2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Fajta PavelCSC Šumperk202020202020172020201720204014220(294)
2.Homola MiroslavCykloklub Morava171713171517201715152017173414193(251)
3.Brückner IvanMTB Bohdíkov12131510151315131015121512138(158)
4.Leicht JiříASPV Těchonín131513151220137101
5.Kubín DanielHoral Šumperk121213781113776
6.Smyček ČestmírŠumperk11111211134662
7.Mikulka JosefŠumperk171713347
8.Běhal JiříCyklo Kaňkovský1720237
9.Goldman JaromírSNS Krnov1715232
10.Heger KurtMaxidek Cannondale1215227
Vychodil LubomírSilný Team Uničov1512227
12.Batěk OldřichSki Snow Surf Sport20120
13.Suchánek LiborSulko172219
14.Vaňourek JiříSudkov17117
Václavek JiříSki-OB Šternberk17117
Škop VladimírVíno Karabina512217
17.Axman JaroslavTroubelice88216
18.Krejčí LadislavVHS Brno15115
Klíma ZdeněkEkol Team Brno15115
Vepřek ZdeněkPostřelmov15115
21.Zapletal FrantišekCirlibaba13113
Kuběnka OldřichSki Břidličná13113
Sikora PetrSK Šafrata Bohumín13113
24.Vidlák LubomírPell's12112
Pavelek FrantišekAlve MTB Veřovice12112
Palkovič RastislavBratislava12112
27.Beníček JiříJeseničtí orli11111
Pernica Pavel11111
Hastík Jiří11111
Frkal MiroslavBike One11111
Krkoška JiříMTB Ondřejník11111
Mattuš MilanMerida Biking Team11111
33.Rýznar MiroslavAZ Ekotherm10110
Hrubý LubošKarbid10110
Kohoutek VratislavKopřivnice10110
Pernica JosefPerpo Bludov10110
Grzempa GrzegorzMTB Maribex10110
Doležal Zdenek10110
39.Caha BohuslavBikesport Team Mohelnice919
Semotam JiříPresbeton Nova919
Novotný AlešSK Salith Sumtex Šumperk919
Janků ZdeněkPostřelmov919
Mynář VáclavDatasw919
Vlk MiroslavCykloklub Rampušák0929
45.Janoš RudolfBystřice pod Hostýnem818
46.Boreček TomášDatasw717
Mikéska BohuslavBranopac CZ717
Šaich MiroslavHlubočky - Mariánské Hory717
49.Kohout VladimírSK Salith Sumtex Šumperk616
Vaida JiříOlomouc616
Drobňák MilanManiac Pedals616
Slach Zdeněk616
53.Hrubý PetrBéci Lesnice515
Muroň HeinzHanušovice515
Alexander VladimírLukavice515
56.Kuba VojmírHanušovice414
Říčný FrantišekRaFaMaZ414
Stöhr RadekSK Conti-RSC4024
59.Blažek JanAlimpek313
60.Hándl PřemyslŠumperk111
61.Bohuslav Caha010
Rýznar JosefCykloklub Rampušák010
Žouželka JaroslavCykloklub Morava010
Kubeš VladimírPfahnl Backmittel010
Šuba JosefDolany010
Fučík Zdeněk010
Němec Jiří2K bike club Odry010
Němčík VítězslavCyklosport Němčík010
Janíček ZdeněkCykloklub Rampušák010
Zavadil Jiří010
Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk010
Keprt JanFamily Frost010
Sedlář Drahomír010
Derunov OldřichDevoss010
Gajdůšek Josef010
Moravec VladimírMoravec pekárny010
Mazánek JiříMoravec pekárny010
Michálek František010
Hofschneider VladimírOlomouc010
Kochwaster FrantišekRak Janco010
Musil Stanislav010
Tureček JanACK Kyjov-Boršov010
Kiml Jiří010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 749 ms