2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2008 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavCykloklub Morava1974172020341720202020121501713205(232)
2.Valigura MartinCykloklub Morava1973261315151515127111
3.Vaňous JanSK Žamberk Tessuti sport19732015201320206108
4.Kašpar TomášTC Sport Desná19731501220151312178104
5.Janda JiříCyklo Polách a syn19752411112015581
6.Kohout TomášSPORTON Šumperk19701715171713579
7.Dvořák DušanSMP Duha Lanškroun1976301713130573
8.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197712313121211663
9.Cink DanielCyklo Polách a syn1978812101812560
10.Kopa MichalCyklo Polách a syn197579161193655
11.Kulík VladislavCykloklub Morava19731010110108649
12.Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna19741211159447
13.Planička RobertBikesport Team Mohelnice1976151313341
14.Vágner MichalRCR Bike Team Česká Třebová197740140
15.Václavík PavelOknoplast19781111680536
Vošický PavelDama Sport19751313100436
17.Plesník PetrLes Nice1975670139535
18.Fiala RadekWitzenmann Opava19722012232
19.Fišnar JiříTC Sport Desná19761117228
Jílek MartinCyklo Polách a syn19691711228
21.Coufal RostislavCyklo Polách a syn197506147427
22.Květák JiříASPV Vápenná197022122
23.Hajný RomanSvatobořice197520120
Paclík MartinCyklo Polách a syn19721010220
Horák RenéCyklo TJ Písečná1975137220
Hartl KarelKellys Racing team197720120
27.Nosál PavelBikesport Team Mohelnice1976910219
28.Pražák KamilDevoss197417117
Kouřimský JanKoloshop.cz17117
Švajda MartinDT Swiss197517117
Mlynář ZdeněkMax Cursor197617117
32.Plhal DavidCyklo TJ Písečná88216
33.Hynčica PetrBranopac CZ1973132215
Roubíček LukášVřesina197515115
Sklář MarcelBrno197415115
36.Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh1975760313
37.Martínek JaroslavMapei Cyklo Kaňkovský1974120212
Beníček JiříJeseničtí orli197112112
Tomčala PavelVeselí nad Moravou197412112
40.Čermák Jan197511111
Přikryl JanSki Snow Surf Sport11111
Krnáč VítězslavOstrava197711111
43.Knápek JaroslavProxima197410110
Šima MilošStará Turá197310110
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory197610110
Hecl MilošCyklo TJ Písečná640310
Šlejhar PavelKouklas Team197210110
48.Procinger MarekVelké Pavlovice1977919
Veselka OldřichCNC Interservice Zlín1976919
Vogel MichalCyklo TJ Písečná1976919
Rozinek FilipKouklas Team1973919
Urban Rostislav919
Navařík RobertNava sport1969919
54.Cendelín KamilRuda nad Moravou1974818
Černý MartinBranopac CZ1969818
Hauk MartinDolní Studénky19788028
Viskup PeterStará Myjava1974818
Zawada MartinOstrava1978818
Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice196915238
60.Vysloužil MarekCyklo TJ Písečná717
Lepka TomášProxima19730727
Procházka MarekCyklo Polách a syn2527
Dobeš VítězslavVeselí nad Moravou1978717
64.Kuchta RomanNava sport616
Beneš Jiřícyklotrenink.com1969616
Žáček DanielNové Mesto nad Váhom1970616
67.Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk1976515
Prokop JanC.A.C Šumperk515
Spáčil RadekDama Sport1971515
Podhrázský Jan515
Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová515
Konečný VladimírCyklo TJ Písečná1973515
73.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík19730424
Paluda MilošGhost - mojekolo.cz1972414
Pražan JanTrimill Cyklo Team1978414
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory1975414
Adam Tomáš414
Hlávka MartinVelké Pavlovice1977414
79.Kamrád JosefGhost - mojekolo.cz1974313
Kadlčák RichardElem bike Zlín1975313
Slačálek Radek1976313
Hrabal MartinCyklo TJ Písečná313
83.Ščučila RomanSKP Šumperk1977212
Herák VladimírBrno1975212
85.Winkler JanBike Sport servis Opava1977111
Štefánek PetrManiac Pedals19751021
87.Mikes DavidProxima1976010
Prokeš RichardPustá Polom1977010
Vaculík RadimContinental sport team1976010
Beneš IvanBranopac CZ1974010
Orsák Martin1978010
Hotař JiříČerti Kunčina1973010
Muselík Petr1975010
Knap TomášV Team1975010
Jakeš MilošMapei Cyklo Kaňkovský1972010
Koleňák VlastimilManiac Pedals1977010
Šalmík PavelDuko Rýmařov1972010
Pěnkava RadomilMapei Cyklo Kaňkovský1974010
Khin TomášKrnov1977010
Pánek Kamil1976010
Orálek DušanCykloFort1974010
Vyhnal František1973010
Juřena PetrMMB1971010
Lunda Petr1978010
Macek MartinStrážnice1970010
Orlet LubomírBělkovice010
Doubrava MartinCyklo TJ Písečná010
Michalic JanVemblödi1970010
Konečný PavelBřeclav1972010
Cileček MartinKostelany1971010
Jagoš PavelVelká nad Veličkou1978010
Klimek RomanKostelec1969010
Pelucha LukášTvarožná Lhota1977010
Mareček BronislavTvarožná Lhota1973010
Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová1971010
Daněk MiroslavDammaBike Opava1976010
Fojtík Radim3 kokoti1970010
Polášek RomanBikesport Team Mohelnice1970010
Lah RobertBT Kola Kaňkovský1974010
Dvouletý Richard1978010
Pohl TomášCyklo TJ Písečná1975010
Vykoukal JiříCyklo TJ Písečná010
Hampl PavelBikesport Team Mohelnice1976010
Jansa PetrMoravská Třebová1976010
Kohoutek PetrLoučany1972010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 937 ms