2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Bárta TomášEleven201720151520201520201340171714211(269)
2.Plesník KristiánBT Kola Kaňkovský1720151520201717171717171534202016202(298)
3.Cendelín JanRuda nad Moravou131513201120208151310148
4.Ptáčník MatějSK Maxbike Orlová201720201515307137
5.Jílek OndřejCyklo Polách a syn1513131326580
6.Anděl JanVSK Vsetín2017237
7.Kaplan MartinBikesport Team Mohelnice1517232
8.Pyšný FilipNový Malín1712229
9.Solař KryštofBike Pro Racing ValMez20120
10.Londin IgorOlomouc17117
Bukač AdamPardubice17117
Pátek DavidTJ Sokol Hrabenov17117
13.Zapletal PatrikBouzov15115
Cekr Lukáš15115
Botek Stanislav15115
Jankovič Matěj15115
Šanovec JakubZborov15115
18.Hloušek Petr13113
Hejtmánek AntonínC.A.C Šumperk13113
Horák RadekCyklo TJ Písečná13113
Šťastný Petr13113
David Ondřej13113
Winkler JakubBike Sport servis Opava13113
Hejsek Lukáš13113
25.Hofman OndřejRejchartice12112
Taraba OndřejSki Petříkov12112
Hejsek Aleš12112
Nesporý ŠimonSK Nadoraz12112
Macek JanSlušnej oddíl12112
Chovanec Jiří12112
Vykydal RoberteSeNBáci12112
Víšek Miroslav12112
33.Pěčonka Zdeněk11111
Jančík Aleš11111
Köver MichalCykloklub Morava11111
Dressler Robert11111
Vavřík RadimSK Salith Sumtex Šumperk11111
Baigl Rostislav11111
39.Stejskal ŠimonIVT Náchod10110
Kolář MartinSki Petříkov10110
Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn10110
Winkler OndřejNový Malín10110
Riedl Martin10110
44.Winkler VojtěchBike Sport servis Opava919
Bureš ŠtěpánCykloklub Morava919
46.Fedora RomanStomix818
47.Dobrovič Patrik717
48.Brzobohatý Petr010
Novotný Pavel010
Smrček ZdenekTroubelice-Pískov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1002 ms