV 03:56:33.1 20
71.MB34.Koleňák VlastimilManiac Pedals 03:56:34.4 0
72.MC16.Elsner IvoSMD Šumperk 03:57:34.3 1
73.MC17.Škoda MilanRedpoint Pearl Izumi 03:59:11.4 0
74.MB35.Winkler JanBike Sport servis Opava 03:59:17.7 0
75.ZA2.Válková LenkaVortex Bike Team 03:59:29.7 17
76.ZB1.Šmoldasová JitkaC.A.C Šumperk 04:01:02.6 20
77.MB36.Dostál OndřejSK Black Street 04:01:40.8 0
78.MD2.Václavek JiříSki-OB Šternberk 04:02:16.9 17
79.MD3.Brückner IvanMTB Bohdíkov 04:02:43.6 15
80.MA21.Friedel JanMarathon Team Klimkovice 04:03:11.7 0
81.MB37.Hansgut RudolfTriSK Olomouc 04:03:49.2 0
82.MD4.Sikora PetrSK Šafrata Bohumín 04:04:37.4 13
83.MA22.Holec LukášLesní kolaři Javorník 04:05:00.9 0
84.ZB2.Schneiderová BedřiškaCK Slovan Moravská Třebová 04:05:04.7 17
85.ZA3.Podvalská JanaApolloDoldy 04:06:56.2 15
86.MB38.Šalmík PavelDuko Rýmařov 04:07:52.8 0
87.MB39.Vodička Jan 04:09:37.8 0
88.MC18.Bednařík RostislavCT Hvozdná 04:09:48.4 0
89.MA23.Kousal LukášCykloklub Morava 04:11:13.3 0
90.MC19.Neumann MilanCirlibaba 04:11:13.3 0
91.MC20.Solař DušanEdie Team Vsetín 04:11:52.9 0
92.MC21.Kučera RadomilDurativa 04:12:06.7 0
93.MD5.Vidlák LubomírPell's 04:12:14.7 12
94.MC22.Minařík MartinTTC Olomouc 04:12:15.0 0
95.MC23.Tychtl MiroslavACK Kyjov-Boršov 04:12:21.1 0
96.MC24.Vrbka Roman 04:14:14.2 0
97.MB40.Nesporý JanStrhaný haksny 04:14:14.2 0
98.MC25.Paloncý PavelKlub vytrvalostních sportů 04:14:41.9 0
99.MC26.Urbášek JiříGoofy Ociz Team 04:16:08.7 0
100.MB41.Krňávek VojtěchCirlibaba 04:20:01.2 0
101.ZB3.Sovadinová SoňaTrob Racing Team 04:20:42.0 15
102.MC27.Jakeš AlešZáchranná služba Zábřeh 04:22:53.0 0
103.MC28.Kundrata JanACK Kyjov-Boršov 04:24:30.2 0
104.MA24.Lukáš JakubKotrmelec bike team 04:25:30.8 0
105.MD6.Hastík Jiří 04:25:42.9 11
106.MC29.Lipták Roland 04:25:44.8 0
107.MC30.Nováček Pavel 04:25:50.6 0
108.MA25.Hansmann PavelHervis 04:28:22.9 0
109.MA26.Procházka LukášLesní kolaři Javorník 04:28:27.3 0
110.MC31.Klíma FrantišekAD Pemap Brodek 04:29:33.5 0
111.MB42.Vavrečka Lumír 04:29:45.2 0
112.MA27.Šváb JiříCykloklub Morava 04:31:23.8 0
113.MD7.Grzempa GrzegorzMTB Maribex 04:31:37.8 10
114.MD8.Janků ZdeněkRak Janco 04:32:06.3 9
115.ZA4.Gieselová PavlínaCykloklub Morava 04:32:46.4 13
116.MA28.Hladký MiroslavCykloklub Morava 04:34:08.9 0
117.MD9.Kubín DanielHoral Šumperk 04:38:24.6 8
118.MC32.Zálešák AntonínManiac Pedals 04:38:45.7 0
119.MB43.Kolář VladimírCT Hvozdná 04:38:58.6 0
120.MC33.Metelka AugustinMTB Otrokovice 04:39:33.1 0
121.MB44.Štefánek PetrManiac Pedals 04:40:23.8 0
122.MD10.Boreček TomášDatasw 04:41:17.4 7
123.MA29.Musil ŠtěpánTJ Sokol Písečná u Žamberka 04:45:32.3 0
124.MD11.Slach Zdeněk 04:45:37.1 6
125.MC34.Rizman RadovanOmega Martin 04:45:54.9 0
126.ZA5.Metzlová BarboraCirlibaba 04:46:02.9 12
127.ZB4.Zapletalová BlankaCirlibaba 04:48:23.6 13
128.MC35.Dudík Lubomír 04:53:45.7 0
129.MA30.Surovík Václav 04:56:06.7 0
130.ZB5.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:56:25.9 12
131.MD12.Škop VladimírVíno Karabina 05:08:30.2 5
132.MB45.Ježek BřetislavOmega Martin 05:08:48.1 0
133.MC36.Kusý ĽubošOmega Martin 05:08:48.3 0
134.MC37.Unar ZbyněkZábřeh 05:09:00.8 0
135.MC38.Hrabal VladimírGT Dlouhá Loučka 05:25:51.8 0
136.MC39.Kotassek ZdeněkDementteam 05:28:41.7 0
137.MA31.Manek JanChuck Norris Fans 05:34:17.5 0
138.MB46.Maks JiříChuck Norris Fans 05:34:17.5 0
 MA Chytrý Ondřej-1DNF  
 MB Drexler JiříNezkušené Lolitky-1DNF  
 MB Klestil LadislavNezkušené Lolitky-1DNF  
 MB Patrmann TomášNezkušené Lolitky-1DNF  
 MB Frélich PavelNezkušené Lolitky-1DNF  
 MB Hyneček RomanMTB Team Otrokovice-2DNF  
 MB Skyba ZdeněkMTB Team Otrokovice-2DNF  
 MA Rýznar MarekCykloklub Rampušák-2DNF  
 MB Vyhnal František-2DNF  
 MB Gebel PetrSport Club Opava-2DNF  
 MC Štěpánek PetrCK Slovan Moravská Třebová-2DNF  
 MD Derunov OldřichDevoss-2DNF  
 MA Dvouletý Richard-2DNF  
 MA Mindek TomášMarathon Team Klimkovice-2DNF