2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bozeňovský Cyklomaraton 2010 - výsledky: Muži 55 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD
Délka: 55 km
Čas: 11:30
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 2:21:16.2 20
2.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:33:34.7 20
3.MC1.Kohout TomášBike sport Uničov 2:35:58.9 20
4.MC2.Stuchlík PetrStalak Team 2:37:47.3 17
5.MA2.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 2:41:05.1 17
6.MC3.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský 2:42:02.3 15
7.MB2.Václavík PavelOknoplast 2:42:03.6 17
8.MC4.Hrubý PetrBikesport Šumperk 2:42:57.8 13
9.MC5.Horký LubomírCyklo Polách a syn 2:44:36.7 12
10.MC6.Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O 2:44:45.0 11
11.MA3.Vitešník AdamBike sport Uničov 2:45:57.8 15
12.MB3.Šustr JiříBT Kola Kaňkovský 2:46:29.6 15
13.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 2:54:31.8 20
14.MC7.Dombai ZdeněkZábřeh 2:55:10.9 10
15.MD2.Trojek KarelOknoplast 2:57:30.1 17
16.MA4.Borák MartinCyklo Polách a syn 3:03:16.0 13
17.MD3.Marada JosefCykloklub Morava 3:05:32.1 15
18.MD4.Rašovský JiříKuřim 3:07:11.4 13
19.MA5.Horký DavidCyklo Polách a syn 3:07:19.6 12
20.MA6.Trojek KarelOknoplast 3:09:04.6 11
21.MC8.Sedláček GambaAD Pemap Brodek 3:25:40.4 9
22.MB4.Cendelín KamilRuda nad Moravou 3:26:04.2 13
23.MA7.Bešta Josef 3:26:55.8 10
24.MB5.Zezula TomášNový Malín 3:27:24.5 12
25.MD5.Janků ZdeněkRak Janco 3:33:20.8 12
26.MB6.Blaha JiříOknoplast 3:36:00.1 11
27.MB7.Jašek OndřejAtletika Zábřeh 3:36:56.0 10
28.MB8.Trunečka ZbyněkZábřeh 3:39:32.9 9
29.MB9.Smolicha DavidNový Malín 3:40:01.6 8
30.MB10.Zita LiborZábřeh 3:41:19.6 7
31.MC9.Uvízl KarelZábřeh 3:52:45.9 8
32.MD6.Kubíček PavelZábřeh 3:58:10.6 11
33.MA8.Běhůnek SvatoslavUničov 3:59:52.7 9
34.MA9.Koutný JiříKouťas 4:01:23.1 8
35.MC10.Čunderle LudvíkPňovice 4:03:10.1 7
36.MC11.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 4:03:53.2 6
37.MB11.Nosálek RadekZábřeh 4:25:22.5 6
38.MC12.Doležel JaromírCyklo Jeseník 4:28:19.7 5
39.MA10.Strakoš JaroslavTour de Beer 4:34:06.8 7
 MC Unzeitig LadislavZábřeh DNF  
 MB Uherka MartinProstějov DNF  
 MB Čepa MartinBikesport Team Mohelnice DNF  
 MC Václavek JaroslavRodak DNF  
 MD Cajthaml JiříDekhome Cannondale DNF  
 MC Knápek PetrKN Project DNF  
 MC Polášek RomanBikesport Team Mohelnice DNF  
 MC Petruš LubomírACS Drak Vrbno DNF