2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2010 - výsledky: 30 km editovat

Vypsané kategorie: děti do 15 let
Délka: 30 km
Čas: 11:00
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
2.MS1.Molák FilipMTB Chřiby 01:28:07.3 20
3.ZS1.Kneblová EditaBike Pro Racing ValMez 01:29:49.8 20
4.MM1.Zeťák MichaelBike Pro Racing ValMez 01:30:47.3 20
5.MM2.Herman OndrejBike Pro Racing ValMez 01:31:16.8 17
7.MS2.Hotový MichalCyklo Polách a syn 01:32:41.4 17
8.MM3.Novák RadekTěšetice 01:33:38.0 15
10.MM4.Solař KryštofBike Pro Racing ValMez 01:33:44.0 13
11.ZM1.Kozelská PetraBike 2000 01:33:56.5 20
13.ZS2.Kukulová MartinaCyklo Polách a syn 01:34:39.0 17
14.MS3.Hruška TomášUfo Bike 01:39:19.7 15
15.MS4.Hladiš DavidCykloklub Morava 01:39:23.2 13
18.MM5.Jílek OndřejCyklo Polách a syn 01:41:09.4 12
20.MS5.Sovadina MartinCyklo Žopy 01:41:44.1 12
21.ZM2.Olivová SašaBike 2000 01:42:24.9 17
22.MS6.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 01:42:25.8 11
24.MS7.Bystroň VilémBike Pro Racing ValMez 01:43:16.9 10
32.MM6.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice 01:47:02.1 11
33.MS8.Maček JakubSlušnej oddíl 01:48:00.6 9
35.MM7.Bárta TomášBikesport Team Mohelnice 01:49:04.0 10
38.MS9.Hejtmánek MarekC.A.C Šumperk 01:51:27.7 8
43.ZS3.Lahová BarboraBT Kola Kaňkovský 01:53:56.6 15
44.MS10.Prudil OndřejLazinov 01:54:03.3 7
49.MM8.Valigura JiříTJ Cyklistika Uničov 01:57:09.0 9
60.ZM3.Holinková RadkaRodak 02:05:57.4 15
65.ZP1.Bubeníčková BarboraŠternberk 02:07:30.4 20
68.MM9.Macek JanSlušnej oddíl 02:10:09.6 8
69.MM10.Václavek MartinRodak 02:11:39.3 7
80.MS11.Marada VáclavCykloklub Morava 02:19:14.9 6
82.ZS4.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice 02:21:44.9 13
88.MS12.Kotas AdamBystřice pod Hostýnem 02:26:32.8 5
89.ZM4.Závrbská MagdalenaPřílepy 02:28:39.3 13
92.ZS5.Mynářová LucieTriSK Olomouc 02:29:25.7 12
98.ZS6.Jakubová DominikaOlomouc 02:38:49.6 11
99.MP1.Kaplan MartinBikesport Team Mohelnice 02:40:17.8 20
101.ZS7.Tomášková KateřinaPetrov 02:40:36.0 10
102.MP2.Bureš ŠtěpánCykloklub Morava 02:41:08.0 17
104.ZS8.Zejfartová AdélaCykloklub Morava 02:41:10.7 9
111.ZS9.Ulbrichtová VandaOpava 03:18:07.7 8
112.ZM5.Brigulová TerezaRaFaMaZ 03:18:08.9 12
113.MP3.Nesporý ŠimonSK Nadoraz 03:28:06.8 15
 MS Sedmera DanielZábřeh DNF  
 MM Plesník KristiánBT Kola Kaňkovský DNF  
 MP Stoček BrunoBike 2000 DNF