2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Hrubý PetrCaska Invest Zábřeh2017202020202020173010204
2.Vala MartinBike sport Uničov172015172015171520204011201(216)
3.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák1212101013151117131113172413147(178)
4.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk15131391534699
5.Marada JosefCykloklub Morava11131515151113793
6.Petřík IvanSilný Team Uničov956991111212121086
7.Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O1517172015584
Plesník KarelCyklo Kaňkovský31208015301011221184
9.Čejka PetrCykloklub Morava11109121715674
10.Eliáš JosefVíno Karabina1313111712566
11.Malínek LuděkDama Sport81217015552
12.Křivák PetrVemblödi5416980710950
13.Mazák Josef10868105647
14.Cajthaml JiříMaxidek Cannondale71111105544
15.Konopa MilanSki Snow Surf Sport6075609733
16.Nerušil RobertUničov81360427
17.Mondek Josef26126
18.Sekerka KarelS-Team Olomouc7810325
19.Šťastný VáclavSilný Team Uničov20120
Otepka Igor20120
Šťasta LiborBike 0420120
Petřek LiborValaští Bajkeři Superior20120
23.Vašíček MiloslavŠternberk17117
Heczko BronislavTJ TŽ Třinec17117
Doležal RudolfCykloklub Morava7370417
Berger JiříCK Carla-Kupkolo17117
Hons LiborHroubovice17117
28.Rezek AntonínBike 200015115
Konvalinka JosefBike 0415115
30.Dovrtěl ZdenekCyklo Žopy13113
Stuchlík PetrStalak Team13113
Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský94213
Mattuš MilanMerida Biking Team13113
Kolář RobertSki Petříkov13113
Kráčmar LubomírSilný Team Uničov13113
36.Schindler ZbyněkSport Club Opava12112
Smola MilošLesaffre Česko12112
Klein AntonínMTB Červená Voda120212
Petružela MiroslavValaští Bajkeři Superior12112
Krzyžanek JaroslavTJ TŽ Třinec12112
Felkl LuděkMaxidek Cannondale12112
Krmela FrantišekAZ Ekotherm057312
43.Škola IvoOlomouc11111
Kvapilík Josef11111
Neumann PavelSki-OB Šternberk11111
46.Valla AlexandrBranopac CZ10110
Lehký MilanSK Donocykl10110
Hynek ZdeněkMaxidek Cannondale10110
Matějík PetrCzech Kamuflage Team10110
50.Smejkal ViktorSkol Choceň919
Nisner IgorC.A.C Šumperk919
Kučera PetrMTB Olšany9029
Lisa OttoSilný Team Uničov8129
Kopa MiroslavZábřeh919
55.Hons MilošHroubovice818
Vítek BorisNutela818
Medlík Radekblue SSU818
Bačík Pavel2K bike club Odry818
59.Mlynář JiříMTB Ondřejník717
Jína PavelOlomouc717
Liber VlastimilTepelná čerpadla IV717
Šafařík JaromírVemblödi717
Novák JosefMTB Červená Voda717
64.Piterka MiroslavC.A.C Šumperk616
Závrbský LadislavTrob Racing Team616
Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová616
Žváček MojmírJeseničtí orli616
Neumann MilanCirlibaba24036
Überall LeoMTB Ondřejník616
70.Fanta LadislavOlomouc515
Havlíček KarelIn Bike Litovel515
Mazák ZdeněkTJ Sokol Hrabenov5025
Novosad JanC.A.C Šumperk515
74.Kult MarcelCyklo sport Stratílek414
Bartfay PavelBary Rejhotice414
Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc414
Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná04034
78.Domonkos JúliusAli-bi313
Krampla Tomáš313
Sláma RichardPBV MTB Team Brno313
Palich Zbyněk3023
82.Jakeš AlešZáchranná služba Zábřeh2022
Dohnal PavelŠumperk212
Ježek JiříJDJ Team212
Solník JanJestřebí2022
Szücs ErvinAli-bi212
87.Maixner JaroslavLanškroun111
Dombai ZdeněkZábřeh1021
Elsner IvoSMD Šumperk111
Kálmán RudolfAli-bi111
91.Pospíšil Aleš010
Lepka Miloslav010
Gabko JanAlimpek010
Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc010
Janosch RichardRaFaMaZ010
Lipavský MiroslavPfahnl Backmittel010
Horňák DušanCertas010
Schnaubelt JiříSK Black Street010
Zatloukal LubomírRetech Team010
Hladký MiroslavCykloklub Morava010
Koloušek MilošOmega Martin010
Pavelka JiříHervis010
Brumar HubertOlomouc010
Nétek Rostislav010
Rabinský Vladimír010
Kachyňa LubomírCzech Kamuflage Team010
Spurník Mirko010
Bartoš PavelBrníčko010
Mazal JiříVemblödi010
Bláha Milos010
Morozov VáclavAlimpek010
Kádek LászlóMaMa-Trek Komárno010
Grepl VincencMadt Sport Klapka010
Kubík PetrHostinné010
Šulc IvanCertas010
Stadlbauer PetrLitovel010
Pospíšil MiloslavSulko010
Tempír MiroslavMaxidek Cannondale010
Kýra Jindřich010
Chlebníček JiříCykloklub Morava010
Uhelszki MichalJeseničtí orli010
Barvínek PetrC.A.C Šumperk010
Křížek JosefMelites010
Berezňák MilanJapek010
Hřivnáč LubomírTepelná čerpadla IV010
Dohnálek DušanCyklo Přílepy010
Jiřík VítCertas010
Zýbal AntonínBranopac CZ010
Krňávek PetrVelum Zábřeh0020
Šmoldas LuděkC.A.C Šumperk0020
Vlachinský ZdeněkBranopac CZ010
Kusý ĽubošOmega Martin010
Knápek PetrKN Project010
Štancl JiříÚstí nad Orlicí010
Kundrata JanACK Kyjov-Boršov010
Unar ZbyněkZábřeh010
Hrabal VladimírGT Dlouhá Loučka010
Kotassek ZdeněkDementteam010
Šin LadislavZábřeh010
Tychtl MiroslavKyjov010
Štěpánek PetrCK Slovan Moravská Třebová010
Juříček ZdeněkBruntál010
Kučera RadomilDurativa010
Krňávek RudolfRapotín010
Flášar JiříHradní páni010
Dudík Lubomír010
Škoda MilanRedpoint Pearl Izumi010
Solař DušanEdie Team Vsetín010
Minařík MartinTTC Olomouc010
Paloncý PavelKlub vytrvalostních sportů010
Bednařík RostislavHvozdná010
Urbášek JiříGoofy Ociz Team010
Vrbka Roman010
Zálešák AntonínManiac Pedals010
Metelka AugustinMTB Otrokovice010
Rizman RadovanOmega Martin010
Lipták Roland010
Nováček Pavel010
Klíma FrantišekAD Pemap Brodek010
Křeček Miroslav010
Šenk Libor010
Zaoral MiroslavCyklo Kaňkovský010
Musil PetrPísečná u Žamberka010
Koukol MartinSlušnej oddíl010
Škvarka Jozef010
Macášek IgorOmega Martin010
Dospiva LadislavBikesport Šumperk010
Čmuchálek Tomáš010
Oláh KarčiBike One010
Škopík LiborManiac Pedals010
Handlíř JanBrno010
Sláma Zdeněk010
Žerníček VojtěchDubicko010
Hajn DanielSkol Choceň010
Trkal Jaroslav010
Hel MilanOlomouc010
Kohoutek RadekIn Bike Litovel010
Kocurek BobCirlibaba010
Tempir MildaMaxidek Cannondale010
Rolenc StanislavCK Slovan Moravská Třebová010
Volek Pavel010
Smetana JaroslavCykloklub Morava010
Švehla MiroslavBike Sport servis Opava010
Pich PetrZlaté Hory010
Schwarz ZdeněkRaFaMaZ010
Stejskal Petr010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 749 ms