2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Junioři

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Lacina Jaroslav2K bike club Odry202017202020151120132020013192(216)
2.Mádr JiříTC Sport Desná08152017179201701015133414178(195)
3.Vostrčil DavidTNF bike team1315170101312570154012147
4.Horký DavidCaska Invest Zábřeh1717200201315308132
5.Fabián JakubSki Snow Surf Sport121210121512111041302412131(135)
6.Linhart PetrDama Sport107881115698011112213113(126)
7.Směšný JanSki Snow Surf Sport7121371076010201092
8.Axmann DavidSK Štíty131115131317682
9.Smolík JiříSK Salith Sumtex Šumperk15912108093091075
10.Mazák TomášSilný Team Uničov10131113108665
11.Borák MartinCyklo Polách a syn9121226459
12.Solanský Radek2K bike club Odry15171511458
13.Hynek JanMaxidek Cannondale171217346
14.Neumann JanDama Sport1111913444
15.Hlavsa TomášBike Team Zlaté Hory6126324
16.Toman LukášCK Carla-Kupkolo20120
Chytil JanOtrokovice20120
18.Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství17117
Tomek JosefLukavice17117
Kašing AdamBike 200017117
Hlavsa RadekBike Team Zlaté Hory971317
22.Solař ErikEdie Team Vsetín15115
Kautz MichalSki Klub Šumperk15115
Machala JanCyklo TJ Písečná114215
25.Kamenec TomášSK Piranha Bike86214
Blažek MartinZábřeh86214
27.Polách JakubCyklo Polách a syn13113
28.Schejbal MartinJapek12112
Lukeš TomášVortex Bike Team12112
30.Strecha JurajPekáreň Brojo11111
Hynek DominikMaxidek Cannondale110211
32.Růžička JanZábřeh10110
33.Orság OndřejSportservis919
Pospíšil LukášPostřelmůvek919
Hrubý Jaroslav919
36.Petřek MarcelValaští Bajkeři Superior818
37.Zapletal JanCirlibaba5025
Mikula JakubProxima5025
Krause DavidCykloservis Petr515
40.Hanyk Martin414
41.Čech OndřejBike Sport servis Opava313
42.Solník JanJestřebí2022
Konečný FrantišekBike Sport servis Opava212
44.Kohoutek MartinKopřivnice010
Langer LukášTJ Sigma Hranice010
Kádek LászlóMaMa-Trek Komárno010
Mišák VojtěchPaseka010
Barák Radek010
Švehla JiříBike Sport servis Opava010
Krňávek MichalCirlibaba010
Hromčík LukášNivnice010
Grepl RadimMadt Sport Klapka010
Flášar OndřejHradní páni010
Konečný JakubCykloklub Morava010
Schneider OndřejCK Slovan Moravská Třebová010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 749 ms