2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2009 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Dlo
Mrt
Krá
Los
Sně
Kou
LeV
Leš
Háj
Tem
Sen
Kar
Boz
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Bárta Tomáš
Eleven
20
17
20
15
15
20
20
15
20
20
13
40
17
17
14
211
(269)
2.
Plesník Kristián
BT Kola Kaňkovský
17
20
15
15
20
20
17
17
17
17
17
17
15
34
20
20
16
202
(298)
3.
Cendelín Jan
Ruda nad Moravou
13
15
13
20
11
20
20
8
15
13
10
148
4.
Ptáčník Matěj
SK Maxbike Orlová
20
17
20
20
15
15
30
7
137
5.
Jílek Ondřej
Cyklo Polách a syn
15
13
13
13
26
5
80
6.
Anděl Jan
VSK Vsetín
20
17
2
37
7.
Kaplan Martin
Bikesport Team Mohelnice
15
17
2
32
8.
Pyšný Filip
Nový Malín
17
12
2
29
9.
Solař Kryštof
Bike Pro Racing ValMez
20
1
20
10.
Londin Igor
Olomouc
17
1
17
=
Bukač Adam
Pardubice
17
1
17
=
Pátek David
TJ Sokol Hrabenov
17
1
17
13.
Zapletal Patrik
Bouzov
15
1
15
=
Cekr Lukáš
15
1
15
=
Botek Stanislav
15
1
15
=
Jankovič Matěj
15
1
15
=
Šanovec Jakub
Zborov
15
1
15
18.
Hloušek Petr
13
1
13
=
Hejtmánek Antonín
C.A.C Šumperk
13
1
13
=
Horák Radek
Cyklo TJ Písečná
13
1
13
=
Šťastný Petr
13
1
13
=
David Ondřej
13
1
13
=
Winkler Jakub
Bike Sport servis Opava
13
1
13
=
Hejsek Lukáš
13
1
13
25.
Hofman Ondřej
Rejchartice
12
1
12
=
Taraba Ondřej
Ski Petříkov
12
1
12
=
Hejsek Aleš
12
1
12
=
Nesporý Šimon
SK Nadoraz
12
1
12
=
Macek Jan
Slušnej oddíl
12
1
12
=
Chovanec Jiří
12
1
12
=
Vykydal Robert
eSeNBáci
12
1
12
=
Víšek Miroslav
12
1
12
33.
Pěčonka Zdeněk
11
1
11
=
Jančík Aleš
11
1
11
=
Köver Michal
Cykloklub Morava
11
1
11
=
Dressler Robert
11
1
11
=
Vavřík Radim
SK Salith Sumtex Šumperk
11
1
11
=
Baigl Rostislav
11
1
11
39.
Stejskal Šimon
IVT Náchod
10
1
10
=
Kolář Martin
Ski Petříkov
10
1
10
=
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
10
1
10
=
Winkler Ondřej
Nový Malín
10
1
10
=
Riedl Martin
10
1
10
44.
Winkler Vojtěch
Bike Sport servis Opava
9
1
9
=
Bureš Štěpán
Cykloklub Morava
9
1
9
46.
Fedora Roman
Stomix
8
1
8
47.
Dobrovič Patrik
7
1
7
48.
Brzobohatý Petr
0
1
0
=
Novotný Pavel
0
1
0
=
Smrček Zdenek
Troubelice-Pískov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 593 ms