2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Karpatský Pedál 2010 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie: všichni od 16 let
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kašpar RomanMTB Ondřejník 1:58:45.28 20
2.MB1.Kučera VladimírVolvo auto Hase 1:59:30.38 20
3.MC1.Kubíček MartinBlansko 2:00:03.27 20
4.MB2.Hertl PeterH-Triatlon Team Skalica 2:01:18.51 17
5.MB3.Kučera PetrV P KTM cyklosport 2:02:25.32 15
6.MA2.Bordovský JanSK Valašské království 2:03:17.19 17
7.MB4.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc 2:03:17.63 13
8.MB5.Hargaš PetrDolné Srnie 2:03:17.20 12
10.MC2.Červenka PavelDT Swiss 2:04:38.16 17
11.MB6.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:05:29.03 11
12.MB7.Ovesný PavelValašské Klobouky 2:06:29.24 10
13.MB8.Trňáček PavelSPAPaP 2:06:36.57 9
14.MA3.Petříček TomášBike Triatlon Morkovice 2:06:49.01 15
15.MB9.Čížek TomášTrenér a Gazela 2:07:03.25 8
16.MA4.Holík RadovanToyota Dolák HZ Cyklo 2:08:47.84 13
17.MB10.Fryštacký PavelSK Valašské království 2:09:05.34 7
18.MB11.Kadlčák RichardElem bike Zlín 2:09:08.23 6
19.MB12.Václavík PavelOknoplast 2:10:19.84 5
20.MA5.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:10:27.16 12
21.MB13.Tomčal RomanDádabike 2:10:34.79 4
22.MB14.Švajda MartinDT Swiss 2:10:49.91 3
23.MB15.Gryc PřemyslHakr Brno 2:10:55.12 2
24.MA6.Ohlídal MichalMTB Chřiby 2:11:36.87 11
25.MA7.Vaculík RostislavOD Morava Holešov 2:12:17.21 10
26.MB16.Janoš RudyLos playboys 2:12:30.58 1
27.MC3.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský 2:16:26.82 15
28.MB17.Varhaník PavolAsper 2:16:27.33 0
29.MB18.Zlámal TomášProxima 2:18:09.78 0
30.MA8.Drkal DaliborSlavkov u Brna 2:18:26.83 9
31.MC4.Petrůj PavelAgnesi MTB Team 2:18:36.09 13
32.MB19.Petřík JiříSSCK 2:18:49.11 0
33.MB20.Žák IvoProxima 2:19:16.34 0
34.MA9.Juráš PavolMyjava 2:19:45.25 8
35.MB21.Handl TomášBT Kola Kaňkovský 2:21:12.24 0
36.MB22.Petrovič RadoslavElektroinstal Nové Mesto n/V. 2:21:18.39 0
37.MB23.Kudláč MarekX live Zlín 2:21:58.18 0
38.MC5.Lihan MarekPower Sport plus 2:22:22.41 12
39.MA10.Bucňák OndřejCyklo MXM Hulín 2:22:36.88 7
40.MB24.Salajka IvoHodonín 2:23:20.08 0
41.MB25.Doležel JaroslavBike Team Sazovice 2:23:31.62 0
42.MA11.Lekeš JanUherský Ostroh 2:24:08.16 6
43.ZA1.Grycová EvaHakr Brno 2:24:41.65 20
44.MB26.Petřík ZdeněkKrnov 2:25:38.29 0
45.MB27.Dulava LukášOstrava 2:26:54.62 0
46.MA12.Klement JiříMTB Chřiby 2:27:46.32 5
47.MJ1.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský 2:29:45.08 20
48.MB28.Komárek RomanH-Triatlon Team Skalica 2:30:48.31 0
49.MC6.Bravenec JiříCK Jih 2:32:09.60 11
50.MA13.Zajden MartinH-Triatlon Team Skalica 2:32:12.94 4
51.MA14.Michalec FilipMíškovice 2:32:40.69 3
52.ZB1.Petrůjová BohumilaAgnesi MTB Team 2:33:04.56 20
53.MB29.Miklík PavelBike Team Sazovice 2:33:42.87 0
54.MC7.Sláma RichardPBV MTB Team Brno 2:33:57.63 10
55.MB30.Hynčica PetrCyklo centrum Hodonín 2:34:14.93 0
56.MB31.Rašták JaroslavCannondale maniac Kyjov 2:34:18.50 0
57.MB32.Měřil JaromírMachová 2:35:04.12 0
58.MD1.Hertl PeterH-Triatlon Team Skalica 2:36:03.11 20
59.MA15.Holášek MarekSK Valašské království 2:37:34.25 2
60.MD2.Trojek KarelOknoplast 2:37:37.19 17
61.MA16.Helísek RomanStrážnice 2:37:50.52 1
62.MD3.Kučera RadomilDurativa 2:38:56.56 15
63.MA17.Hron JiříHMS Polešovice 2:39:38.19 0
64.MB33.Konečný IgorStaré Město 2:39:44.92 0
65.MC8.Jurček JaroslavManiac Pedals 2:40:14.46 9
66.MB34.Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk 2:40:54.00 0
67.MA18.Vitešník AdamBike sport Uničov 2:41:22.18 0
68.MB35.Jagoš MiroslavŠtatl 2:41:33.40 0
69.MA19.Rumíšek JanManiac Pedals 2:41:34.90 0
70.ZA2.Babulíková SilvieAgnesi MTB Team 2:42:03.88 17
71.MB36.Brhel TomášKyjov 2:42:43.62 0
72.MC9.Ravas AndrejH-Triatlon Team Skalica 2:43:28.72 8
73.MC10.Jurča JánMyjava 2:43:38.71 7
74.MJ2.Škopík JakubVeselí nad Moravou 2:44:33.12 17
75.MB37.Paták MichalMysličovice 2:44:36.30 0
76.MC11.Jurča PavelNapajedla 2:45:02.19 6
77.MA20.Divila AdamTJ Slovan Luhačovice 2:45:20.94 0
78.MC12.Krhovský BohumilUherské Hradiště 2:45:40.61 5
79.MB38.Rosenmayer JiříBrno 2:45:48.98 0
80.MB39.Horka JozefCykloklub Oslavany 2:46:04.07 0
81.MA21.Miškeřík JosefLipov 2:46:45.31 0
82.MC13.Bucifal VáclavManiac Pedals 2:47:09.02 4
83.MA22.Hrančík DavidJuvacyklo team 2:49:30.69 0
84.MA23.Hycl TomášHodonín 2:49:31.27 0
85.MB40.Šalša MarekKyjov 2:50:03.63 0
86.MC14.Teplička OlegStará Turá 2:50:21.04 3
87.MB41.Blaha JiříOknoplast 2:51:31.44 0
88.MB42.Fric EvženTěmice u Hodonína 2:51:52.21 0
89.MA24.Sedlář PetrTJ Slovan Luhačovice 2:52:19.43 0
90.MB43.Paták KamilBike Team Sazovice 2:52:38.13 0
91.MD4.Slach ZdeněkDurativa 2:52:45.56 13
92.MD5.Valúch KarolH-Triatlon Team Skalica 2:53:09.00 12
93.MB44.Daniel IvanH-Triatlon Team Skalica 2:53:13.33 0
94.MD6.Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk 2:53:18.02 11
95.MA25.Jaroš VítězslavIdex 2:55:16.61 0
96.MA26.Machů JakubZlín 2:55:21.58 0
97.MB45.Benda BohumilKlub dobrého vína 2:56:02.98 0
98.MB46.Čepica MarekX live Zlín 2:57:53.03 0
99.ZA3.Koudelová LenkaSK Hasiči Hodonín 2:58:06.96 15
100.ZA4.Čížková LenkaTrenér a Gazela 2:58:09.30 13
101.MC15.Bednařík PavelCT Hvozdná 2:58:40.46 2
102.MJ3.Zálešák PatrikManiac Pedals 2:59:09.62 15
103.ZB2.Šiková VlastaJuvacyklo team 2:59:22.71 17
104.MC16.Němeček RenéManiac Pedals 3:01:23.38 1
105.MC17.Žáček MichalVelryba bike team 3:01:35.71 0
106.MA27.Fousek FrantišekZlín 3:02:34.09 0
107.MA28.Polehňa KamilBikesport Team Mohelnice 3:03:53.43 0
108.MD7.Grossman JaroslavHMS Polešovice 3:04:21.64 10
109.MD8.Tomis JiříStará Turá 3:04:43.55 9
110.MB47.Salčák DušanStrážnice 3:05:13.75 0
111.MB48.Cileček JosefKostelany nad Moravou 3:05:33.74 0
112.MC18.Bukvald PavelKyjov 3:05:39.01 0
113.MB49.Zálešák ZbyněkManiac Pedals 3:06:27.73 0
114.MA29.Šišák OndřejHMS Polešovice 3:08:09.55 0
115.MB50.Hošek AlešSlavkov u Brna 3:08:27.34 0
116.MA30.Kuruc JiříFilmová místa 3:08:34.38 0
117.MC19.Mečiar JozefLazany 3:09:21.33 0
118.MC20.Polehna ZdenekUherské Hradiště 3:11:50.48 0
119.ZA5.Dugová ErikaMyjava 3:12:04.50 12
120.MB51.Zelík RomanStrážnice 3:12:47.57 0
121.MJ4.Frýželka JiříTJ Slovan Luhačovice 3:15:01.93 13
122.MC21.Potáček MilanVěteřov boys 3:15:55.68 0
123.MA31.Menšík VladimírOlomouc 3:16:31.37 0
124.MA32.Trýska TomášBzenec 3:17:10.01 0
125.MC22.Kempný PetrKlub dobrého vína 3:17:28.30 0
126.ZA6.Vacenovská IvetaHodonín 3:18:34.30 11
127.MA33.Mikeš JiříSK Salith Sumtex Šumperk 3:24:00.86 0
128.MC23.Omelka PavelOstrožská Nová Ves 3:24:15.25 0
129.MA34.Stojaník LadislavHMS Polešovice 3:30:24.76 0
130.MB52.Obšívač JiříManiac Pedals 3:31:38.56 0
131.MB53.Jagoš PavelVelká nad Veličkou 3:35:58.08 0
132.MC24.Šalša ZbyněkKyjov 3:44:24.03 0
133.ZA7.Janíková AnnaOlomouc 3:47:53.17 10
134.MB54.Rak TomášOlomouc 3:47:53.81 0
135.ZB3.Kaplanová JiřinaHradečná 4:00:57.31 15
136.MD9.Dvouletý VladimírNedakonice 4:05:55.60 8
137.ZB4.Fricová JanaTěmice u Hodonína 4:11:46.25 13
138.MA35.Sobek JiříNová Lhota 4:31:46.21 0