2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2008 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluÚčastCelkem
1.Vala MartinCykloklub Stará Ves19622020204020152020152010210
2.Horký LubomírCyklo Polách a syn19681713173417132017130202012188(201)
3.Žváček MiroslavSK Nadoraz196891226152017131013171211155(164)
4.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák1962111115221211151511713131313140(169)
5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk19631724131717015108113
6.Čejka PetrCykloklub Morava196415121312121115790
7.Cajthaml JiříDekhome Cannondale196010101811131053880
8.Konopa MilanSki Snow Surf Sport196161116912512771
9.Marada JosefCykloklub Morava19601313129447
10.Tomeček VáclavSK Toma Olomouc19621717234
Šťasta LiborBike 0419661717234
Malínek LuděkDama Sport1963121507434
13.Machalický MilanSK Toma Olomouc19611515230
Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O196130130
15.Hudeček DušanJeseničtí orli1964208228
16.Felkl LuděkDekhome Cannondale19601210222
17.Šimera PetrCenytisku.cz196620120
Kuběnka RadekSKP Duha Fort Lanškroun196720120
Herman RadimProstřední Bečva196820120
20.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský196551121419
Ženčák JaroslavBuldoci Rapotín1961109219
22.Chlebníček JiříCykloklub Morava1960612218
23.Mančík Stanislav196817117
Mazák Josef195998217
Žváček MojmírJeseničtí orli1963143217
26.Synek Aleš196515115
Mynář JiříMTB Ondřejník196515115
28.Kocián ViktorZnojmo196813113
29.Uherka DaliborCykloklub Morava196212112
Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová196112112
31.Kučera RadomilDurativa1960101211
Polách MilanPostřelmov196411111
Stuchlík PetrStalak Team196511111
Petrůj PavelAgnesi MTB Team196211111
35.Sanetřík Luděk10110
Šin LadislavZábřeh10110
37.Buksa JiříOdlo Specialized1965919
Valouch OldřichHovězí1965919
39.Novák JosefTJ Jiskra Králíky1959818
Javora StanislavHvozdná1962818
Bartfay PavelBuldoci Rapotín1962818
Sekerka Karelbikecentrum.eu1961818
43.Neumann MilanCirlibaba717
Dohnal PavelŠumperk1967717
Jurček JaroslavManiac Pedals1965717
Doležal RudolfCykloklub Morava19637027
47.Michal RobertOstrava1968616
Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský1962616
Fabián ZdeněkNáchod1966616
Lukašík PetrZlín1961616
51.Hejtmánek CtiborALW1968515
Kučera TomášVeselí nad Moravou1963515
53.Klein AntonínNezmar1960414
Bednařík RostislavHvozdná1964414
Jakeš AlešZáchranná služba Zábřeh1961414
Klapka VlastíkMadt Sport Klapka1966414
57.Kučera PetrMTB Olšany1965313
Teplička OlegStará Turá1966313
59.Paloncý PavelKlub vytrvalostních sportů19632022
Vlach MiroslavSpartak Police1960212
Vašíček MilanZlín1962212
62.Bucifal VáclavManiac Pedals19661021
63.Šmida BohumírHnojice1964010
Kusý ĽubošOmega Martin1959010
Průcha Pavel1968010
Šťastný VáclavSilný Team Uničov1962010
Hansgut RudolfTriSK Olomouc1968010
Weihrich IvoVelké Heraltice1968010
Fojtíček Karel1961010
Nisner IgorManiac Pedals1961010
Rumíšek JanManiac Pedals1964010
Jakubů JiříPraha1963010
Urbášek JiříGoofy Ociz Team1960010
Skříček RomanAspot1968010
Janalík RadimLK Baník Ostrava1963010
Tychtl MiroslavKyjov1959010
Štěpánek PetrCK Slovan Moravská Třebová1967010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 937 ms