2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Fajta PavelCSC Šumperk2020172017172020201740202013217(268)
2.Eliáš JosefCirlibaba171720172020171322171711184(197)
3.Trojek KarelVelum Zábřeh1312152020152015151212151126151216176(248)
4.Brückner IvanMTB Bohdíkov1115131717121217111317813301515167(221)
5.Keprt JanSK Nadoraz10111515913911111110115
6.Kukula ZdeněkVíno Karabina1313131162413138106
7.Leicht JiříASPV Těchonín1217720456
8.Běhal JiříBT Kola Kaňkovský2034254
9.Axman JaroslavTroubelice131513341
10.Krmela FrantišekBuldoci Rapotín15111000536
11.Kouřil JiříFitko Jeseník1317230
12.Zmuda JanLoko Krnov1712229
13.Lisa OttoSilné Orrero12115328
14.Tychtl MiroslavKyjov159224
Vašíček JaroslavACK Kyjov-Boršov1212224
16.Frkal MiroslavBike One20120
Kolář RobertSki Petříkov200220
Rašovský JiříKaktus team20120
19.Misina AndrzejLKS Gosciecin109219
Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava127219
21.Valúch KarolH-Triatlon Team Skalica17117
22.Podešva PavelDuko Rýmařov15115
Bažant ZdenekOlomouc15115
Goldman JaromírLoko Krnov15115
Mikulka JosefŠumperk15115
Vychodil LubomírSilný Team Uničov15115
27.Hertl PeterH-Triatlon Team Skalica13113
28.Mazák Josef12112
29.Grossman JaroslavHMS Polešovice11111
Kutňák OtaRusava Bike team11111
Zatloukal JiříMedlov11111
32.Komárek BedřichHlubočky91210
Žouželka JaroslavBozeňov10110
Král Jiříblue SSU10110
Vedrödi GabrielBrno10110
Novák JosefTJ Jiskra Králíky10110
Sedlář Drahomír10110
Slach ZdeněkDurativa10110
39.Smyček ČestmírŠumperk919
Prukl AntonínLouka919
Stöhr RadekSK Conti-RSC919
42.Hejtmánek LadislavKTM Šumperk2628
Riedl VáclavChromeč818
Tomis JiříStará Turá818
Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc818
Hynek VladimírBiker's team Jeseník818
47.Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk717
48.Valášek Pavel616
49.Kuběnka OldřichSki Břidličná515
Vašík Jaroslav515
51.Škop VladimírVíno Karabina414
52.Rychta OtmarCPV Krnov313
53.Řehulka Josef010
Kalich Eddy010
Dvouletý VladimírNedakonice010
Fanta Josef010
Pech JiříSlunečnice010
Caha BohuslavBikesport Team Mohelnice010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1002 ms