2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009 - Junioři

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Směšný JanStudio 200119911720202017201502001534152014203(233)
2.Linhart PetrDama Sport199115132017131715171320131526131715179(244)
3.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk1991131517151515131217172011241314168(217)
4.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport1991202020172040177154
5.Večeř MartinC.A.C Šumperk1992111512121210121372011912128(144)
6.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský1991172020930596
7.Durchánek JanCykloklub Morava19930131115015201810111195
8.Wiedermann DavidSilný Team Uničov1991121310221215684
9.Landsfeld StanislavSki Snow Surf Sport19921110111296009121080
10.Jablončík LukášProxima19931301311131151867
11.Vostrčil DavidSK Žamberk Tessuti sport1991201720357
12.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský199312151117455
13.Madaj RenéCyklo Jeseník19911510225
14.Musil LukášEdie Team Vsetín199220120
15.Hlavsa RadekCyklo TJ Písečná1991109219
16.Hlavsa TomášBike Team Zlaté Hory1991117218
Köver OndřejCykloklub Morava1993108218
18.Kukrle Michael199417117
Profota MartinVacenovice1991170217
Orság OndřejČS Specialized199117117
Rada PetrCyklo TJ Písečná1992125217
Hýbl JaroslavSki Klub Šumperk1993170217
23.Semela Kamil199115115
Goláň Tomáš199115115
25.Popelka Michal199313113
Závrbský LadislavTrob Racing Team199313113
27.Macháček ZdeněkSki Klub Šumperk199212112
Grézl MartinVemblödi1991120212
Novák OndřejCirlibaba12112
Veleta Jakub199312112
Konečný FrantišekBike Sport servis Opava199112112
32.Babiánek DavidMiKo Cycles199311111
Bittner Martin199111111
34.Řezníček Dalibor199110110
Vašíček PetrC.A.C Šumperk199110110
36.Pospíšil TomášDolní Studénky1992919
Ivan JiříSKM Zlaté Hory919
Škopík JakubVeselí nad Moravou1993919
39.Dovrtěl DavidCyklo Žopy1993818
Štěpaník JiříMapei Cyklo Kaňkovský1992818
41.Šenk Marek1991616
42.Štefek MichalMapei Cyklo Kaňkovský1992414
Kysel OndřejMapei Cyklo Kaňkovský1992414
44.Hanák JanZvole1990313
Eliáš DavidBike Team Zlaté Hory19930323
46.Obšil TomášOHSTO1993212
47.Adamík PatrikÁda bike sport Brno1992111
48.Zbožínek Michal1991010
Jakubík Juraj1991010
Wagner MartinWagner instalace1993010
Studénka JanCykloklub Morava1991010
Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství1993010
Kádek LászlóMaMa-Trek Komárno1992010
Sita MartinZábřeh1992010
Smrček OndřejOHSTO1992010
Novotný KarelŠtěpánov1991010
Zemánek DavidCyklo Kassai Boskovice1994010
Roubíček AdamBikesport Team Mohelnice1994010
Smrček JanOHSTO1993010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1067 ms