2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Časovka na Senovou 2007 - výsledky: Časovka editovat

Vypsané kategorie: všichni od 13 let
Délka: 7 km
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Rodryč Michal 21:20 20
2.MA2.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 22:43 17
3.MB1.Krejčí VladislavCykloklub Morava 23:26 20
4.MB2.Janda JiříCyklo Polách a syn 23:35 17
5.MC1.Hrubý PetrCaska Invest Zábřeh 23:50 20
5.MB3.Valigura MartinCykloklub Morava 23:50 15
7.MB4.Hekele EmilRádio Haná 23:58 13
8.MB5.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 24:04 12
9.MC2.Vala MartinRýmařov 24:15 17
10.MB6.Planička RobertSilný Team Uničov 24:20 11
11.MA3.Koňarik DavidDama Sport 24:24 15
12.MJ1.Horký DavidCaska Invest Zábřeh 24:42 20
13.MJ2.Mádr JiříTC Sport Desná 24:48 17
14.MB7.Vošický PavelDama Sport 25:08 10
15.MC3.Marada JosefCykloklub Morava 25:18 15
15.MB8.Horký LubomírCyklo Polách a syn 25:18 9
17.MJ3.Kautz Michal 25:22 15
18.MA4.Musil ŠtěpánTJ Sokol Písečná u Žamberka 25:23 13
19.MJ4.Mazák TomášTJ Šumperk 25:42 13
20.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 25:44 20
21.MC4.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 25:46 13
22.MB9.Kessler JiříCirlibaba 25:57 8
23.MJ5.Vostrčil DavidKrálíky 26:02 12
24.MB10.Paclík MartinCyklo Polách a syn 26:06 7
25.MA5.Mazák LukášSK Piranha Bike 26:08 12
26.MB11.Kulík VladislavCykloklub Morava 26:09 6
27.MD2.Mikulka JosefKSB Šumperk 26:13 17
28.MS1.Smolík MarekSK Salith Sumtex Šumperk 26:20 20
29.MC5.Eliáš JosefVíno Karabina 26:37 12
29.MA6.Zlámal TomášSK Piranha Bike 26:37 11
31.MJ6.Lacina Jaroslav2K bike club Odry 26:47 11
32.MJ7.Fabián JakubKrálíky 26:55 10
33.MJ8.Smolík JiříSK Salith Sumtex Šumperk 27:10 9
34.MB12.Procházka MarekCyklo Polách a syn 27:16 5
35.MA7.Kousal LukášCykloklub Morava 27:29 10
36.MD3.Homola MiroslavCykloklub Morava 27:47 15
37.MJ9.Linhart PetrDama Sport 28:16 8
38.MA8.Hauk MartinDolní Studénky 28:23 9
39.MC6.Petřík IvanSilný Team Uničov 28:26 11
40.MJ10.Směšný JanSK Salith Sumtex Šumperk 28:41 7
41.MS2.Hýbl JaroslavSki Klub Šumperk 28:52 17
42.MD4.Brückner IvanBohdíkov 29:04 13
43.MD5.Leicht JiříASPV Těchonín 29:12 12
44.MB13.Kopa MichalCyklo Polách a syn 29:22 4
45.MS3.Stejskal DavidÚstí nad Orlicí 30:13 15
45.MA9.Keprt JanSilný Team Uničov 30:13 8
47.MS4.Žváček MilanBBB Mohelnice 30:24 13
48.ZA1.Valouchová MarieCyklo Polách a syn 30:51 20
49.MB14.Hubáček Pavel 30:53 3
50.MC7.Mazák JosefTJ Šumperk 31:37 10
51.MJ11.Kamenec TomášSK Piranha Bike 31:45 6
52.MC8.Křivák PetrVemblödi 32:21 9
53.MD6.Pernica Pavel 34:29 11
54.MS5.Juhaniak OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 34:53 12
55.MS6.Durchánek JanCykloklub Morava 35:00 11
56.MD7.Pernica JosefPerpo Bludov 35:24 10
57.MC9.Lisa OttoSilný Team Uničov 36:16 8
58.ZB1.Leichtová ZdenkaASPV Těchonín 36:57 20
59.MB15.Mádr RenéVelké Losiny 37:04 2
60.MC10.Krmela FrantišekAZ Ekotherm 38:04 7
61.MC11.Nerušil RobertUničov 38:16 6
62.MB16.Hlásný František 40:58 1
63.ZB2.Mikešová ŠtěpánkaCyklo Kaňkovský 44:06 17
63.MS7.Mikeš JakubCyklo Kaňkovský 44:06 10
65.ZS1.Michalčáková AnnaMostkov 44:10 20
66.MS8.Marada FrantišekCykloklub Morava 45:52 9
67.MA10.Jirout Martin 63:18 7