2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2007 - Junioři
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Fox
Dlo
Krá
Mrt
Sně
Kou
Leš
Tem
Sen
Sv3
Mor
Háj
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Lacina Jaroslav
2K bike club Odry
20
20
17
20
20
20
15
11
20
13
20
20
0
13
192
(216)
2.
Mádr Jiří
TC Sport Desná
0
8
15
20
17
17
9
20
17
0
10
15
13
34
14
178
(195)
3.
Vostrčil David
TNF bike team
13
15
17
0
10
13
12
5
7
0
15
40
12
147
4.
Horký David
Caska Invest Zábřeh
17
17
20
0
20
13
15
30
8
132
5.
Fabián Jakub
Ski Snow Surf Sport
12
12
10
12
15
12
11
10
4
13
0
24
12
131
(135)
6.
Linhart Petr
Dama Sport
10
7
8
8
11
15
6
9
8
0
11
11
22
13
113
(126)
7.
Směšný Jan
Ski Snow Surf Sport
7
12
13
7
10
7
6
0
10
20
10
92
8.
Axmann David
SK Štíty
13
11
15
13
13
17
6
82
9.
Smolík Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
15
9
12
10
8
0
9
3
0
9
10
75
10.
Mazák Tomáš
Silný Team Uničov
10
13
11
13
10
8
6
65
11.
Borák Martin
Cyklo Polách a syn
9
12
12
26
4
59
12.
Solanský Radek
2K bike club Odry
15
17
15
11
4
58
13.
Hynek Jan
Maxidek Cannondale
17
12
17
3
46
14.
Neumann Jan
Dama Sport
11
11
9
13
4
44
15.
Hlavsa Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
6
12
6
3
24
16.
Toman Lukáš
CK Carla-Kupkolo
20
1
20
=
Chytil Jan
Otrokovice
20
1
20
18.
Kouřil Patrik
Vašíček pekařství a cukrářství
17
1
17
=
Tomek Josef
Lukavice
17
1
17
=
Kašing Adam
Bike 2000
17
1
17
=
Hlavsa Radek
Bike Team Zlaté Hory
9
7
1
3
17
22.
Solař Erik
Edie Team Vsetín
15
1
15
=
Kautz Michal
Ski Klub Šumperk
15
1
15
=
Machala Jan
Cyklo TJ Písečná
11
4
2
15
25.
Kamenec Tomáš
SK Piranha Bike
8
6
2
14
=
Blažek Martin
Zábřeh
8
6
2
14
27.
Polách Jakub
Cyklo Polách a syn
13
1
13
28.
Schejbal Martin
Japek
12
1
12
=
Lukeš Tomáš
Vortex Bike Team
12
1
12
30.
Strecha Juraj
Pekáreň Brojo
11
1
11
=
Hynek Dominik
Maxidek Cannondale
11
0
2
11
32.
Růžička Jan
Zábřeh
10
1
10
33.
Orság Ondřej
Sportservis
9
1
9
=
Pospíšil Lukáš
Postřelmůvek
9
1
9
=
Hrubý Jaroslav
9
1
9
36.
Petřek Marcel
Valaští Bajkeři Superior
8
1
8
37.
Zapletal Jan
Cirlibaba
5
0
2
5
=
Mikula Jakub
Proxima
5
0
2
5
=
Krause David
Cykloservis Petr
5
1
5
40.
Hanyk Martin
4
1
4
41.
Čech Ondřej
Bike Sport servis Opava
3
1
3
42.
Solník Jan
Jestřebí
2
0
2
2
=
Konečný František
Bike Sport servis Opava
2
1
2
44.
Kohoutek Martin
Kopřivnice
0
1
0
=
Langer Lukáš
TJ Sigma Hranice
0
1
0
=
Kádek László
MaMa-Trek Komárno
0
1
0
=
Mišák Vojtěch
Paseka
0
1
0
=
Barák Radek
0
1
0
=
Švehla Jiří
Bike Sport servis Opava
0
1
0
=
Krňávek Michal
Cirlibaba
0
1
0
=
Hromčík Lukáš
Nivnice
0
1
0
=
Grepl Radim
Madt Sport Klapka
0
1
0
=
Flášar Ondřej
Hradní páni
0
1
0
=
Konečný Jakub
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Schneider Ondřej
CK Slovan Moravská Třebová
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 359 ms