2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Ramzovský bikemaraton 2014 - výsledky: 40 km editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MD, ZA, ZB
Délka: 40 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 1:52:36 30
2.MJ1.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport 1:52:55 30
3.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:54:00 30
4.MJ2.Fláma TomášEkofarma Křížov 1:58:17 25
5.MJ3.Navařík RobertNava sport 1:59:48 21
6.MC1.Krč TomášKTM Šumperk 2:01:18 30
7.MJ4.Bednarský VojtěchTNF bike team 2:01:40 18
8.MB2.Fišnar JiříTC Sport Desná 2:03:17 25
9.MA2.Fus MartinStevens Bolatice 2:03:39 25
10.MC2.Navařík RobertNava sport 2:04:23 25
11.MB3.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:04:41 21
12.MA3.Hladiš DavidTNF bike team 2:05:23 21
13.MJ5.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 2:05:36 16
14.MC3.Pospíšil PetrOn road racing team 2:06:19 21
15.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 2:06:38 18
16.MA4.Borák MartinIn-Life Cycling Team 2:07:32 18
17.ZA1.Czeczinkarová JanaBig Shock Team 2:07:51 30
18.MJ6.Dostál JakubStevens Bikes - Emilio Sport 2:08:10 15
19.MJ7.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 2:12:15 14
20.MB4.Sýkora PavelOpava 2:14:39 18
21.MJ8.Cink JanBT Kola Kaňkovský 2:15:57 13
22.MA5.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:16:12 16
23.MB5.Mazourek FrantišekOrel Bořitov 2:16:42 16
24.MC5.Horký LubomírCyklo Polách a syn 2:18:28 16
25.MJ9.Parma DominikBikesport Team Mohelnice 2:19:39 12
26.MA6.Slaný PavelJeseničtí orli 2:19:57 15
27.MD1.Kouřil JiříFitko Jeseník 2:20:03 30
28.MC6.Beneš PavelNava sport 2:21:15 15
29.MB6.König JiříCykloklub Morava 2:22:47 15
30.MD2.Steuer RadovanBike Sport Club Opava 2:24:23 25
31.MB7.Hudos MartinKlub vytrvalostních sportů 2:24:29 14
32.MD3.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team 2:27:18 21
33.MB8.Zachoval TomášOK Bag 2:32:07 13
34.ZA2.Kubínová KláraNovatop Ghost 2:34:14 25
35.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 2:34:17 30
36.MD4.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 2:34:46 18
37.MC7.Fláma MiroslavEkofarma Křížov 2:36:04 14
38.MB9.Zlámal TomášProxima 2:36:18 12
39.MC8.Kubín Jiří 2:37:46 13
40.MA7.Marcin TomášHolešov 2:41:20 14
41.MC9.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 2:44:01 12
42.MC10.Doležel JaromírRanč Hranice 2:45:27 11
43.MD5.Polách MilanPostřelmov 2:47:35 16
44.MB10.Dostál OndřejLazy Swines 3:05:04 11
45.MC11.Fabián ZdeněkNáchod 3:14:47 10
46.ZA3.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín 3:25:17 21
47.MD6.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 3:26:09 15
48.MD7.Fuchs VladimírOpava 3:34:52 14
49.MC12.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 3:41:41 9
50.MA8.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz DNF  
51.MA9.Pavlík VáclavGalaxy Team Hranice DNF  
52.MA10.Janků MartinToyota Dolák MTB DNF  
53.ZA4.Fidlerová IvaBruntál DNF  
54.ZB2.Chlubnová LenkaOlomouc DNF