2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Fajta PavelCSC Šumperk1957202020202020172020201720204014220(294)
2.Homola MiroslavCykloklub Morava1955171713171517201715152017173414193(251)
3.Brückner IvanMTB Bohdíkov194912131510151315131015121512138(158)
4.Leicht JiříASPV Těchonín1949131513151220137101
5.Kubín DanielHoral Šumperk1953121213781113776
6.Smyček ČestmírŠumperk11111211134662
7.Mikulka JosefŠumperk1949171713347
8.Běhal JiříCyklo Kaňkovský19571720237
9.Goldman JaromírSNS Krnov19501715232
10.Heger KurtMaxidek Cannondale19461215227
Vychodil LubomírSilný Team Uničov19571512227
12.Batěk OldřichSki Snow Surf Sport195320120
13.Suchánek LiborSulko1957172219
14.Vaňourek JiříSudkov194017117
Václavek JiříSki-OB Šternberk195717117
Škop VladimírVíno Karabina1954512217
17.Axman JaroslavTroubelice195588216
18.Krejčí LadislavVHS Brno195415115
Klíma ZdeněkEkol Team Brno195515115
Vepřek ZdeněkPostřelmov194515115
21.Zapletal FrantišekCirlibaba195713113
Kuběnka OldřichSki Břidličná195613113
Sikora PetrSK Šafrata Bohumín195613113
24.Vidlák LubomírPell's195712112
Pavelek FrantišekAlve MTB Veřovice194812112
Palkovič RastislavBratislava194712112
27.Beníček JiříJeseničtí orli194811111
Pernica Pavel11111
Hastík Jiří195511111
Frkal MiroslavBike One195611111
Krkoška JiříMTB Ondřejník195111111
Mattuš MilanMerida Biking Team193711111
33.Rýznar MiroslavAZ Ekotherm195310110
Hrubý LubošKarbid194410110
Kohoutek VratislavKopřivnice195510110
Pernica JosefPerpo Bludov194810110
Grzempa GrzegorzMTB Maribex194610110
Doležal Zdenek195210110
39.Caha BohuslavBikesport Team Mohelnice919
Semotam JiříPresbeton Nova1957919
Novotný AlešSK Salith Sumtex Šumperk1956919
Janků ZdeněkPostřelmov1955919
Mynář VáclavDatasw1946919
Vlk MiroslavCykloklub Rampušák19470929
45.Janoš RudolfBystřice pod Hostýnem1947818
46.Boreček TomášDatasw1957717
Mikéska BohuslavBranopac CZ1954717
Šaich MiroslavHlubočky - Mariánské Hory1954717
49.Kohout VladimírSK Salith Sumtex Šumperk1948616
Vaida JiříOlomouc1956616
Drobňák MilanManiac Pedals1957616
Slach Zdeněk1943616
53.Hrubý PetrBéci Lesnice1946515
Muroň HeinzHanušovice1954515
Alexander VladimírLukavice1950515
56.Kuba VojmírHanušovice1934414
Říčný FrantišekRaFaMaZ1955414
Stöhr RadekSK Conti-RSC19644024
59.Blažek JanAlimpek1949313
60.Hándl PřemyslŠumperk1956111
61.Bohuslav Caha1947010
Rýznar JosefCykloklub Rampušák1952010
Žouželka JaroslavCykloklub Morava1950010
Kubeš VladimírPfahnl Backmittel1955010
Šuba JosefDolany1946010
Fučík Zdeněk1956010
Němec Jiří2K bike club Odry1954010
Němčík VítězslavCyklosport Němčík1955010
Janíček ZdeněkCykloklub Rampušák1955010
Zavadil Jiří1955010
Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk1955010
Keprt JanFamily Frost1954010
Sedlář Drahomír010
Derunov OldřichDevoss1950010
Gajdůšek Josef1943010
Moravec VladimírMoravec pekárny1955010
Mazánek JiříMoravec pekárny1953010
Michálek František1949010
Hofschneider VladimírOlomouc1956010
Kochwaster FrantišekRak Janco1936010
Musil Stanislav1946010
Tureček JanACK Kyjov-Boršov1955010
Kiml Jiří1955010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 890 ms