2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2007 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 3 kola
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Hekele EmilZekof team 1:23:17 20
2.MB2.Krejčí VladislavCykloklub Morava 1:23:32 17
3.MA1.Hromádka IvoCyklo Kaňkovský 1:24:28 20
4.MB3.Fišnar JiříTC Sport Desná 1:27:24 15
5.MB4.Valigura MartinCykloklub Morava 1:27:25 13
6.MB5.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:27:26 12
7.MB6.Planička RobertSilný Team Uničov 1:27:27 11
8.MB7.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 1:28:07 10
9.MC1.Hrubý PetrCaska Invest Zábřeh 1:28:38 20
10.MA2.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:29:48 17
11.MB8.Kohout TomášVemblödi 1:30:29 9
12.MB9.Janíček Petr 1:31:47 8
13.MC2.Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O 1:31:49 17
14.MA3.Mazák LukášSK Piranha Bike 1:32:02 15
15.MA4.Jedlička Tomáš 1:32:47 13
16.MA5.Šváb JiříCykloklub Morava 1:33:08 12
17.MB10.Horák RenéCyklo TJ Písečná 1:33:15 7
18.MC3.Marada JosefCykloklub Morava 1:33:25 15
19.MC4.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:33:26 13
20.MB11.Horký LubomírCyklo Polách a syn 1:33:33 6
21.MC5.Čejka PetrCykloklub Morava 1:33:35 12
22.MB12.Štěpánek ZbyněkMaxidek Cannondale 1:34:22 5
23.MA6.Sekerka KarelS-Team Olomouc 1:35:12 11
24.MB13.Voznička AdamSki Snow Surf Sport 1:35:31 4
25.MB14.Paclík MartinCyklo Polách a syn 1:36:50 3
26.MA7.Kousal LukášCykloklub Morava 1:38:01 10
27.MB15.Kulík VladislavCykloklub Morava 1:38:01 2
28.MC6.Cajthaml JiříMaxidek Cannondale 1:38:01 11
29.MC7.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 1:38:23 10
30.MB16.Komárek JaroslavCirlibaba 1:38:47 1
31.MC8.Nisner IgorC.A.C Šumperk 1:39:13 9
32.MC9.Mazák JosefTJ Šumperk 1:39:19 8
33.MA8.Hauk MartinDolní Studénky 1:39:32 9
34.MB17.Procházka MarekCyklo Polách a syn 1:40:05 0
35.MA9.Machala JanCyklo TJ Písečná 1:40:32 8
36.MC10.Sekerka KarelS-Team Olomouc 1:41:21 7
37.MC11.Petřík IvanSilný Team Uničov 1:41:34 6
38.MB18.Kessler JiříCirlibaba 1:43:40 0
39.MA10.Bín TomášSK Piranha Bike 1:44:50 7
40.MC12.Novosad JanC.A.C Šumperk 1:45:14 5
41.MB19.Kopa MichalCyklo Polách a syn 1:45:15 0
42.MD13.Stöhr RadekSK Conti-RSC 1:46:11 4
43.MB20.Vogel MichalLucky plus 1:46:26 0
44.MA11.Matějíček Daniel 1:46:32 6
45.MC14.Doležal RudolfCykloklub Morava 1:46:35 3
46.MB21.Žváček MiroslavSilný Team Uničov 1:49:59 0
47.MB22.Hejtmánek Jiří 1:50:46 0
48.MA12.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk 1:50:47 5
49.MB23.Nesporý JanZábřeh 1:51:24 0
50.MC15.Neumann MilanCirlibaba 1:51:29 2
51.MB24.Přikryl JanSki Snow Surf Sport 1:54:37 0
52.MC16.Křivák PetrVemblödi 1:55:53 1
53.MA13.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 1:57:36 4
54.MC17.Plesník KarelCyklo Kaňkovský 1:58:07 0
55.MA14.Maier Lukáš 1:59:44 3
56.MC18.Krmela FrantišekAZ Ekotherm 2:00:26 0
57.MC19.Konopa MilanNový Malín 2:01:12 0
58.MB25.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná 2:04:56 0
59.MA15.Smékal MilanCyklo TJ Písečná 2:04:56 2
 MA Konečný JanCyklo Kaňkovský DNF  
 MB Maier PetrCirlibaba DNF  
 MC Barvínek PetrC.A.C Šumperk DNF  
 MC Krňávek PetrVelum Zábřeh DNF  
 MB Konečný VladimírCyklo TJ Písečná DNF  
 MA Dudík JaroslavŠvihsport team DNF  
 MC Šmoldas LuděkC.A.C Šumperk DNF  
 MC Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná DNF  
 MA Kechrt TomášCyklo Polách a syn DNF