2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Svatá Trojice bikemaraton 2007 - výsledky: 55 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB,MJ
Délka: 55 km
Čas: 10:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Starší žáci   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Najser TomášBike One 2:25:02 20
2.MJ1.Lacina Jaroslav2K bike club Odry 2:32:52 20
3.MB1.Kohout TomášSporton Šumperk 2:32:53 20
4.MJ2.Tomek JosefTJ Bohumín Kolík 2:36:12 17
5.MA2.Konečný JanCyklo Kaňkovský 2:36:20 17
6.MB2.Kulík VladislavCykloklub Morava 2:36:27 17
7.MJ3.Solanský Radek2K bike club Odry 2:36:35 15
8.MJ4.Horký DavidCaska Invest Zábřeh 2:36:59 13
9.MB3.Janíček PetrCyklo Kaňkovský 2:38:35 15
10.MA3.Liberda MilanCyklo Kaňkovský 2:43:07 15
11.MB4.Pohl TomášCyklo TJ Písečná 2:44:08 13
12.MJ5.Hlavsa TomášBike Team Zlaté Hory 2:44:10 12
13.MJ6.Machala JanCyklo TJ Písečná 2:44:53 11
14.MA4.Nétek RostislavCykloklub Morava 2:45:20 13
15.MB5.Lepka TomášProxima 2:46:29 12
16.MJ7.Mazák TomášSilný Team Uničov 2:46:30 10
17.MC1.Petřek LiborValaští Bajkeři Superior 2:46:55 20
18.ZA1.Ševčíková JanaBike One 2:47:45 20
19.MA5.Unzeitig MartinCykloklub Morava 2:48:07 12
20.MA6.Vicenec ArturDama Sport 2:49:47 11
21.MJ8.Orság OndřejSportservis 2:49:50 9
22.MA7.Cedidla OndřejLesaffre Česko 2:51:16 10
23.MJ9.Petřek MarcelValaští Bajkeři Superior 2:52:06 8
24.MJ10.Hlavsa RadekBike Team Zlaté Hory 2:53:45 7
25.MA8.Cink DanielCyklo Polách a syn 2:54:51 9
26.MB6.Halanič JosefHalfa Bike Team 2:58:10 11
27.MC2.Vašíček MiloslavŠternberk 2:58:45 17
28.MJ11.Směšný JanSki Snow Surf Sport 2:58:54 6
29.MC3.Konvalinka JosefBike 04 3:00:28 15
30.MC4.Kolář RobertSki Petříkov 3:01:06 13
31.MJ12.Vostrčil DavidKrálíky 3:01:35 5
32.MB7.Voznička AdamSki Snow Surf Sport 3:03:20 10
33.MB8.Haltmar FrantišekBikers Heraus 3:05:12 9
34.MJ13.Fabián JakubKrálíky 3:05:27 4
35.MA9.Ferianček JanCyklo Kaňkovský 3:05:42 8
36.MA10.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 3:06:04 7
37.MA11.Diviš MichalFrýsport 3:07:03 6
38.MB9.Pekař PetrPaseka 3:07:10 8
39.MC5.Klein AntonínMTB Červená Voda 3:07:12 12
40.ZB1.Vojtíšková KamilaSki Snow Surf Sport 3:07:53 20
41.MS1.Athanasios MarkosBike Team Zlaté Hory 3:07:59 20
42.ZA2.Vostrejžová PavlaBrno 3:08:56 17
43.MB10.Vogel MichalLucky plus 3:09:42 7
44.MB11.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 3:10:02 6
45.MA12.Večeř MichalŠternberk 3:10:05 5
46.MC6.Petřík IvanSilný Team Uničov 3:11:14 11
47.MC7.Lehký MilanSK Donocykl 3:12:13 10
48.MA13.Havlíček PetrLazy Swines 3:12:45 4
49.MC8.Kučera PetrMTB Olšany 3:13:48 9
50.MB12.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 3:13:49 5
51.MB13.Vašíček BronislavBrno 3:14:52 4
52.MA14.Trčka OndřejSvitavy 3:15:21 3
53.MC9.Křivák PetrVemblödi 3:17:49 8
54.MD1.Batěk OldřichSki Snow Surf Sport 3:19:47 20
55.MC10.Novák JosefMTB Červená Voda 3:20:37 7
56.MC11.Überall LeoMTB Ondřejník 3:21:38 6
57.MA15.Vinkler TomášRaškov 3:23:13 2
58.MB14.Adam TomášCyklo Polách a syn 3:24:10 3
59.MB15.Hejtmánek JiříHS Jeseníky 3:26:08 2
60.MJ14.Smolík JiříSK Salith Sumtex Šumperk 3:26:15 3
61.MB16.Hastík DaliborSulko 3:27:31 1
62.MA16.Suchánek PetrSulko 3:27:44 1
63.MB17.Kulatý MartinSiemens 3:30:18 0
64.MD2.Suchánek LiborSulko 3:31:40 17
65.ZB2.Černošková HanaChallenger Bike Team 3:32:21 17
66.MA17.Smékal MilanCyklo TJ Písečná 3:33:46 0
67.MA18.Partyš MarekSvitavy 3:35:08 0
68.MB18.Boháč LubomírSulko 3:35:42 0
69.MB19.Mikes DavidProxima 3:36:54 0
70.MB20.Alán RomanŠumperk 3:37:12 0
71.MB21.Vepřek MartinŠumperk 3:37:13 0
72.ZA3.Schnaubeltová DanaSK Black Street 3:40:17 15
73.MB22.Uherka VlastimilSiemens 3:42:46 0
74.MJ15.Solník JanJestřebí 3:44:13 2
75.MS2.Durchánek JanCykloklub Morava 3:44:19 17
76.MB23.Kukač PetrSlatinice 3:46:59 0
77.MD3.Krejčí LadislavVHS Brno 3:47:52 15
78.MC12.Mazák ZdeněkTJ Sokol Hrabenov 3:48:16 5
79.MC13.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 3:49:06 4
80.MC14.Palich ZbyněkCykloklub Morava 3:58:05 3
81.ZB3.Mikešová ŠtěpánkaCyklo Kaňkovský 3:58:35 15
82.MC15.Solník JanJestřebí 4:06:41 2
83.MC16.Lisa OttoSilný Team Uničov 4:09:32 1
84.MB24.Čepa PetrMohelnice 4:15:38 0
85.MC17.Juříček ZdeněkBruntál 4:16:20 0
86.MB25.Zejfart KarelCykloklub Morava 4:19:34 0
87.MB26.Reichl ZdeněkZábřeh 4:26:17 0
88.MB27.Falta KarelHalfa Bike Team 4:30:52 0
89.MC18.Dombai ZdeněkJatky Zábřeh 4:50:08 0
 MB Pospíšil LeoSki Snow Surf Sport DNF  
 MB Trunečka ZbyněkBBB Mohelnice DNF  
 MJ Mádr JiříTC Sport Desná DNF  
 MB Čepa MartinBikesport Team Mohelnice DNF  
 MD Sedlář DrahomírDeshard DNF  
 MA Bílý PetrProxima DNF  
 MB Přikryl JanSki Snow Surf Sport DNF  
 MB Kunc PavelSki Petříkov DNF  
 MB Kubičík MartinMaxidek Cannondale DNF  
 ZA Vraštilová AndreaOlomouc DNF  
 MJ Mišák VojtěchPaseka DNF