2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2007 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Fox
Dlo
Krá
Mrt
Sně
Kou
Leš
Tem
Sen
Sv3
Mor
Háj
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Krejčí Vladislav
Cykloklub Morava
20
20
17
20
17
13
17
20
17
15
15
34
12
197
(225)
2.
Hekele Emil
Rádio Haná
20
15
20
13
17
0
20
40
8
145
3.
Valigura Martin
Cykloklub Morava
15
13
13
11
15
9
10
13
13
30
10
142
=
Fišnar Jiří
TC Sport Desná
17
12
17
15
12
13
17
15
12
12
10
142
5.
Vaňous Jan
Felt race team
17
20
20
20
3
20
17
7
117
6.
Kessler Jiří
Cirlibaba
13
9
9
0
10
9
5
12
8
12
0
20
12
107
7.
Planička Robert
Silný Team Uničov
12
11
13
11
12
10
11
15
8
9
103
8.
Kulík Vladislav
Cykloklub Morava
11
10
5
2
13
6
17
2
0
9
22
11
97
9.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
13
6
10
7
12
5
12
26
8
91
10.
Kohout Tomáš
Vemblödi
10
9
15
20
20
5
74
11.
Horký Lubomír
Cyklo Polách a syn
10
5
7
6
11
10
9
4
9
0
10
71
12.
Janda Jiří
Cyklo Polách a syn
15
15
12
0
17
7
6
66
13.
Paclík Martin
Cyklo Polách a syn
7
8
3
7
10
24
6
59
14.
Pastrnek Pavel
Skivelo neslyšících Olomouc
20
0
15
11
9
5
55
15.
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
11
12
12
11
4
46
16.
Janíček Petr
8
8
15
6
4
37
17.
Vošický Pavel
Dama Sport
6
10
10
7
4
33
18.
Žváček Miroslav
Silný Team Uničov
0
4
0
0
8
18
6
30
19.
Hrubý Pavel
Caska Invest Zábřeh
9
4
4
0
11
5
28
20.
Horák René
Cyklo TJ Písečná
7
11
8
3
26
=
Pražák Kamil
Devoss
13
13
2
26
22.
Procházka Marek
Cyklo Polách a syn
8
0
9
5
0
0
6
22
=
Kopa Michal
Cyklo Polách a syn
0
7
8
3
4
5
22
24.
Pítr Miloslav
Veřovice
20
1
20
=
Mlynář Zdeněk
Max Cursor
20
1
20
=
Haltmar František
Bikers Heraus
8
3
9
3
20
27.
Halanič Josef
Halfa Bike Team
8
11
2
19
28.
Kouřil Daniel
On road racing team
17
1
17
=
Maťoučík Julius
Skivelo neslyšících Olomouc
17
1
17
=
Zátopek Karel
Veřovice
17
1
17
=
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
2
15
2
17
=
Hurych Antonín
17
1
17
33.
Vít Pavel
AxitDoldy
15
1
15
=
Toman Luboš
Carla
15
1
15
35.
Voznička Adam
Ski Snow Surf Sport
4
10
2
14
36.
Sovadina Petr
Cyklo Žopy
13
1
13
=
Pohl Tomáš
Cyklo TJ Písečná
13
0
2
13
=
Janoš Rudy
Continental sport team
13
1
13
39.
Soldán Tomáš
Cyklo Žopy
12
1
12
=
Lepka Tomáš
Proxima
12
0
2
12
=
Švajda Martin
DT Swiss
12
1
12
42.
Vágner Michal
RCR Bike Team Česká Třebová
11
1
11
=
Kašpar Tomáš
Ski Klub Šumperk
11
1
11
=
Černý Lubomír
Rapotín
11
1
11
=
Vogel Michal
Lucky plus
0
7
4
3
11
46.
Pátek Richard
Sulko
10
1
10
=
Kopecký Bohumil
ASPV Těchonín
10
1
10
=
Mattuš Pavel
Merida Biking Team
10
1
10
=
Polášek Roman
Bikesport Team Mohelnice
2
8
2
10
50.
Pánek Kamil
3
6
2
9
=
Orálek Dušan
CykloFort
9
1
9
=
Melicher Peter
Omega Martin
9
1
9
53.
Pekař Petr
Paseka
8
0
2
8
=
Šmíd Martin
Kroměříž
8
1
8
55.
Navrátil Roman
Náměšť na Hané
7
1
7
=
Šlejhar Pavel
Kouklas Team
7
1
7
=
Klech Richard
7
1
7
58.
Urban Rostislav
6
1
6
=
Tichý Jaromír
AZ Ekotherm
6
1
6
=
Kašpar Petr
Bike Team Zlaté Hory
6
0
2
6
=
Hovadík Jiří
SoNet
6
1
6
=
Michalic Jan
Vemblödi
0
6
2
6
=
Kalabis Jiří
Cyklo TJ Písečná
0
6
0
3
6
64.
Ehrlich Václav
Tlačpára
5
1
5
=
Coufal Rostislav
Cyklo Polách a syn
5
0
2
5
=
Štěpánek Zbyněk
Maxidek Cannondale
5
0
2
5
=
Kubičík Martin
Maxidek Cannondale
0
5
2
5
=
Mosig Uwe
Spedur
5
1
5
=
Weinlich Roman
5
1
5
=
Šikl Petr
Kouklas Team
5
1
5
71.
Lazecký Pavel
Bike One
4
1
4
=
Vašíček Bronislav
Brno
4
1
4
=
Kadidlo Jiří
CK Slovan Moravská Třebová
4
1
4
=
Tkáč Kamil
4
1
4
75.
Šnirych František
Dolany
3
1
3
=
Fiala Martin
Wild cuber rider
3
1
3
=
Hubáček Pavel
3
1
3
=
Jaeger Jan
MTB Team Apollo
3
1
3
=
Adam Tomáš
3
1
3
80.
Hejtmánek Jiří
HS Jeseníky
0
2
2
2
=
Falta Karel
Halfa Bike Team
2
0
2
2
=
Hynčica Petr
Branopac CZ
2
1
2
=
Rozinek Filip
Kouklas Team
2
1
2
=
Brablík Kamil
Omega Martin
2
1
2
=
Hotový Pavel
Cyklo Polách a syn
2
0
2
2
86.
Hlásný František
1
1
1
=
Komárek Jaroslav
Cirlibaba
1
1
1
=
Uherka Vlastimil
Siemens
1
0
0
3
1
=
Hastík Dalibor
Sulko
1
0
2
1
=
Holinka Radek
Nemile
1
1
1
=
Herzán Radim
Cykloklub Morava
1
1
1
=
Palguta Roman
Darwin
1
1
1
=
Sedláček Gamba
AD Pemap Brodek
1
1
1
94.
Hejtmánek Ctibor
ALW
0
1
0
=
Stoček Petr
Bike 2000
0
1
0
=
Sláma Martin
Omega Martin
0
1
0
=
Vlček Robert
Alimpek
0
1
0
=
Šima Radek
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
Jílek Martin
Leština
0
1
0
=
Kuruc Lukás
0
1
0
=
Matula Miroslav
Vemblödi
0
1
0
=
Berhel Vojtěch
0
1
0
=
Španner Jiří
TriSK Olomouc
0
1
0
=
Nejezchleba Pavel
0
1
0
=
Šimek Martin
Šumperk
0
1
0
=
Voldán Jiří
0
1
0
=
Haertl Martin
0
1
0
=
Jakubík Hynek
0
1
0
=
Kelnar Ales
Opava
0
1
0
=
Hudetz Michael
Králíky
0
1
0
=
Jáně František
Zábřeh
0
1
0
=
Doležel Aleš
Dolany
0
1
0
=
Zemánek Pavel
Cyklo Kassai Boskovice
0
1
0
=
Přibyl Václav
Vemblödi
0
1
0
=
Kassai Lubomír
Cyklo Kassai Boskovice
0
1
0
=
Hanzal Radek
0
1
0
=
Koblasa Pavel
Drnovice
0
1
0
=
Šlížek Petr
TriSK Olomouc
0
1
0
=
Petřík Jaroslav
Vemblödi
0
1
0
=
Otáhal Miroslav
0
1
0
=
Vičan Petr
RK Cyklos
0
1
0
=
Štursa Marek
Certas
0
1
0
=
Hrubý Luboš
0
1
0
=
Boček Vítězslav
RaFaMaZ
0
1
0
=
Štrobl Karel
Krpál Opava
0
1
0
=
Holub Jan
Dolní újezd
0
1
0
=
Řepecký Tomáš
Vortex Bike Team
0
1
0
=
Koňárek Petr
Rýmařov
0
1
0
=
Ulmann Petr
Šumvald
0
1
0
=
Fartág Radek
Japek
0
1
0
=
Blažek Jan
Alimpek
0
1
0
=
Hudeček Nikola
0
1
0
=
Pejzl Martin
TriSK Olomouc
0
1
0
=
Vepřek Milan
Litovel
0
1
0
=
Svoboda Marek
Melites
0
1
0
=
Bič Radek
Nezkušené Lolitky
0
1
0
=
Matoušek Karel
Japek
0
1
0
=
Lukeš Jan
Carla
0
1
0
=
Bouška Ondřej
0
1
0
=
Kočí Jaroslav
Velká nad Veličkou
0
1
0
=
Zavadil Milan
Alimpek
0
1
0
=
Dušek David
Česká Třebová
0
1
0
=
Kujevský Pavel
1.FC Mošting
0
1
0
=
Pospíšil Petr
Šóral bike
0
1
0
=
Přikryl Jan
Ski Snow Surf Sport
0
0
2
0
=
Konečný Vladimír
Cyklo TJ Písečná
0
0
0
3
0
=
Deisler Gerhard
MaMa-Trek Komárno
0
1
0
=
Gábriš Peter
0
1
0
=
Špičák Libor
Praha
0
1
0
=
Zbořil Tomáš
Slušnej oddíl
0
1
0
=
Beneš Tomáš
0
1
0
=
Vlašánek Kamil
Alimpek
0
1
0
=
Smrž Radovan
0
1
0
=
Ceral Tomáš
Vemblödi
0
1
0
=
Taska Pavel
0
1
0
=
Volík Ivan
Jeseník
0
1
0
=
Valeček Kamil
Ufo Bike
0
1
0
=
Hrstka Zdenek
0
1
0
=
Paprskář Milan
Šternberk
0
1
0
=
Šmolík Václav
Alimpek
0
1
0
=
Urbánek Miroslav
Uničov
0
1
0
=
Menzel Radek
Javorník
0
1
0
=
Uhlíř Pavel
Přerov
0
1
0
=
Chudada Tomáš
Retech Team
0
1
0
=
Nykodym Bohumír
0
1
0
=
Novák Ivo
Maniac Pedals
0
1
0
=
Krliš Jiří
Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Špůrek Dušan
0
1
0
=
Ott Miroslav
Vemblödi
0
1
0
=
Petřík Josef
Letohrad
0
1
0
=
Novotný Stanislav
0
1
0
=
Maček Jaromír
Slušnej oddíl
0
1
0
=
König Radek
Sudkov
0
1
0
=
Kadlčák Richard
Elem bike Zlín
0
1
0
=
Černý Martin
Branopac CZ
0
1
0
=
Beneš Ivan
Branopac CZ
0
1
0
=
Prokeš Richard
Pustá Polom
0
1
0
=
Vaculík Radim
Continental sport team
0
1
0
=
Veselka Oldřich
Author Tufo Ti
0
1
0
=
Rotter Michal
Třebařov
0
1
0
=
Beníček Jiří
Jeseničtí orli
0
1
0
=
Hansgut Rudolf
TriSK Olomouc
0
1
0
=
Štefánek Petr
Maniac Pedals
0
1
0
=
Daněk Miroslav
DammaBike Opava
0
1
0
=
Vyhnal František
0
1
0
=
Chytil Bronislav
0
1
0
=
Kopáč David
Merida Biking Team
0
1
0
=
Chrobok Richard
Džoko Team
0
1
0
=
Krňávek Vojtěch
Cirlibaba
0
1
0
=
Vodička Jan
0
1
0
=
Šamara Martin
Sundance Opava
0
1
0
=
Koleňák Vlastimil
Maniac Pedals
0
1
0
=
Šalmík Pavel
Duko Rýmařov
0
1
0
=
Maier Petr
Cirlibaba
0
0
2
0
=
Hrabal Jaromír
GT Kolín
0
1
0
=
Gebel Petr
Sport Club Opava
0
1
0
=
Winkler Jan
Bike Sport servis Opava
0
1
0
=
Kopecký Miroslav
Jablonné nad Orlicí
0
1
0
=
Bluma Martin
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Dostál Ondřej
SK Black Street
0
0
2
0
=
Čepa Martin
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Vraštil Miloslav
Králíky
0
1
0
=
Nosál Pavel
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Mudřík Josef
TJ Bohumín Kolík
0
1
0
=
Novotný Marek
0
1
0
=
Plesník Petr
Les Nice
0
0
2
0
=
Srovnal Otakar
Lokomotiva Zábřeh
0
1
0
=
Hecl Miloš
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Trunečka Zbyněk
BBB Mohelnice
0
0
2
0
=
Čepa Petr
Mohelnice
0
0
2
0
=
Kunc Pavel
Ski Petříkov
0
1
0
=
Kulatý Martin
Bikesport Team Mohelnice
0
0
2
0
=
Vepřek Martin
Šumperk
0
1
0
=
Kukač Petr
Slatinice
0
1
0
=
Zejfart Karel
Cykloklub Morava
0
0
2
0
=
Pospíšil Leo
Ski Snow Surf Sport
0
1
0
=
Mikes David
Proxima
0
0
2
0
=
Boháč Lubomír
Sulko
0
1
0
=
Alán Roman
Šumperk
0
1
0
=
Reichl Zdeněk
Zábřeh
0
1
0
=
Jakeš Miroslav
0
1
0
=
Jakubec Aleš
Krpál Opava
0
1
0
=
Samohýl Libor
Tlumačov
0
1
0
=
Drexler Pavel
Silný Team Uničov
0
1
0
=
Knaurek Martin
HaPe Brno
0
1
0
=
Kachyňa Miroslav
0
1
0
=
Bauer Pavel
RK Cyklos
0
1
0
=
Kohout Milan
Praha - Žižkov
0
1
0
=
Lah Alois
Horka nad Moravou
0
1
0
=
Hruška Martin
Ufo Bike
0
1
0
=
Zeman Radek
Bike One
0
1
0
=
Krčmář Roman
Uničov
0
1
0
=
Koc Jiří
0
1
0
=
Valenta Josef
0
1
0
=
Musil Radek
Liberec
0
1
0
=
Veselík Petr
Pfahnl Backmittel
0
1
0
=
Háva Jan
Cyklosport M.Rella
0
1
0
=
Řehák Miroslav
0
1
0
=
Drozd Tomáš
SK Conti-RSC
0
1
0
=
Doležel Tomáš
0
1
0
=
Bojko Jan
Ostrava
0
1
0
=
Veselý Ondřej
Carla
0
1
0
=
Hrek Vitaliy
0
1
0
=
Foltys Jiří
Opava
0
1
0
=
Frélich Pavel
Nezkušené Lolitky
0
1
0
=
Patrmann Tomáš
Nezkušené Lolitky
0
1
0
=
Hyneček Roman
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
Novák Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Skyba Zdeněk
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
Klestil Ladislav
Nezkušené Lolitky
0
1
0
=
Kolář Vladimír
CT Hvozdná
0
1
0
=
Vavrečka Lumír
0
1
0
=
Ježek Břetislav
Omega Martin
0
1
0
=
Drexler Jiří
Nezkušené Lolitky
0
1
0
=
Maks Jiří
Chuck Norris Fans
0
1
0
=
Černý Robert
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Pěnkava Radomil
Vápenka Vitošov
0
1
0
=
Knápek Jaroslav
Proxima
0
1
0
=
Weihrich Ivo
Velké Heraltice
0
1
0
=
Nesporý Jan
Strhaný haksny
0
0
2
0
=
Handl Tomáš
Jantaři
0
1
0
=
Lah Robert
Cycloracing Olomouc
0
1
0
=
Jansa Petr
Moravská Třebová
0
1
0
=
Kohoutek Petr
Loučany
0
1
0
=
Košec Martin
Bike One
0
1
0
=
Grygar Roman
Bike One
0
1
0
=
Fiala Radek
Witzenmann Opava
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 593 ms