2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2008 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluÚčastCelkem
1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn19812017204020202002013122002014217(242)
2.Unzeitig MartinCykloklub Morava1981171315121710171717118171713159(188)
3.Zlámal TomášSK Piranha Bike197912122615131515871720012153(160)
4.Vitešník AdamBike sport Uničov19831110131211151513401311117
5.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov1986151730151300118101
6.Bín TomášSK Piranha Bike198361116129130767
7.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk198601411710110753
8.Koňarik DavidDama Sport19811522012449
9.Žerava MartinRotor Plzeň1982121201210546
10.Keprt JanSK Nadoraz198310631312544
11.Hynek JanDekhome Cannondale198934134
12.Axmann DavidSK Štíty19891318231
Žák IvoProxima198020011331
14.Válek AdamOn road racing team19841513228
15.Navrátil JanHelia Bruntál1989240224
16.Valenta Jiří1986913222
17.Jílek DavidSpinning MB Alpine Pro19871110221
18.Holík RadovanToyota Dolák HZ Cyklo198920120
Fišnar JanScott Scania Team Kolín198020120
Kestler AlešYogi Racing Ostrava198120120
Bachman MilanPell's198020120
Medlík JanSeverka Šumperk1982200220
23.Nétek RostislavCykloklub Morava1985811219
24.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice19791170318
25.Špiler StanislavCK PeMaP Přerov198117117
Satinský TomášScott Scania Team Kolín198417117
Galda ZdeněkVsetín198617117
Boudný PavelDekhome Cannondale198217117
29.Ivanov NikolaTJ Baník Ostrava198515115
Voleský JosefCC Choceň197915115
Cigler JakubProfil MRX198415115
Závodní LukášCyklo sport Stratílek197915115
33.Mrvík PetrHorní Němčí198613113
Zitta PavelKolor servis team198513113
35.Sedlář JakubZamo Lapierre198412112
Musil ŠtěpánTJ Sokol Písečná u Žamberka198812112
Vicenec ArturDama Sport197912112
Hladníček TomášVlachova Lhota198312112
39.Tejkal VladimírOn road racing team11111
Šíbl RadoslavBikezone.cz198011111
Harnoš PetrVeselí nad Moravou198611111
42.Kautz MichalSki Klub Šumperk198910110
Sadílek TomášBřeclav197910110
Hornych MiroslavLee Cougan198010110
Haitl FrantišekBikezone - Hraničtí bikeři198410110
Mazák TomášSilný Team Uničov1989100210
Březina VojtěchVŠB Ostrava10110
48.Strašil LukášPell's1987919
Gladiš TomášBikezone.cz1985919
Chromík OndřejVelké Losiny919
Běhal LukášVeloservis Bruntál1989919
Bílý PetrProxima19799029
Barák Martin919
Dubovecký AndrejDT Swiss1986919
55.Beran ZdeněkCyklo Slimák1980818
Kousal LukášCykloklub Morava1986818
Hynek LubomírBělkovice818
Zahrada TomášCyklo TJ Písečná8028
Rumíšek JanManiac Pedals19888028
60.Hycl TomášHodonín1983717
Jakeš PetrValašské Meziříčí717
Sekerka KarelS-Team Olomouc1988717
63.Juránek PetrJakubovice1986616
Sedlář PetrTJ Slovan Luhačovice1982616
Jeřábek OldřichPajv1980616
66.Dudík JaroslavŠvihsport team1986515
Alán MarekVyškov1981515
Knebel RadimSK Valašské království1981515
Kunz OndřejGhost - mojekolo.cz1982515
70.Mindek TomášMarathon Team Klimkovice1979414
Mikeš JiříSK Salith Sumtex Šumperk1982414
72.Turek LukášGhost - mojekolo.cz1986313
Divila AdamTJ Slovan Luhačovice1985313
74.Barták RadimTrob Racing Team1980212
Vávra LukášGhost - mojekolo.cz1981212
Dlouhý VáclavOstrava - Hrabůvka1989212
77.Hrubý DanielGhost - mojekolo.cz1983111
Friedel JanMarathon Team Klimkovice1979111
Machů JakubZlín1985111
80.Pospíšil LukášSilný Team Uničov1982010
Sobala PetrCyklo TJ Písečná19890020
Smolík JiříSK Salith Sumtex Šumperk1989010
Fojtíček KarelTrob Racing Team1987010
Šima MilanMTB Team Otrokovice1983010
Hladký MiroslavCykloklub Morava1988010
Hellebrand PavelBike Sport servis Opava1990010
Holec LukášLesní kolaři Javorník1980010
Krejčí Ivo1981010
Procházka LukášLesní kolaři Javorník1981010
Ferianček JanBT Kola Kaňkovský1981010
Hofschneider JanŠumperk1980010
Machala JanCyklo TJ Písečná1989010
Heliks MichalHoral Šumperk19790020
Bačík PetrStrážnice1979010
Šimeček RomanGhost - mojekolo.cz1983010
Kysilko FilipSki areál Šanov1985010
Franer JakubSundance Opava1989010
Rytíř Martin1979010
Hrabal LiborCyklo TJ Písečná010
Lichner LadislavCyklo TJ Písečná0020
Grombír MartinCyklocestovatelé1986010
Hanulík VladanPardubice1980010
Petr MichalBike Sport servis Opava1982010
Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice1980010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 937 ms