2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2007 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluÚčastCelkem
1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn2020020201713017173411178
2.Šváb JiříCykloklub Morava15151312201317015133011163
3.Mazák LukášSK Piranha Bike1217151517151210106011129
4.Vitešník AdamBike sport Uničov17201712612247108
5.Kousal LukášCykloklub Morava1011101312151000131011104
6.Hauk MartinDolní Studénky1210129139859987
7.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk995111561209976
8.Žák IvoProxima17640363
9.Zlámal TomášSK Piranha Bike101101126558
10.Rodryč Michal2020240
Kestler AlešYogi Racing Ostrava2020240
12.Bín TomášSK Piranha Bike131178439
13.Konečný JanCyklo Kaňkovský017515437
Nétek RostislavCykloklub Morava150139437
15.Koňarik DavidDama Sport12159336
16.Pilčík AdamPell's1517232
17.Skála JiříRádio Haná70127426
18.Musil ŠtěpánTJ Sokol Písečná u Žamberka111300424
19.Kouřil LukášPell's1111222
Škrott MartinZábřeh22122
21.Sobala MartinCyklo TJ Písečná41070421
22.Fišnar RomanScott Scania Team Kolín20120
Najser TomášBike One20120
Fišnar JanScott Scania Team Kolín20120
Mička BronislavVeřovice20120
Berger TomášCarla20120
Hromádka IvoCyklo Kaňkovský20120
28.Medlík Janblue SSU118219
29.Liberda MilanCyklo Kaňkovský153218
30.Kubát ZdeněkMystic Bike Prostějov170217
Kašpar JiříDama Sport17117
Schmejkal JanSK Jiří Team Ostrava17117
Kovář Tomáš1.FC Mošting17117
Cigler JakubBike 2000170217
35.Zitta PavelCykloteam Morava15115
Mlodynia LukaszBrzeg15115
Fanta Jakub15115
38.Miček TomášCykloteam Morava13113
Marvan JanMerida Biking Team13113
Bubeníček TomášSulko13113
Jedlička Tomáš13113
Pech Michal13113
43.Brada LukášUničov12112
Unzeitig MartinCykloklub Morava12112
Jakubech JaroslavPekáreň Brojo12112
Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice12112
47.Vicenec ArturDama Sport11111
Košovský MartinCzucz11111
Svěntý RadekInsportline11111
Sekerka KarelS-Team Olomouc110211
Cedidla OndřejLesaffre Česko101211
Sitta VáclavPostřelmůvek11111
53.Špak MichalCyklo Kaňkovský10110
Heger TomášDolní Studénky10110
Heinz TomášBike Sport servis Opava10110
Badal OndřejZábřeh10110
57.Chlebníček JiříCykloklub Morava9029
Volenský JosefCC Choceň919
Kouřil ViktorSoNet919
Cink DanielCyklo Polách a syn919
61.Viščor DavidHaPe Brno818
Keprt JanFrýsport80038
Děkan FilipOpava818
Kulatý Ondřej818
Ferianček JanCyklo Kaňkovský818
Pospíšil LuděkGepo818
Zaoral MarekCyklo Kaňkovský818
Machala JanCyklo TJ Písečná818
69.Válek AdamOn road racing team717
Juráček PavelAcer Bike Team717
Jirout Martin717
Gebauer LubomírGepo717
Kysilko FilipSki areál Šanov717
Škola Ivo717
75.Czucz JanCzucz616
Brückner MiroslavHoral Šumperk616
Diviš MichalFrýsport616
Matějíček Daniel616
79.Dudík JaroslavŠvihsport team05035
Večeř MichalŠternberk515
Jorda RadekSSPK Olomouc515
82.Miček RadomírCykloteam Morava414
Wiedermann LukášBike sport Uničov414
Havlíček PetrLazy Swines4024
Kusý RichardOmega Martin414
86.Trčka OndřejSvitavy313
Maier Lukáš313
Knebel RadimVlcarna313
89.Plch TomášCyklosport M.Rella212
Smékal MilanCyklo TJ Písečná20032
Vinkler TomášRaškov212
Sedláček PetrSMD Šumperk212
93.Bílý PetrProxima0121
Suchánek PetrSulko1021
95.Urbášek LiborMelites010
Štelbavský MilošCykloklub Morava010
Schwarzer Emil010
Kameník JanCykloklub Morava010
Zavadsky EmilZábřeh010
Nečas DanielZábřeh010
Obrusník JanTepelná čerpadla IV010
Valenta Martin010
Jarmar RadekNemile010
Slováček PavelVeselí nad Moravou010
Šifl JakubBranopac CZ010
Vlachynsky AlešProxima010
Hýbl OndřejRovensko010
Morozov OndřejAlimpek010
Kristek OndřejZábřeh010
Frkal RadekBike One010
Blahák Tomᚊumvald010
Moravec LukášMoravec pekárny010
Muzička LukášKrpál Opava010
Smutný JanVnorovy010
Král OndřejKunovice010
Baláš JanOlomouc010
Blecha JakubKarviná010
Partyš MarekSvitavy010
Kaňkovský AloisCyklo Kaňkovský010
Šustr JiříMaxidek Cannondale010
Stein MartinBike One010
Alán MarekVyškov010
Urban PetrKrálíky010
Schneider Jiří010
Chytrý Ondřej010
Šeliga OndřejSK Jiří Team Ostrava010
Tejkal VladimírCyklo Kaňkovský0020
Žahourek MartinProxima0020
Beneš RadekŠtěpánkovice010
Nedvěd JakubDubicko010
Frühauf Pavel010
Nastoupil MichalVápenka Vitošov010
Moša MichalOpava010
Krátký RadimPfahnl Backmittel010
Besta LiborNemile010
Sikora David010
Wagner Petr1.FC Mošting010
Pavlík JaroslavAlimpek010
Semrád JiříCertas010
Zajíc LukášHostinné010
Pyszko OldřichKarviná010
Kašparů JanVaradero010
Wolf JiříCyklo sport Stratílek010
Gröger Martin010
Dvouletý Richard010
Hanulík VladanPardubice010
Navara MilanBrno - Kohoutky010
Burda OndřejCykloklub Morava010
Bačík Petr2K bike club Odry010
Mahr Kamil010
Zlámal JosefCyklo Kaňkovský010
Koutný ČestmírSC Samotišky010
Medek MiroslavDolany010
Lukáš Jakub010
Surovík Václav010
Manek JanChuck Norris Fans010
Procházka LukášLesní kolaři Javorník010
Závodník PetrOlomouc010
Thomitzek FilipTepelná čerpadla IV010
Hansmann PavelHervis010
Šima MilanMTB Team Otrokovice010
Friedel JanMarathon Team Klimkovice010
Mindek TomášMarathon Team Klimkovice010
Rýznar MarekCykloklub Rampušák010
Holec LukášLesní kolaři Javorník010
Hladký MiroslavCykloklub Morava010
Řehák ZdenekLesaffre Česko010
Kamenský Radek010
Šenk OndřejBikecentrum Olomouc010
Spurný David010
Nemrava PetrVápenka Vitošov010
Glogar Daniel010
Koutný JičíZábřeh010
Lata JiříKřelov010
Klein SvatoplukCykloklub Morava010
Staš Martin010
Ševčík RadekJantaři010
Pazourek KamilŠumperk010
Žižlavský MartinBělkovice-Lašťany010
Kapoun Pavel010
Kuk MilanCarla010
Vít OndřejHaPe Brno010
Němec MiroslavWitzenmann Opava010
Zapletal RomanKladky010
Gočaltovský Martin010
Ferianček JanCyklo Kaňkovský010
Zapletal MartinŠternberk010
Všetula MichalVnorovy010
Prchal VáclavOlomouc010
König JiříCykloklub Morava010
Nemrava IvoCyklo Kaňkovský010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 436 ms