2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Svatá Trojice bikemaraton 2007 - výsledky: 70 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 70 km
Čas: 10:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava 3:00:23 20
2.MB1.Vaňous JanFelt race team 3:18:05 20
3.MA2.Cigler JakubBike 2000 3:20:00 17
4.MA3.Pilčík AdamPell's 3:20:03 15
5.MB2.Krejčí VladislavCykloklub Morava 3:20:55 17
6.MA4.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 3:22:24 13
7.MB3.Planička RobertSilný Team Uničov 3:23:49 15
8.MB4.Pražák KamilDevoss 3:24:33 13
9.MB5.Fišnar JiříTC Sport Desná 3:29:18 12
10.MC1.Šťasta LiborBike 04 3:30:27 20
11.MB6.Horák RenéCyklo TJ Písečná 3:30:55 11
12.MB7.Vošický PavelDama Sport 3:31:20 10
13.MC2.Čejka PetrCykloklub Morava 3:31:42 17
14.MA5.Vitešník AdamBike sport Uničov 3:33:48 12
15.MB8.Valigura MartinCykloklub Morava 3:33:50 9
16.MA6.Kouřil LukášPell's 3:34:56 11
17.MC3.Malínek LuděkDama Sport 3:36:08 15
18.MB9.Šmíd MartinMichelin 3:36:58 8
19.MB10.Šlejhar PavelKouklas Team 3:37:13 7
20.MC4.Stuchlík PetrStalak Team 3:37:17 13
21.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 3:38:48 20
22.MD2.Běhal JiříCyklo Kaňkovský 3:39:46 17
23.MB11.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná 3:39:59 6
24.MB12.Šikl PetrKouklas Team 3:40:29 5
25.MB13.Horký LubomírCyklo Polách a syn 3:41:32 4
26.MB14.Pánek KamilDres.cz 3:45:41 3
27.MA7.Mazák LukášSK Piranha Bike 3:45:43 10
28.MB15.Rozinek FilipKouklas Team 3:45:52 2
29.MC5.Petružela MiroslavValaští Bajkeři Superior 3:47:16 12
30.MC6.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 3:48:10 11
31.MB16.Sedláček GambaAD Pemap Brodek 3:48:22 1
32.MC7.Cajthaml JiříMaxidek Cannondale 3:51:43 10
33.MA8.Koňarik DavidDama Sport 3:51:47 9
34.MC8.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 3:56:42 9
35.MA9.Hauk MartinDolní Studénky 3:57:07 8
36.MC9.Sekerka KarelS-Team Olomouc 3:57:36 8
37.MC10.Mlynář JiříMTB Ondřejník 3:58:01 7
38.MB17.Žváček MiroslavSilný Team Uničov 3:59:49 0
39.MD3.Homola MiroslavCykloklub Morava 4:01:40 15
40.MD4.Kuběnka OldřichSki Břidličná 4:03:44 13
41.MB18.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík 4:04:20 0
42.MD5.Pavelek FrantišekAlve MTB Veřovice 4:04:35 12
43.MD6.Krkoška JiříMTB Ondřejník 4:04:37 11
44.MA10.Kysilko FilipSki areál Šanov 4:04:47 7
45.MB19.Procházka MarekCyklo Polách a syn 4:06:43 0
46.MB20.Dostál OndřejSK Black Street 4:09:17 0
47.MB21.Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh 4:09:28 0
48.MD7.Brückner IvanMTB Bohdíkov 4:13:43 10
49.MB22.Konečný VladimírCyklo TJ Písečná 4:17:30 0
50.MA11.Brückner MiroslavHoral Šumperk 4:19:28 6
51.MB23.Bluma MartinCyklo TJ Písečná 4:19:44 0
52.MC11.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 4:20:02 6
53.MC12.Mazák JosefSilný Team Uničov 4:20:18 5
54.MD8.Mynář VáclavDatasw 4:20:50 9
55.MA12.Jorda RadekSSPK Olomouc 4:23:02 5
56.MC13.Neumann MilanCirlibaba 4:24:27 4
57.MD9.Axman JaroslavTroubelice 4:27:28 8
58.MC14.Plesník KarelCyklo Kaňkovský 4:28:24 3
59.MD10.Kubín DanielHoral Šumperk 4:36:09 7
60.MC15.Jakeš AlešZáchranná služba Zábřeh 4:36:22 2
61.MB24.Plesník PetrLes Nice 4:41:32 0
62.MD11.Vaida JiříOlomouc 4:42:03 6
63.MB25.Hecl MilošCyklo TJ Písečná 4:45:33 0
64.ZA1.Válková LenkaVortex Bike Team 4:48:12 20
65.ZA2.Gieselová PavlínaCykloklub Morava 4:53:54 17
66.MD12.Muroň HeinzHanušovice 4:56:30 5
67.ZB1.Komárková EvaCyklo Polách a syn 5:03:54 20
68.MD13.Smyček ČestmírŠumperk 5:21:57 4
69.MB26.Vraštil MiloslavKrálíky 6:06:20 0
 MA Urban PetrKrálíky DNF  
 MA Kaňkovský AloisCyklo Kaňkovský DNF  
 MA Tejkal VladimírCyklo Kaňkovský DNF  
 MB Kopecký MiroslavJablonné nad Orlicí DNF  
 MB Nosál PavelBikesport Team Mohelnice DNF  
 MA Kousal LukášCykloklub Morava DNF