2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2009 - Junioři
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Dlo
Mrt
Krá
Los
Sně
Kou
LeV
Leš
Háj
Tem
Sen
Kar
Boz
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Směšný Jan
Studio 2001
17
20
20
20
17
20
15
0
20
0
15
34
15
20
14
203
(233)
2.
Linhart Petr
Dama Sport
15
13
20
17
13
17
15
17
13
20
13
15
26
13
17
15
179
(244)
3.
Mádr Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
13
15
17
15
15
15
13
12
17
17
20
11
24
13
14
168
(217)
4.
Fabián Jakub
SK Žamberk Tessuti sport
20
20
20
17
20
40
17
7
154
5.
Večeř Martin
C.A.C Šumperk
11
15
12
12
12
10
12
13
7
20
11
9
12
128
(144)
6.
Spurný Jiří
BT Kola Kaňkovský
17
20
20
9
30
5
96
7.
Durchánek Jan
Cykloklub Morava
0
13
11
15
0
15
2
0
18
10
11
11
95
8.
Wiedermann David
Silný Team Uničov
12
13
10
22
12
15
6
84
9.
Landsfeld Stanislav
Ski Snow Surf Sport
11
10
11
12
9
6
0
0
9
12
10
80
10.
Jablončík Lukáš
Proxima
13
0
13
11
13
11
5
1
8
67
11.
Vostrčil David
SK Žamberk Tessuti sport
20
17
20
3
57
12.
Schneider Martin
Mapei Cyklo Kaňkovský
12
15
11
17
4
55
13.
Madaj René
Cyklo Jeseník
15
10
2
25
14.
Musil Lukáš
Edie Team Vsetín
20
1
20
15.
Hlavsa Radek
Cyklo TJ Písečná
10
9
2
19
16.
Hlavsa Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
11
7
2
18
=
Köver Ondřej
Cykloklub Morava
10
8
2
18
18.
Kukrle Michael
17
1
17
=
Profota Martin
Vacenovice
17
0
2
17
=
Orság Ondřej
ČS Specialized
17
1
17
=
Rada Petr
Cyklo TJ Písečná
12
5
2
17
=
Hýbl Jaroslav
Ski Klub Šumperk
17
0
2
17
23.
Semela Kamil
15
1
15
=
Goláň Tomáš
15
1
15
25.
Popelka Michal
13
1
13
=
Závrbský Ladislav
Trob Racing Team
13
1
13
27.
Macháček Zdeněk
Ski Klub Šumperk
12
1
12
=
Grézl Martin
Vemblödi
12
0
2
12
=
Novák Ondřej
Cirlibaba
12
1
12
=
Veleta Jakub
12
1
12
=
Konečný František
Bike Sport servis Opava
12
1
12
32.
Babiánek David
MiKo Cycles
11
1
11
=
Bittner Martin
11
1
11
34.
Řezníček Dalibor
10
1
10
=
Vašíček Petr
C.A.C Šumperk
10
1
10
36.
Pospíšil Tomáš
Dolní Studénky
9
1
9
=
Ivan Jiří
SKM Zlaté Hory
9
1
9
=
Škopík Jakub
Veselí nad Moravou
9
1
9
39.
Dovrtěl David
Cyklo Žopy
8
1
8
=
Štěpaník Jiří
Mapei Cyklo Kaňkovský
8
1
8
41.
Šenk Marek
6
1
6
42.
Štefek Michal
Mapei Cyklo Kaňkovský
4
1
4
=
Kysel Ondřej
Mapei Cyklo Kaňkovský
4
1
4
44.
Hanák Jan
Zvole
3
1
3
=
Eliáš David
Bike Team Zlaté Hory
0
3
2
3
46.
Obšil Tomáš
OHSTO
2
1
2
47.
Adamík Patrik
Áda bike sport Brno
1
1
1
48.
Zbožínek Michal
0
1
0
=
Jakubík Juraj
0
1
0
=
Wagner Martin
Wagner instalace
0
1
0
=
Studénka Jan
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Blaháček Daniel
Vašíček pekařství a cukrářství
0
1
0
=
Kádek László
MaMa-Trek Komárno
0
1
0
=
Sita Martin
Zábřeh
0
1
0
=
Smrček Ondřej
OHSTO
0
1
0
=
Novotný Karel
Štěpánov
0
1
0
=
Zemánek David
Cyklo Kassai Boskovice
0
1
0
=
Roubíček Adam
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Smrček Jan
OHSTO
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 500 ms