2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2010 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozLešSenLhoKarJeřHynRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Trojek KarelOknoplast195520151717121225,525,525,5301515204014235,5(289,5)
2.Eliáš JosefCirlibaba19591517151520302412173010195
3.Brückner IvanMTB Bohdíkov194912101211171022,522,52613,5112612173,5(193,5)
4.Fajta PavelCSC Šumperk195720202017407,5207144,5
5.Keprt JanSK Nadoraz19549119101201522888
6.Kukula ZdeněkVíno Karabina195013111113824680
7.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice1960131531034575
8.Kouřil JiříFitko Jeseník1955201134365
9.Marada JosefCykloklub Morava19601715022,5454,5
10.Leicht JiříASPV Těchonín1949122099450
11.Kolář RobertSki Petříkov1959171517349
12.Janků ZdeněkPostřelmov19551112126441
13.Misina AndrzejLKS Gosciecin19531322235
14.Hertl PeterH-Triatlon Team Skalica194830130
Jiránek JaroslavAxitDoldy194830130
Frkal MiroslavNovatop Lapierre195630130
17.Kubín DanielHoral Šumperk195310154,5329,5
18.Boreček TomášNovatop Lapierre195725,5125,5
19.Komárek BedřichHlubočky1953914223
20.Kučera RadomilDurativa196022,5122,5
21.Kaprál MilanRicardo Racing196020120
Podešva PavelDuko Rýmařov194920120
23.Slach ZdeněkDurativa195319,5119,5
Zemandl RadislavBenedictus biking team195419,5119,5
Sekanina StanislavMěstská policie Čekyně195619,5119,5
26.Veselý JiříFK Bohdíkov1952127219
27.Felkl LuděkStudio 2001196018118
Mogrovics MichalOlomouc-Lošov194718118
Valúch KarolH-Triatlon Team Skalica195918118
30.Goldman JaromírLoko Krnov195017117
31.Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk195516,5116,5
Tychtl MiroslavKyjov195916,5116,5
33.Hynek VladimírBiker's team Jeseník195816116
34.Grossman JaroslavHMS Polešovice195615115
35.Tomis JiříStará Turá194813,5113,5
36.Král JiříLKT 80 Šumperk195913113
Běhal JiříBT Kola Kaňkovský195713113
Rašovský JiříKaktus team195613113
Novák JiříDolní Sukolom196013113
Vaida JiříOlomouc195613113
41.Podzimek JaroslavTC Sport Desná195912112
Dvouletý VladimírNedakonice194212112
43.Kubíček PavelZábřeh195911111
44.Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc194610,5110,5
45.Zatloukal JiříMedlov195210110
46.Endl Antonín2K bike club Odry1954919
47.Kuba ZbyněkOlomouc1954818
48.Axman JaroslavTroubelice1955010
Cajthaml JiříDekhome Cannondale1960010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 839 ms