2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Trojek Karel
Oknoplast
20
15
17
17
12
12
25,5
25,5
25,5
30
15
15
20
40
14
235,5
(289,5)
2.
Eliáš Josef
Cirlibaba
15
17
15
15
20
30
24
12
17
30
10
195
3.
Brückner Ivan
MTB Bohdíkov
12
10
12
11
17
10
22,5
22,5
26
13,5
11
26
12
173,5
(193,5)
4.
Fajta Pavel
CSC Šumperk
20
20
20
17
40
7,5
20
7
144,5
5.
Keprt Jan
SK Nadoraz
9
11
9
10
12
0
15
22
8
88
6.
Kukula Zdeněk
Víno Karabina
13
11
11
13
8
24
6
80
7.
Peškar Josef
Bikesport Team Mohelnice
13
15
3
10
34
5
75
8.
Kouřil Jiří
Cyklo TJ Písečná
20
11
34
3
65
9.
Marada Josef
Cykloklub Morava
17
15
0
22,5
4
54,5
10.
Leicht Jiří
ASPV Těchonín
12
20
9
9
4
50
11.
Kolář Robert
Ski Petříkov
17
15
17
3
49
12.
Janků Zdeněk
Postřelmov
11
12
12
6
4
41
13.
Misina Andrzej
LKS Gosciecin
13
22
2
35
14.
Hertl Peter
H-Triatlon Team Skalica
30
1
30
=
Jiránek Jaroslav
AxitDoldy
30
1
30
=
Frkal Miroslav
Novatop Lapierre
30
1
30
17.
Kubín Daniel
Horal Šumperk
10
15
4,5
3
29,5
18.
Boreček Tomáš
Novatop Lapierre
25,5
1
25,5
19.
Komárek Bedřich
Hlubočky
9
14
2
23
20.
Kučera Radomil
Durativa
22,5
1
22,5
21.
Kaprál Milan
Ricardo Racing
20
1
20
=
Podešva Pavel
Duko Rýmařov
20
1
20
23.
Slach Zdeněk
Durativa
19,5
1
19,5
=
Zemandl Radislav
Benedictus biking team
19,5
1
19,5
=
Sekanina Stanislav
Městská policie Čekyně
19,5
1
19,5
26.
Veselý Jiří
FK Bohdíkov
12
7
2
19
27.
Felkl Luděk
Studio 2001
18
1
18
=
Mogrovics Michal
Olomouc-Lošov
18
1
18
=
Valúch Karol
H-Triatlon Team Skalica
18
1
18
30.
Goldman Jaromír
Loko Krnov
17
1
17
31.
Kroutilík Jaroslav
SK Salith Sumtex Šumperk
16,5
1
16,5
=
Tychtl Miroslav
Kyjov
16,5
1
16,5
33.
Hynek Vladimír
Biker's team Jeseník
16
1
16
34.
Grossman Jaroslav
HMS Polešovice
15
1
15
35.
Tomis Jiří
Stará Turá
13,5
1
13,5
36.
Král Jiří
LKT 80 Šumperk
13
1
13
=
Běhal Jiří
BT Kola Kaňkovský
13
1
13
=
Rašovský Jiří
Kaktus team
13
1
13
=
Novák Jiří
Dolní Sukolom
13
1
13
=
Vaida Jiří
Olomouc
13
1
13
41.
Podzimek Jaroslav
TC Sport Desná
12
1
12
=
Dvouletý Vladimír
Nedakonice
12
1
12
43.
Kubíček Pavel
Zábřeh
11
1
11
44.
Majer Zdeněk
Liga 100 Olomouc
10,5
1
10,5
45.
Zatloukal Jiří
Medlov
10
1
10
46.
Endl Antonín
2K bike club Odry
9
1
9
47.
Kuba Zbyněk
Olomouc
8
1
8
48.
Axman Jaroslav
Troubelice
0
1
0
=
Cajthaml Jiří
Dekhome Cannondale
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 483 ms