2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2011 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie: Junioři a juniorky
Délka: 50 km
Čas: 11:05
29°C jasno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB Kowal MariuszBDC Team 01:42:50.5  
2.MC Krč TomášLanškroun 01:52:23.3  
3.MA Oslizlo JiříNovatop Lapierre 01:52:31.8  
4.MJ1.Babiánek DavidSKC Prostějov 01:52:43.0 20
5.MB Špiler StanislavCK PeMaP Přerov 01:52:55.1  
6.MA Válek AdamDrásal Team Holešov 01:52:58.7  
7.MB Kadlčák RichardElem bike Zlín 01:53:20.2  
8.MB Smrkta Ladislav 01:53:44.7  
9.MB Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 01:54:12.0  
10.MA Krause DavidCykloservis Petr 01:56:13.1  
17.MJ2.Dovrtěl DavidCyklo Žopy 01:59:33.4 17
19.MB Unzeitig MartinCykloklub Morava 02:00:12.5  
28.MJ3.Závrbský LadislavTrob Racing Team 02:06:43.2 15
31.MC Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 02:06:48.6  
45.MJ4.Janda JanCK PeMaP Přerov 02:11:26.4 13
48.MJ5.Holinka DavidNemile 02:12:05.9 12
49.MJ6.Hilšer MiroslavOlomouc 02:12:08.6 11
72.MJ7.Hladiš DavidCykloklub Morava 02:16:51.1 10
74.MJ8.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 02:17:23.4 9
78.MB Trunečka ZbyněkSporton Šumperk 02:18:51.4  
90.MA Borák MartinCyklo Polách a syn 02:20:29.3  
93.MJ9.Oravec PetrMiKo Cycles 02:21:48.6 8
97.MJ10.Horák FilipDubicko 02:23:15.5 7
102.MD Leicht JiříASPV Těchonín 02:24:39.0  
104.MJ11.Ondruška VojtěchFortex ski Moravský Beroun 02:25:37.0 6
115.MB Blaha JiříOknoplast 02:26:47.5  
125.MD Brückner IvanMTB Bohdíkov 02:29:41.5  
147.ZA1.Rotterová AnetaTřebařov 02:35:04.4 20
152.MJ12.Hotový MichalCyklo Polách a syn 02:35:29.4 5
172.MA Nétek RostislavCykloklub Morava 02:40:25.6  
179.MD Kukula ZdeněkVíno Karabina 02:41:30.2  
180.ZA2.Kukulová MartinaCyklo Polách a syn 02:41:30.9 17
184.MJ13.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský 02:43:52.4 4
202.MJ14.Tempír TomášDekhome Cannondale 02:49:10.4 3
203.MJ15.Schwab Václav 02:49:10.4 2
209.MB Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 02:51:14.2  
230.MD Keprt JanSK Nadoraz 02:58:42.1  
235.MJ16.Zednik VítězslavRaFaMaZ 03:00:15.4 1
257.MC Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 03:07:22.9  
261.MB Jílek MartinLeština 03:10:00.0  
296.MJ17.Badal TomášVašíček pekařství a cukrářství 03:48:11.4 0
 MJ Urbášek KvětoslavVašíček pekařství a cukrářství DNF