2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Ženy A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Valouchová MarieŠumperk19732017202017202020201520204013220(269)
2.Gieselová PavlínaCykloklub Morava1973131515171315177105
3.Štýbnarová RadkaMaxidek Cannondale1986171517349
4.Válková LenkaVortex Bike Team19802017237
5.Vostrejžová PavlaBrno19781710227
Metzlová BarboraCirlibaba1512227
7.Voráčová Naďablue SSU1981617223
8.Ševčíková JanaBike One198620120
Běhalová BarboraCyklo Kaňkovský198120120
Hoppová LucieTepelná čerpadla IV198020120
Rohlederová ZuzanaCyklo Polách a syn197420120
Maráčková PavlínaSK Jiří Team Ostrava198120120
Kassaiová MartinaCyklo Kassai Boskovice198020120
14.Mizerová OlgaCykloklub Morava198217117
Kaňkovská HanaCyklo Kaňkovský197717117
Konečná VeronikaBike Sport servis Opava198617117
17.Nejezchlebová IvaZeelandia198215115
Schnaubeltová DanaSK Black Street1977150215
Podvalská JanaApolloDoldy197515115
20.Ondrušková IvaHaPe Brno197813113
Šaichová MiroslavaCyklosport M.Rella198113113
Tkadlecová BarboraCykloklub Morava198613113
23.Slováčková HanaCyklo Kaňkovský198112112
Petříková HanaBike sport Uničov198612112
25.Skálová Lada197811111
Mahrová IvanaCyklosport M.Rella198211111
27.Uvírová KarinaSemix Pluso197710110
28.Hřebíčková HanaŠumperk1977919
Křížková BarboraMelites1988919
30.Mazalová BarboraOmega Martin1978818
Uhrová MonikaMTB Team Otrokovice1976818
32.Rydlová RadkaRK Cyklos1977717
Morozovová IvaAlimpek1976717
34.Bartoníčková MiladaČeská Třebová1977616
35.Hellebrandová Lenka1982515
Bílá LenkaProxima1981515
37.Hrušková MarkétaCykloklub Morava1974414
Bundilová AndreaOlomouc1976414
39.Bilachová TerezaChallenger Bike Team1982313
Vymazalová AlenaSlušnej oddíl1975313
41.Urbášková VěraSulko1980212
Šoberová PavlínaBranka u Opavy1975212
43.Najmanová DenisaSoNet1978111
Ptáčková VeronikaGoofy Ociz Team1986111
45.Sedláková BarboraGrundfos1988010
Doležalová JulieCykloklub Morava1988010
Pospíšilová GabrielaSulko1972010
Tomčíková DrahoslavaOmega Martin1976010
Ševčíková JanaRosice1972010
Benešová Pavlína1980010
Nožičková KatkaUničov1981010
Liberdová PetraHlubočky1981010
Mošová ŠárkaOpava1978010
Pospíšilová MarkétaŠóral bike1980010
Dlouhá AndreaCyklo Polách a syn1982010
Vraštilová AndreaOlomouc19810020
Truhlářová KateřinaMoravská Třebová1974010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 890 ms