2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn2020202020202017202017402013220(274)
2.Horký DavidCyklo Polách a syn151317202017171315209702014174(203)
3.Borák MartinCyklo Polách a syn131315151512111515133301713161(187)
4.Vitešník AdamBike sport Uničov15171210101213810341511148(156)
5.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov12121717011917130201312141
6.Koňarik DavidDama Sport171717131112687
7.Bín TomášSK Piranha Bike1017851812670
8.Hynek JanMapei Cyklo Kaňkovský20201711468
9.Montág PetrBikesport Team Mohelnice791511442
10.Koziel DavidKeramika Koziel2020240
11.Valenta Jiří1324237
12.Navrátil JanHelia Bruntál111213336
13.Blažek MartinZábřeh6889431
14.Musil ŠtěpánKofola Sensor MTB Race Team622228
15.Franer JakubBike Sport servis Opava1215227
Trojek KarelTristyle Šumperk01611327
17.Buksa DominikOdlo Specialized1511226
Keprt JanSilný Team Uničov26126
Unzeitig MartinCykloklub Morava1313226
20.Machala JanCyklo TJ Písečná1075322
21.Pospíšil LukášSilný Team Uničov1010220
22.Stöhr OndřejSK Conti-RSC99218
23.Mosny Peter17117
Krause David17117
25.Žák IvoProxima15115
Hradil JiříZlín15115
Axmann DavidHýbl team15115
Nelešovský JanStomix510215
Smolík JiříSK Salith Sumtex Šumperk15115
Hrabica JaroslavÚstí nad Orlicí15115
31.Šustr JiříBT Kola Kaňkovský13113
Sedlář JakubNovatop Lapierre13113
33.Huspenina Vít12112
Jorda RadekBT Kola Kaňkovský12112
Mikeš JiříSK Salith Sumtex Šumperk120212
Haitl FrantišekPell's12112
Fišnar RomanScott Scania Team Kolín12112
38.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice11111
Kořínek AlešC.A.C Šumperk11111
Tůma Zbyněk11111
Vozda VojtěchMagnus Orienteering11111
Špak MichalBT Kola Kaňkovský11111
43.Petříček TomášBike Triatlon Morkovice10110
Chlebníček JiříCykloklub Morava10110
Pech JiříSlunečnice10110
Sobala PetrCyklo TJ Písečná730310
47.Bernát JiříC.A.C Šumperk919
Plhák Jarda919
Harnoš PetrVeselí nad Moravou919
Pospíšil LuděkFast Šumperk919
Hanulík VladanPardubice919
52.Rentka JakubKrálíky818
Machů JakubZlín818
Pecher Pavel818
Janků MartinProxima818
Rumíšek JanManiac Pedals4428
Nétek RostislavCykloklub Morava818
Petr MichalBike Sport servis Opava818
59.Ohlídal MichalMTB Chřiby717
Zachoval TomášOK Bag717
Jakeš PetrValašské Meziříčí717
Karásak Roman717
63.Mrůzek MichalSundance Opava616
Sehnal MartinB4 Team616
Fusek Václav616
Dubovecký AndrejDT Swiss616
67.Ingr Jaroslav515
68.Stein MartinNovatop Lapierre414
69.Drastich Vojtěch313
70.Musil Marek212
Kozák KamilWagner212
Kapl VladimírBikesport Team Mohelnice212
73.Grebeníček Jan111
Peza JanAutodoprava Peza111
75.Tomek JosefLukavice010
Lukáš Jakub010
Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice010
Podzimek Tomáš010
Grombír MartinCyklocestovatelé010
Šišák OndřejHMS Polešovice010
Hron JiříHMS Polešovice010
Alán MarekVyškov010
Vurkovič AntonínFast Šumperk010
Němec Jiří010
Plhák Michal010
Güttner OndřejJeseník010
Novotný PetrHerbalive010
Navara MilanBrno - Kohoutky010
Prokop Michal010
Lakomý VladimírŽerotín010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 640 ms