2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Cykloklub Morava6478767578547479768580777716214868(1135)
2.Cyklo Polách a syn8585696664588240755160698116614842(1051)
3.Mapei Merida Kaňkovský32752412872478384717615212706(736)
4.Cykloklub Rampušák32323030253551373348062549214476(561)
5.SK Salith Sumtex Šumperk442638353128415748233238204014404(501)
6.C.A.C Šumperk3520673320561732609340
7.Caska Invest Zábřeh463444202024401315286011331(344)
8.Silný Team Uničov2235181713121938426112201813290(327)
9.TC Sport Desná172032352930263517122215133414280(337)
10.Dama Sport21182521353212933452411112214276(319)
11.2K bike club Odry202017202035321135522020013274(302)
12.Ski Snow Surf Sport2020217562932136810257
13.Edie Team Vsetín922033804225
14.CSC Šumperk202020202020172020201720204014220(294)
15.Dekhome Cannondale171571611721210203910219
16.SK Piranha Bike1312282215173382910010172614212(240)
Cirlibaba131155109512845012202013212(229)
18.TJ TŽ Třinec20631143197
19.Cyklo TJ Písečná13381011151754128170
Kellys Racing team17717171501027609170
21.ASPV Těchonín131513153222387148
22.Vemblödi14102198597168144
Rádio Haná152013171227407144
24.Ski Klub Šumperk15201715171217288141
25.BBB Mohelnice1315131317201313001511132
26.Bike sport Uničov1720174121812248124
27.Club Velké Losiny171513013111512269122
28.Felt race team17202020320177117
29.AK Šternberk1746433106
30.SK Žamberk Tessuti sport171781715306104
31.Bike Team Zlaté Hory274522394
32.CK Carla-Kupkolo89189
33.Proxima22121240486
Bike 20001769286
35.Horal Šumperk1212131381113782
36.TJ Šumperk18191923479
37.MTB Ondřejník6113274
38.Skivelo neslyšících Olomouc20032119572
Bike One4032272
40.CTC Fort SMC Ústí n/O17172015469
SK Štíty1115131317569
42.blue SSU6538367
43.Pell's2640266
44.Sulko1944263
45.Omega Martin61161
46.MTB Bohdíkov10151215452
47.Vortex Bike Team2029249
48.KSB Šumperk171713347
Merida Biking Team47147
50.Víno Karabina1712512446
51.SK Donocykl45145
52.Bikesport Team Mohelnice0123020544
53.Scott Scania Team Kolín2020240
Valaští Bajkeři Superior40140
Yogi Racing Ostrava2020240
56.Cyklo Žopy38138
57.SK Jiří Team Ostrava37137
58.S-Team Olomouc18810336
59.Bike 0435135
Trob Racing Team35135
61.Branopac CZ34134
Jeseničtí orli34134
63.Bike Sport servis Opava32132
Cykloteam Morava32132
65.CK Slovan Moravská Třebová31131
66.AxitDoldy30130
Černí koně30130
68.SK Jedlí1315228
AZ Ekotherm011710428
TJ Cyklistika Uničov6814328
Cyklo sport Stratílek1216228
Ski-OB Šternberk28128
73.HaPe Brno27127
Tepelná čerpadla IV27127
75.Cyklo Jiřička26126
Devoss1313226
Cyklosport M.Rella26126
78.Japek24124
On road racing team717224
TJ Sokol Písečná u Žamberka111300424
81.Pekáreň Brojo23123
Slušnej oddíl23123
Lesaffre Česko1013223
Alimpek23123
85.Halfa Bike Team1011221
86.SPORTON Šumperk20120
Bike Pro Racing ValMez20120
Max Cursor20120
Bikesport Šumperk20120
Cyklo Kassai Boskovice20120
Zekof team20120
CK Skuteč20120
Challenger Bike Team173220
TJ Sigma Hranice200220
95.Nutela19119
MTB Červená Voda190219
97.OHSTO18118
98.Czucz17117
Loko Krnov17117
TJ Bohumín Kolík17117
1.FC Mošting17117
Mystic Bike Prostějov170217
Vašíček pekařství a cukrářství17117
104.Datasw97216
SoNet16116
106.Ekol Team Brno15115
Skol Choceň15115
Navibike Hranice15115
Factor Bike Team15115
Brzeg15115
Gepo15115
SNS Krnov15115
SK Black Street150215
Zeelandia15115
VHS Brno15115
Ford Charouz Ústí n.O.15115
Klub vytrvalostních sportů15115
118.Kouklas Team14114
119.Ski Petříkov13113
SK Šafrata Bohumín13113
Reno Ivančice13113
Stalak Team13113
Continental sport team13113
Ski Břidličná13113
125.DT Swiss12112
Sport Club Opava12112
Cyklo Přílepy12112
Bikers Heraus39212
Alve MTB Veřovice12112
130.Insportline11111
TJ Favorit Brno11111
Lucky plus074311
133.MTB Maribex10110
Semix Pluso10110
Perpo Bludov10110
Czech Kamuflage Team10110
Pekařství Halouzka10110
Karbid10110
139.MTB Olšany9029
Sportservis919
CykloFort919
Rak Janco919
CC Choceň919
Melites919
Presbeton Nova919
146.Michelin818
MTB Team Otrokovice818
148.Jizerské pekárny717
Ski areál Šanov717
RK Cyklos717
Acer Bike Team717
152.Ali-bi616
Vápenka Vitošov616
Cyklo sport Karel Geduš616
Maniac Pedals616
Frýsport60036
157.Cykloservis Petr515
Spedur515
SSPK Olomouc515
Švihsport team05035
MTW bike515
In Bike Litovel515
TJ Sokol Hrabenov5025
Béci Lesnice515
165.Lazy Swines4024
Bary Rejhotice414
RaFaMaZ414
SK Conti-RSC40034
TJ Liga 100 Olomouc414
170.MTB Team Apollo313
PBV MTB Team Brno313
Dres.cz313
Vlcarna313
SMD Šumperk313
175.HS Jeseníky212
Záchranná služba Zábřeh2022
JDJ Team212
178.Goofy Ociz Team111
Darwin111
Ocelové haly111
AD Pemap Brodek1021
182.Sundance Opava010
ACK Kyjov-Boršov010
Duko Rýmařov010
Cyklosport Němčík010
Retech Team010
Les Nice0020
Králíky010
Madt Sport Klapka010
Lokomotiva Zábřeh010
Grundfos010
KC Luže Košumberk010
Family Frost010
Šóral bike010
Moravec pekárny010
Deshard010
Jatky Zábřeh010
Siemens0020
TriSK Olomouc010
Nezkušené Lolitky010
Chcial bym moc010
Lesní kolaři Javorník010
Velum Zábřeh0020
Strhaný haksny010
Kotrmelec bike team010
Džoko Team010
Redpoint Pearl Izumi010
GT Kolín010
TTC Olomouc010
CT Hvozdná010
Author Tufo Ti010
Durativa010
Elem bike Zlín010
Ufo Bike010
KN Project010
Certas010
DammaBike Opava010
Varadero010
Pfahnl Backmittel010
Krpál Opava010
Witzenmann Opava010
ALW010
Jantaři010
MTB Otrokovice010
GT Dlouhá Loučka010
Hervis010
Marathon Team Klimkovice010
Hradní páni010
MaMa-Trek Komárno010
Dementteam010
Chuck Norris Fans010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 890 ms