2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2009 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Dlo
Mrt
Krá
Los
Sně
Kou
LeV
Leš
Háj
Tem
Sen
Kar
Boz
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Fajta Pavel
CSC Šumperk
20
20
17
20
17
17
20
20
20
17
40
20
20
13
217
(268)
2.
Eliáš Josef
Cirlibaba
17
17
20
17
20
20
17
13
22
17
17
11
184
(197)
3.
Trojek Karel
Velum Zábřeh
13
12
15
20
20
15
20
15
15
12
12
15
11
26
15
12
16
176
(248)
4.
Brückner Ivan
MTB Bohdíkov
11
15
13
17
17
12
12
17
11
13
17
8
13
30
15
15
167
(221)
5.
Keprt Jan
SK Nadoraz
10
11
15
15
9
13
9
11
11
11
10
115
6.
Kukula Zdeněk
Víno Karabina
13
13
13
11
6
24
13
13
8
106
7.
Leicht Jiří
ASPV Těchonín
12
17
7
20
4
56
8.
Běhal Jiří
BT Kola Kaňkovský
20
34
2
54
9.
Axman Jaroslav
Troubelice
13
15
13
3
41
10.
Krmela František
Buldoci Rapotín
15
11
10
0
0
5
36
11.
Kouřil Jiří
Cyklo TJ Písečná
13
17
2
30
12.
Zmuda Jan
Loko Krnov
17
12
2
29
13.
Lisa Otto
Silné Orrero
12
11
5
3
28
14.
Tychtl Miroslav
Kyjov
15
9
2
24
=
Vašíček Jaroslav
ACK Kyjov-Boršov
12
12
2
24
16.
Frkal Miroslav
Bike One
20
1
20
=
Kolář Robert
Ski Petříkov
20
0
2
20
=
Rašovský Jiří
Kaktus team
20
1
20
19.
Misina Andrzej
LKS Gosciecin
10
9
2
19
=
Jirásko Zdeněk
TJ Baník Ostrava
12
7
2
19
21.
Valúch Karol
H-Triatlon Team Skalica
17
1
17
22.
Podešva Pavel
Duko Rýmařov
15
1
15
=
Bažant Zdenek
Olomouc
15
1
15
=
Goldman Jaromír
Loko Krnov
15
1
15
=
Mikulka Josef
Šumperk
15
1
15
=
Vychodil Lubomír
Silný Team Uničov
15
1
15
27.
Hertl Peter
H-Triatlon Team Skalica
13
1
13
28.
Mazák Josef
12
1
12
29.
Grossman Jaroslav
HMS Polešovice
11
1
11
=
Kutňák Ota
Rusava Bike team
11
1
11
=
Zatloukal Jiří
Medlov
11
1
11
32.
Komárek Bedřich
Hlubočky
9
1
2
10
=
Žouželka Jaroslav
Bozeňov
10
1
10
=
Král Jiří
blue SSU
10
1
10
=
Vedrödi Gabriel
Brno
10
1
10
=
Novák Josef
TJ Jiskra Králíky
10
1
10
=
Sedlář Drahomír
10
1
10
=
Slach Zdeněk
Durativa
10
1
10
39.
Smyček Čestmír
Šumperk
9
1
9
=
Prukl Antonín
Louka
9
1
9
=
Stöhr Radek
SK Conti-RSC
9
1
9
42.
Hejtmánek Ladislav
KTM Šumperk
2
6
2
8
=
Riedl Václav
Chromeč
8
1
8
=
Tomis Jiří
Stará Turá
8
1
8
=
Majer Zdeněk
Liga 100 Olomouc
8
1
8
=
Hynek Vladimír
Biker's team Jeseník
8
1
8
47.
Kroutilík Jaroslav
SK Salith Sumtex Šumperk
7
1
7
48.
Valášek Pavel
6
1
6
49.
Kuběnka Oldřich
Ski Břidličná
5
1
5
=
Vašík Jaroslav
5
1
5
51.
Škop Vladimír
Víno Karabina
4
1
4
52.
Rychta Otmar
CPV Krnov
3
1
3
53.
Řehulka Josef
0
1
0
=
Kalich Eddy
0
1
0
=
Dvouletý Vladimír
Nedakonice
0
1
0
=
Fanta Josef
0
1
0
=
Pech Jiří
Slunečnice
0
1
0
=
Caha Bohuslav
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms