2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavCykloklub Morava20201720171317201715153412197(225)
2.Hekele EmilRádio Haná2015201317020408145
3.Valigura MartinCykloklub Morava151313111591013133010142
Fišnar JiříTC Sport Desná1712171512131715121210142
5.Vaňous JanFelt race team17202020320177117
6.Kessler JiříCirlibaba1399010951281202012107
7.Planička RobertSilný Team Uničov121113111210111589103
8.Kulík VladislavCykloklub Morava11105213617209221197
9.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1361071251226891
10.Kohout TomášVemblödi109152020574
11.Horký LubomírCyklo Polách a syn10576111094901071
12.Janda JiříCyklo Polách a syn1515120177666
13.Paclík MartinCyklo Polách a syn78371024659
14.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc20015119555
15.Jílek MartinCyklo Polách a syn11121211446
16.Janíček Petr88156437
17.Vošický PavelDama Sport610107433
18.Žváček MiroslavSilný Team Uničov0400818630
19.Hrubý PavelCaska Invest Zábřeh944011528
20.Horák RenéCyklo TJ Písečná7118326
Pražák KamilDevoss1313226
22.Procházka MarekCyklo Polách a syn809500622
Kopa MichalCyklo Polách a syn07834522
24.Pítr MiloslavVeřovice20120
Mlynář ZdeněkMax Cursor20120
Haltmar FrantišekBikers Heraus839320
27.Halanič JosefHalfa Bike Team811219
28.Zátopek KarelVeřovice17117
Maťoučík JuliusSkivelo neslyšících Olomouc17117
Kouřil DanielOn road racing team17117
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk215217
Hurych Antonín17117
33.Vít PavelAxitDoldy15115
Toman LubošCarla15115
35.Voznička AdamSki Snow Surf Sport410214
36.Janoš RudyContinental sport team13113
Sovadina PetrCyklo Žopy13113
Pohl TomášCyklo TJ Písečná130213
39.Lepka TomášProxima120212
Soldán TomášCyklo Žopy12112
Švajda MartinDT Swiss12112
42.Kašpar TomášSki Klub Šumperk11111
Černý LubomírRapotín11111
Vágner MichalRCR Bike Team Česká Třebová11111
Vogel MichalLucky plus074311
46.Kopecký BohumilASPV Těchonín10110
Mattuš PavelMerida Biking Team10110
Pátek RichardSulko10110
Polášek RomanBikesport Team Mohelnice28210
50.Pánek Kamil3629
Orálek DušanCykloFort919
Melicher PeterOmega Martin919
53.Pekař PetrPaseka8028
Šmíd MartinKroměříž818
55.Šlejhar PavelKouklas Team717
Klech Richard717
Navrátil RomanNáměšť na Hané717
58.Hovadík JiříSoNet616
Kalabis JiříCyklo TJ Písečná06036
Tichý JaromírAZ Ekotherm616
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory6026
Michalic JanVemblödi0626
Urban Rostislav616
64.Weinlich Roman515
Ehrlich VáclavTlačpára515
Šikl PetrKouklas Team515
Coufal RostislavCyklo Polách a syn5025
Štěpánek ZbyněkMaxidek Cannondale5025
Mosig UweSpedur515
Kubičík MartinMaxidek Cannondale0525
71.Lazecký PavelBike One414
Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová414
Vašíček BronislavBrno414
Tkáč Kamil414
75.Adam Tomáš313
Hubáček Pavel313
Jaeger JanMTB Team Apollo313
Fiala MartinWild cuber rider313
Šnirych FrantišekDolany313
80.Brablík KamilOmega Martin212
Hynčica PetrBranopac CZ212
Falta KarelHalfa Bike Team2022
Rozinek FilipKouklas Team212
Hejtmánek JiříHS Jeseníky0222
Hotový PavelCyklo Polách a syn2022
86.Uherka VlastimilSiemens10031
Holinka RadekNemile111
Komárek JaroslavCirlibaba111
Herzán RadimCykloklub Morava111
Hlásný František111
Sedláček GambaAD Pemap Brodek111
Hastík DaliborSulko1021
Palguta RomanDarwin111
94.Vlček RobertAlimpek010
Haertl Martin010
Jílek MartinLeština010
Paprskář MilanŠternberk010
Matula MiroslavVemblödi010
Šima RadekMTB Team Otrokovice010
Španner JiříTriSK Olomouc010
Voldán Jiří010
Šimek MartinŠumperk010
Fartág RadekJapek010
Kuruc Lukás010
Sláma MartinOmega Martin010
Nejezchleba Pavel010
Jakubík Hynek010
Kelnar AlesOpava010
Hudetz MichaelKrálíky010
Jáně FrantišekZábřeh010
Doležel AlešDolany010
Zemánek PavelCyklo Kassai Boskovice010
Přibyl VáclavVemblödi010
Kassai LubomírCyklo Kassai Boskovice010
Hanzal Radek010
Koblasa PavelDrnovice010
Šlížek PetrTriSK Olomouc010
Holub JanDolní újezd010
Vičan PetrRK Cyklos010
Petřík JaroslavVemblödi010
Hrubý Luboš010
Stoček PetrBike 2000010
Štursa MarekCertas010
Otáhal Miroslav010
Řepecký TomášVortex Bike Team010
Štrobl KarelKrpál Opava010
Ulmann PetrŠumvald010
Boček VítězslavRaFaMaZ010
Koňárek PetrRýmařov010
Zavadil MilanAlimpek010
Vepřek MilanLitovel010
Gábriš Peter010
Špičák LiborPraha010
Deisler GerhardMaMa-Trek Komárno010
Svoboda MarekMelites010
Bouška Ondřej010
Kočí JaroslavVelká nad Veličkou010
Hudeček Nikola010
Pejzl MartinTriSK Olomouc010
Blažek JanAlimpek010
Špůrek Dušan010
Přikryl JanSki Snow Surf Sport0020
Šmolík VáclavAlimpek010
Kolář VladimírCT Hvozdná010
Berhel Vojtěch010
Konečný VladimírCyklo TJ Písečná00030
Zbořil TomášSlušnej oddíl010
Beneš Tomáš010
Kujevský Pavel1.FC Mošting010
Pospíšil PetrŠóral bike010
Dušek DavidČeská Třebová010
Volík IvanJeseník010
Valeček KamilUfo Bike010
Uhlíř PavelPřerov010
Ott MiroslavVemblödi010
Petřík JosefLetohrad010
Taska Pavel010
Menzel RadekJavorník010
Hrstka Zdenek010
Urbánek Miroslav010
Smrž Radovan010
Ceral TomášVemblödi010
Vlašánek KamilAlimpek010
Krliš JiříCyklo Kaňkovský010
Matoušek KarelJapek010
Lukeš JanCarla010
Bič RadekNezkušené Lolitky010
Novák IvoManiac Pedals010
König RadekSudkov010
Novotný Stanislav010
Maček JaromírSlušnej oddíl010
Chudada TomášRetech Team010
Nykodym Bohumír010
Veselík PetrPfahnl Backmittel010
Hansgut RudolfTriSK Olomouc010
Jansa PetrMoravská Třebová010
Košec MartinBike One010
Hejtmánek CtiborALW010
Fiala RadekWitzenmann Opava010
Kohoutek PetrLoučany010
Winkler JanBike Sport servis Opava010
Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk010
Černý RobertCyklo TJ Písečná010
Rotter MichalTřebařov010
Beníček JiříJeseničtí orli010
Grygar RomanBike One010
Beneš IvanBranopac CZ010
Kadlčák RichardElem bike Zlín010
Vaculík RadimContinental sport team010
Vyhnal František010
Prokeš RichardPustá Polom010
Černý MartinBranopac CZ010
Lah RobertCycloracing Olomouc010
Daněk MiroslavDammaBike Opava010
Knápek JaroslavProxima010
Veselka OldřichAuthor Tufo Ti010
Štefánek PetrManiac Pedals010
Trunečka ZbyněkBBB Mohelnice0020
Nosál PavelBikesport Team Mohelnice010
Mikes DavidProxima0020
Pospíšil LeoSki Snow Surf Sport010
Bluma MartinCyklo TJ Písečná010
Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh010
Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík010
Novotný Marek010
Plesník PetrLes Nice0020
Hecl MilošCyklo TJ Písečná010
Čepa MartinBikesport Team Mohelnice010
Kopecký MiroslavJablonné nad Orlicí010
Čepa PetrMohelnice0020
Kunc PavelSki Petříkov010
Kulatý MartinBikesport Team Mohelnice0020
Vepřek MartinŠumperk010
Kukač PetrSlatinice010
Zejfart KarelCykloklub Morava0020
Vraštil MiloslavKrálíky010
Dostál OndřejSK Black Street0020
Boháč LubomírSulko010
Alán RomanŠumperk010
Reichl ZdeněkZábřeh010
Šalmík PavelDuko Rýmařov010
Jakubec AlešKrpál Opava010
Kachyňa Miroslav010
Jakeš Miroslav010
Knaurek MartinHaPe Brno010
Samohýl LiborTlumačov010
Hruška MartinUfo Bike010
Kohout MilanPraha - Žižkov010
Foltys JiříOpava010
Bauer PavelRK Cyklos010
Zeman RadekBike One010
Lah AloisHorka nad Moravou010
Drexler PavelSilný Team Uničov010
Valenta Josef010
Řehák Miroslav010
Koc Jiří010
Háva JanCyklosport M.Rella010
Musil RadekLiberec010
Veselý OndřejCarla010
Doležel Tomáš010
Krčmář RomanUničov010
Drozd TomášSK Conti-RSC010
Hrek Vitaliy010
Bojko JanOstrava010
Šamara MartinSundance Opava010
Hrabal JaromírGT Kolín010
Kopáč DavidMerida Biking Team010
Chrobok RichardDžoko Team010
Chytil Bronislav010
Gebel PetrSport Club Opava010
Koleňák VlastimilManiac Pedals010
Pěnkava RadomilVápenka Vitošov010
Weihrich IvoVelké Heraltice010
Handl TomášJantaři010
Maier PetrCirlibaba0020
Vodička Jan010
Frélich PavelNezkušené Lolitky010
Patrmann TomášNezkušené Lolitky010
Hyneček RomanMTB Team Otrokovice010
Nesporý JanStrhaný haksny0020
Skyba ZdeněkMTB Team Otrokovice010
Klestil LadislavNezkušené Lolitky010
Vavrečka Lumír010
Krňávek VojtěchCirlibaba010
Ježek BřetislavOmega Martin010
Drexler JiříNezkušené Lolitky010
Maks JiříChuck Norris Fans010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 436 ms