2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2007 - Ženy A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Fox
Dlo
Krá
Mrt
Sně
Kou
Leš
Tem
Sen
Sv3
Mor
Háj
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Valouchová Marie
Šumperk
20
17
20
20
17
20
20
20
20
15
20
20
40
13
220
(269)
2.
Gieselová Pavlína
Cykloklub Morava
13
15
15
17
13
15
17
7
105
3.
Štýbnarová Radka
Maxidek Cannondale
17
15
17
3
49
4.
Válková Lenka
Vortex Bike Team
20
17
2
37
5.
Vostrejžová Pavla
Brno
17
10
2
27
=
Metzlová Barbora
Cirlibaba
15
12
2
27
7.
Voráčová Naďa
blue SSU
6
17
2
23
8.
Ševčíková Jana
Bike One
20
1
20
=
Běhalová Barbora
Cyklo Kaňkovský
20
1
20
=
Hoppová Lucie
Tepelná čerpadla IV
20
1
20
=
Rohlederová Zuzana
Cyklo Polách a syn
20
1
20
=
Maráčková Pavlína
SK Jiří Team Ostrava
20
1
20
=
Kassaiová Martina
Cyklo Kassai Boskovice
20
1
20
14.
Mizerová Olga
Cykloklub Morava
17
1
17
=
Kaňkovská Hana
Cyklo Kaňkovský
17
1
17
=
Konečná Veronika
Bike Sport servis Opava
17
1
17
17.
Nejezchlebová Iva
Zeelandia
15
1
15
=
Schnaubeltová Dana
SK Black Street
15
0
2
15
=
Podvalská Jana
ApolloDoldy
15
1
15
20.
Ondrušková Iva
HaPe Brno
13
1
13
=
Šaichová Miroslava
Cyklosport M.Rella
13
1
13
=
Tkadlecová Barbora
Cykloklub Morava
13
1
13
23.
Slováčková Hana
Cyklo Kaňkovský
12
1
12
=
Petříková Hana
Bike sport Uničov
12
1
12
25.
Skálová Lada
11
1
11
=
Mahrová Ivana
Cyklosport M.Rella
11
1
11
27.
Uvírová Karina
Semix Pluso
10
1
10
28.
Hřebíčková Hana
Šumperk
9
1
9
=
Křížková Barbora
Melites
9
1
9
30.
Mazalová Barbora
Omega Martin
8
1
8
=
Uhrová Monika
MTB Team Otrokovice
8
1
8
32.
Rydlová Radka
RK Cyklos
7
1
7
=
Morozovová Iva
Alimpek
7
1
7
34.
Bartoníčková Milada
Česká Třebová
6
1
6
35.
Hellebrandová Lenka
5
1
5
=
Bílá Lenka
Proxima
5
1
5
37.
Hrušková Markéta
Cykloklub Morava
4
1
4
=
Bundilová Andrea
Olomouc
4
1
4
39.
Bilachová Tereza
Challenger Bike Team
3
1
3
=
Vymazalová Alena
Slušnej oddíl
3
1
3
41.
Urbášková Věra
Sulko
2
1
2
=
Šoberová Pavlína
Branka u Opavy
2
1
2
43.
Najmanová Denisa
SoNet
1
1
1
=
Ptáčková Veronika
Goofy Ociz Team
1
1
1
45.
Sedláková Barbora
Grundfos
0
1
0
=
Doležalová Julie
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Pospíšilová Gabriela
Sulko
0
1
0
=
Tomčíková Drahoslava
Omega Martin
0
1
0
=
Ševčíková Jana
Rosice
0
1
0
=
Benešová Pavlína
0
1
0
=
Nožičková Katka
Uničov
0
1
0
=
Liberdová Petra
Hlubočky
0
1
0
=
Mošová Šárka
Opava
0
1
0
=
Pospíšilová Markéta
Šóral bike
0
1
0
=
Dlouhá Andrea
Cyklo Polách a syn
0
1
0
=
Vraštilová Andrea
Olomouc
0
0
2
0
=
Truhlářová Kateřina
Moravská Třebová
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 345 ms